Стоматологія
“Дуже хороший лікар ! Професіонал! Безболісно та приємні ціни .”
Знайдено 2 результатів
“Дуже хороший лікар ! Професіонал! Безболісно та приємні ціни .”
“Найкраща стоматологія міста! Золоті руки і серце кожного співробітника їх маленької команди! Вже багато років обслуговуюсь, всім раджу, і друзі потім теж в захваті)). Професіоналізм вишайший, ціни - менші, ніж якість, і було таке, що в силу обставин потрапляла пару разів до інших лікарів. Кожен мені потім казав - у вас все прекрасно зроблено, все ідеально запломбовано, на знімках до мікрона канали пропрацьовані - розумієте, що це прямо показник, такі відгуки людей, що самі є лікарями?) Дякую своєму лікарю Дмитру Валерійовичу за швидкість, рівень, людяність та уважність до кожної деталі. І чесність в консультаціях).”