Огляд каталогу
- 2,737 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 2737 результатів
Перегляньте де поїсти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,737 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 1,745,067 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає де поїсти з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Бориспіль та інших міст.
“Від замовлення до видачі - 25хв. Стабільно, відповідально, смачно. Дякую”
«Шашлик у Vano» — це невеликий заклад на Оболоні в Києві, де роблять акцент на м’ясі на мангалі та швидкому, зрозумілому сервісі. Розташування на проспекті Героїв Сталінграда додає зручності для мешканців району, які шукають місце, щоб смачно поїсти без зайвого пафосу.
“Хлопці далекобійники можна заїжджати дуже смачно ціни приємлеві дуже добрі люди”
“Затишна сімейна шашлична, приємний персоонал, власник Арарат особисто контролює кожне замовлення, тут дуже смачно і недорого!”
“Була сьогодні зі своєю подругою в ресторані "Щастя", шукала місце для проведення Дня народження свого сина.І я його знайшла))) Перше, що вразило, це атмосфера.Очень привітний і уважний персонал.Уютний і світлий зал.Ну і звичайно, ДУЖЕ ВКУСНАЯ кухня.Всем рекоменуется відвідати цей ресторан !!!”
“Відмінний паб випити нормального пива, дизайн в дусі британських футбольних пабів. Ціни вище середнього”
“Були проїздом, заїхали пообідати. Все дуже смачно, продукти свіжі. Працюють дуже добрі люди. Дійсно смачно, по-домашньому. Рекомендую.”
“Все дуже смачно, та персонал дуже вічливий”
“Все дуже сподобалося. Заклад віє теплом та домашньою кухнею. Бограч супер! Всім раджу.”
“Чудовий заклад! Дуже смачно, затишно. Ціни дуже демократичні. Приємний, ввічливий персонал. Є багато настільних ігор - ідеальне місце для відвідування з дітьми. Однозначно 5 зірок!”
“Дуже смачні вареники з капустою, хрумка скоринка, соковита начинка Та дуже круто зробили літній майданчик”
“Завжди, коли маю нагоду забігаю по каву, надзвичайно смачна кава або натуральні чаї, затишна атмосфера, привітний персонал. Тож коли хочу перепочити і перевести подих, або коли чекаю дитину завжди заходжу сюди. Рекомендую”
“Дуже сподобалась "КУБА" - смачна кава”
“Дякую за свято для дітей. Какао в день народження з друзями, що може бути кращим?)”
“Дуже смачна їжа та кава, великий асортимент фаст фуду та випічки. Приємна атмосфера та обслуговування. Однозначно рекомендую даний заклад.”
“Продукти свіжі, готують смачно, відмінний сервіс”
“Клас! Відкрив для себе чудову кафешку із ароматними, смачними кавою, чаєм та гарячим шоколадом. Зручно, затишно, приємне обслуговування. Молодці! Рекомендую!”
“Все на найвищому рівні, всім рекомендую, дуже смачно і гарно.”
“Каву не куштував. Але послугами обміну валют користуюсь часто бо курс дуже вигідний.”
“Простір живої ситної їжі. Смачно, ситно та душевно. Можна поїсти смачно ланч , перекус або десерт, кавкнути філіжанку кави, попрацювати або просто побалакати... РЕКОМЕНДУЮ ознайомитись із відродженими традиціями української кухні та живої корисної їжі. СМАЧНОГО”
“Ніколи не думав, що буду їсти равлики, але спробувавши один раз, зрозумів що вони затягують, і вже скучив за їх смаком!!! Дуже сподобалося, що в блюді присутні равлики з різними соусами, і кожен смак гармонійно доповнює інший... Це потрібно спробувати!!! І, навіть більше, повторити, і не один раз... Атмосфера Равликової теж сподобалася, приємна музика, привітні і гостинні дівчата! Спробуйте, не пожалкуєте!!!”
“Чудове місце, приємна атмосфера ✅”
“Кава дуже-дуже смачна! Сподобалися хот- доги та пончики, також куштували дерерти- вони теж дуже смачні. Приєні ціни,привітлива команда,що працює! Атмосферне місце! РЕКОМЕНДУЮ!”
“Запашна кава з ранку .... Спробуйте лате Гарбузик”
“Заїхали сюди поїсти бургери. Бургери смачні, кава на 4. Вже традиційно приїзжаємо у вересні. Були у 2024 та 2025рр, все смачно”
“Чому я поставив таку оцінку? Тому що Було смачно і ціна була приємною!! Приїхав я в 3:40!!!! Є термінал!!!! За 4 порції картошки 4 битка і млинці за все відав 400грн......”
“Чебуреки, янтики, пельмені - фантастичні. Айран в спеку - просто нектар богів.”
“Привітне і швидке обслуговування, смачна випічка. Є комплексні обіди і доставка піци. В теплий сезон столики у дворику під соснами. Дуже приємне місце.”