MyBigRoll
“Суши бомба, багато риби, смачні та дуже гарний вигляд. Заклад однозначно рекомендую ! Молодці !”
Знайдено 4 результатів
“Суши бомба, багато риби, смачні та дуже гарний вигляд. Заклад однозначно рекомендую ! Молодці !”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Родина на сімейне свято забажала суші, замовили великий сет, і хоча я сам до цього продукту відношусь доволі скептично, але ж коли за компанію почав пробувати різні види, то зрозумів, що раніше просто пробував зовсім інше, смачно готують. Ще плюс, що сподобалось, коли забирали замовлення, то звернув увагу, що кухня та процес приготування відкритий для клієнта, готують зразу ж за стійкою, все видно, в яких умовах :) Хороший заклад, але ж місце розташування тут, на мою думку, не айс, не прохідне, для мене плюс - живу поряд, але ж для розвитку... Бажаю всього найкращого закладу.”