Дитяча музична школа №14 ім. Д.Кабалевського
“Дуже класна школа музики вчать грати на всіх видах інструментів! Дітлахів беруть туди тільки з 1 класу і раніше і до 3-4 класів! Ну якщо вам так сильно хочеться грати на якомусь інструменті вас можуть взяти!”