Дитяча театральна студія "Чорний квадрат"
“Дякую колективу студії за особливе відношення до дітей і батьків, за зворотній зв'язок, за ті емоції які отримують і переживають діти, за досвід, і за позитив який випромінють педагоги і адміністратори і всі діти в студії, вони як одна велика родина! О, і головне, моя дитина займається в студії 8 років зі своїх 14, і їй не набридло , а зовсім навпаки!!!”