Огляд каталогу
- 77 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 77 результатів
Перегляньте вітання у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 77 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 29,918 відгуків та оцінок.
“Моя донька вчиться в цій школі. При виборі навчального закладу важливими були критерії - україномовне середовище, затишна атмосфера, якість навчання, індивідуальний підхід та повага до дитини. Маю зазначити, що школа не тільки відповідає даним критеріям, але й перевершує набагато мої очікування. Донька сумує за школою на вихідних та канікулах і розказує про навчання із захопленням.”
“Дуже приємна та професійна атмосфера, завжди смачна кава та приємний персонал. Також можна смачно перекусити, бо є не тільки десерти”
“Чудове обслуговування від Мар‘яни, вона була дуже ввічливою і допомогла нам визначитися з потрібними пакетами аналізів, дуже швидко і зовсім безболісно виконала забір крові. Дуже швидко впоралася з великою чергою людей. Мережа Ніколаб завжди подобалася мені швидкістю обслуговування і забору крові. Дуже дякую Мар‘яні за приємний професійний сервіс! Раджу здавати аналізи саме тут!”
“Неймовірні вертути. Тонке тісто, хрумке по краях і м’яке всередині, а начинка — просто смакота. Цього разу попробувала вертуту з індичкою. Гарно так присіли поблизу закладу і посмакували вертуту з чаєм, ще й місцевого красунчика - собачку пригостили. Ввечері вже вдома подумала, що було треба взяти вертуту з сиром та грушею на вечерю. Але буде ще привід заїхати за смаколиком.”
“Потрібна була хімчистка Ford C-Max , водійське крісло, а також крісло заднього пасажиру. Замовив всі сідушки. Були дуже великі плями зUSA , але зробили все дуже якісно! Ще замовив комплекс. Машину отримав у ідеально - чистому стані.”
“Знаю про цей заклад вже років сім, але на жаль відвідую рідко. Дуже круто всередині, завжди (навіть після початку повномасштабного вторгнення) всередині багато іноземців і з ними офіціанти спілкуються вільно, це круто. Обслуговування також супер - офіціанти завжди питають «хочете замовити одразу чи потрібен час для вибору», потім підходять коли бачать що ви вже готові:) Їжа смачна, порції нормальних розмірів, коктейлі також супер. Але от над пивом (а точніше його вибором) я б попрацювала. Чек на тьох нам обійшовся в 1000 грн, хоча памʼятаю часи коли на такі гроші в цьому закладі можна було прогодувати велику компанію.”
“Відмінний сервіс. Приємний персонал. Дуже якісне обслуговування. Дякую. Всім раджу!”
“Затишне місце, де приємно проводити час.”
“Дякуємо великому Тетяні за класне оформлення. Як завжди все шикарно! Асортимент захоплює! Все на найвищому рівні! Ти даруєш свято душі!”
“Як завжди смачно, атмосферно ❤️ Борщ-100 з 100, вразила грибна юшка з вушками, а вареникииииии- абсолютна любов❤️”
“Задоволена на всі 100%. Рекомендую тому що тут чисто, зручно і безпечно.”
“Піца дуже смачна! Часто так буває, що скоринки не хочеться їсти, але тут хочеться з'їсти усе. Начинки в міру, тісто тонке і смачне. Дуже сподобалося. Будемо замовляти ще. Дякую за гарне обслуговування і швидку доставку.”
“Найсмачніша піца у вас. Найсмачніша кава у вас. І такий асортимент улюблених десертів. З першого дня відкриття, ваш заклад найулюбленіший нашої сімʼї та наших друзів. Бо майже всі свята з вашою піцою. Хочу подякувати власникам та працівникам за чуйність та підхід до кожного гостя. Ви створюєте особливо теплу атмосферу для нас відвідувачів. І кожного разу хочеться повертатися до вас. Навіть сьогодні ранок розпочався з лате та шоколадного круасану. Хочу побажати вам процвітання, бо «Ківі» ми дуже любимо.”
“Дуже затишно і дуже смачно. Всім раджу відвідати. UPD останнім часом заклад став невиправдано дорогим”
“Щодо цін та цінників. Очевидно, це поширене шахрайство. Колись трапився у Ватсонсі покупець - юрист. Він на весь магазин розповідав касирам - і тим, хто стояв у черзі - ПРАВИЛА. Якщо на ціннику вказана одна ціна, а на касі оголошують іншу, ви можете заплатити за тією, яка вказана на ціннику в торговій залі. Тобто нижчу. Очевидно, що це шахрайство, дуже поширене сьогодні в різних торговельних закладах. Лише в одному - на метро Мінська, в Сільпо, підійшов менеджер, вибачився і повернув гроші.”
“Дуже подобається заклад,їжа смачна,подача красива та швидка,порції великі,ціни адекватні!!!велика подяка обслуговуючому персоналу,а саме офіціанам Іринам,приємні,ввічливі дівчата!!! Прийшли без заброньованого столика,але місце знайшли!!!рекомендуєм на всі 100000000%”
“Ресторан чудовий , залишились позитивні емоції, буваю періодично, але доброзичливість і відданість до роботи адміністратора Каріни це взагалі неперевершено, круто що у вас працюють такі чудові люди.”
“Чудовий готель, якісний сервіс, привітні дівчата на рецепції. Номери чисті та теплі. Окрема вдячність кухарю: дуже смачно, великі порції, смачна кава.”
“Проживаю вдруге у хостелі на Арсенальній ( вул. Московська). Задоволена умовами. Повертаюсь сюди вдруге бо ціную в першу чергу чистоту, порядок, нормальний сон і повагу особистого простіру. Незважаючи на те що тут проживають по 4,6,8,10, людей в кімнаті цього не відчувається, особливо вдень коли всі розходяться по своїм справам. Так само не має проблем з чергами в душ чи на кухню. В 23:00 в кімнатах вимикається світло і можна нормально виспатись. Будильники зранку не кричать, що радує, якщо потрібно прокидатися рано, з вечора можна попередити адміністратора, яка ваc розбудить зранку не заважаючи іншим. Якщо ви звикли розкидати речі, залишати брудний посуд, їсти в ліжку, залишати брудний сан вузол, приходити п'яні серед ночі, голосно слухати музику - то ва не сюди. Тут в основному проживають спокійні адекватні люди, які повертаються сюди не вперше.”
“В магазині чисто, каси не переповнені, товари завжди на місцях і завжди є все, що потрібно”
“дуже смачний квас, і приємні господарі)”
“Дякую за гарний настрій і гостинність.”
“Швидко та смачно,все просто супер! Так тримати”
“Завжди є куди розвиватись та вдосконалюватись, але я і в такому вигляді як він (магазин) є - радий. Чудова альтернатива гадкому сільпо, який знищив конкурентів. Дивно що АТБ не викупили як всіх інших, за що я дякую і дуже радий.”
“Дуже вдячний продавчиням. Вони ввічливі та з повагою відносяться до відвідувачів.”
“Хороше місце, гідний товар, приємні продавці.”
“Привітний персонал, знають свою роботу”