Шашлычный Двор
“Отлічне кафе, приємний персонал, чудова кухня, все дуже смачно і порції великі. Рекомендую.”
Знайдено 5 результатів
“Отлічне кафе, приємний персонал, чудова кухня, все дуже смачно і порції великі. Рекомендую.”
“UPD: приходили ще раз і знову все супер, нам сподобалось, дякуємо! Дякуємо за гостинну зустріч, смачне пиво та закуски. Ціни також порадували. Прийдемо ще не один раз обов'язково.”
“Дуже смачна кухня і чудовий помочник на свята. В тому році святкували День народжнення сина і на організували свято "під ключ", і свято було класнючим. В цьому році скористалися опцією кейтерінга на виїздне свято, все було дуже смачно. Обожнюю їх канапки і макаронси. Рекомендую!”
“Дуже класно провели вихідні, дуже сподобалось!”
“Відмінне місце. Хороша домашня кухня, низькі ціни, старомодний та затишний інтер'єр. Рекомендую”