Огляд каталогу
- 235 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 235 результатів
Перегляньте диско клуб у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 235 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 75,377 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає диско клуб з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Бориспіль та інших міст.
“Вперше в житті спробувала кальян саме тут, і ні про що не жалію! Вийшло смачно, ціни приємні, багато знижок. Дуже привітний персонал, особливо Альона. Затишно, чисто і приємно”
“Дуже атмосферно, щиро, багато спілкування та латинського запалу! Єдине що на барі дууууже тісно, хоча бармени стараються....потрібно, мабуть, більше офіціантів. Неймовірно класний вайб!”
“Завжди смачно, затишно, офіціанти приємні, атмосфера прекрасна!”
“Для святкування весілля, ми з чоловіком обрали саме цей заклад і ні разу не пошкодували. Зручне розташування, можна вибрати будь-який зал або будиночок. Нам сподобався зал vip, теплий, затишний, з гарним інтерʼєром, і підходить для невеликої кількості гостей. Хочемо відмітити, що кухня тут смачна, хороші порції і адекватні ціни. Ми хвилювались, що буде мало їжі, але все було зовсім навпаки, на столі не було вільного місця ) Окремо хочемо подякувати дівчинці, яка працювала на нашому святі, за чудове обслуговування та сервіс, ми дуже задоволені.”
“Чудовий більярдний клуб, відвідую регулярно вже рік. Чудові офіціантки, особливо Катерина та Вікторія. Класні маркери Ігор та Антон, і пограють з вами як і щось цікаве розкажуть. Смачний капуч. Киї постійно ремонтуються, з новими наклейками десь 80% київ.”
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Відвідали цей ресторан і залишилися в захваті! Атмосфера дуже затишна, обслуговування на найвищому рівні – персонал уважний і привітний. А їжа просто неймовірна! Страви не лише смачні, а й красиво подані. Ціни цілком виправдані якістю. Обов’язково повернемося ще!”
“Дуже круте місце ! Атмосфера супер, красиво, затишно багато місця! Хочу скоріше до вас !)”
“"Who cares if one more light goes out? Well I do" Чи можна було придумати більш краще місце для вшанування Чеза? Здається, що ні. Рік тому я двічі відвідувала цей клуб і обидва рази виступали знайомі для того, аби нагадати іншим - ми не забули, який вклад в музику приніс Честер. Сам клуб не надто великий, тому досить зручно влаштовувати "камерні" вечірки для своїх, якщо, наприклад, потрібно провести корпоратив чи не великий концерт. Невеликий рок концерт навіть більш пасує йому, аніж брутальна попса. Тож го сюди розривати стіни звуком та наповнювати танцпол вогнем своїх тіл!”
“Чудове місце для відпочинку! Можна зарезервувати доріжку для гри в боулінг, також на території є більярд, бар з алкогольними й безалкогольними напоями. Атмосфера приємна: спокійно, небагато людей, чисті доріжки та боулінг-м'ячі. Коктейлі смачні, персонал дуже привітний. Гра залишила лише позитивні емоції!”
“Були з коханим, прям захваті, супер дівчата, обслуговування на вищому рівні. Все дуже супер.”
“Дуже затишне місце, де дуже смачно та зі смаком як кухня так і інтер'єр. Чого тільки вартий камін в холодний вечір з цікавим гравіюванням яке заспокоює та виглядає патріотичним. Великі порції, смачненна кухня, чесна ціна - це я вам раджу на 100%...”
“Приємно вражені! Це ідеальне місце для відпочинку як з друзями, так і всією сім'єю. Тут усе в одному: боулінг, ресторан і караоке, ще й з неймовірним видом на Дніпро! Заклад знаходиться в ТЦ SkyMall — дуже зручно дістатися, а атмосфера просто вау. Ми грали в боулінг — тут аж 16 доріжок, тож ніхто нікому не заважає, все організовано і просторо. Біля кожної доріжки є столики — зручно поставити речі або замовити щось смачненьке прямо під час гри. Окрема любов — це вид з вікон на Оболонь, правий берег і Дніпро. Ми сиділи біля вікна, і це реально заворожує. Щодо ресторану: їжа смачна, порції великі, подача швидка — що особливо цінно, коли не хочеться довго чекати. Замовляли грибочки у фритюрі — це був захват! Свіжі, хрусткі зовні, м’які всередині, а ще з ідеально підібраним соусом. Дуже раджу! Ще куштували: – Американський бургер з картоплею фрі — ситно, смачно, добре приготоване м’ясо, не сухе; – Курячі крильця в кисло-солодкому соусі — величезна порція, ми ледь доїли! Але вони дійсно смачні й соковиті. – І кілька коктейлів — всі були смачні, подача гарна, а ще їх готують дуже швидко! Ціни приємно здивували — цілком доступні, як для Києва, і за такі порції це взагалі знахідка. Окремо хочемо подякувати офіціанту, який нас обслуговував — дуже привітний, постійно радив щось цікаве, був уважним, але ненав’язливим. Дуже приємне обслуговування — це точно додало плюсів у загальне враження. Караоке працює у п’ятницю, суботу та неділю з 17:00, ми, на жаль, не встигли, але обов’язково повернемось, щоб оцінити ще й цей формат. Загалом — топовий заклад, в який хочеться повернутись знову. Атмосфера, сервіс, їжа й розваги — все на відмінно. Дуже рекомендуємо!”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Бар дуже сподобався! Смачна кухня, караоке, інтер'єр цікавий, кальян, пиво у цікавій подачі, у великій спеціальній ємності) Завітайте, рекомендую!”
“атмосферне місце, приємно проводити час з друзями. особливо на літній терасі. недороге та смачне меню. швидко готуються, обслуговування на рівні.”
“Дуже круте місце. Чудове розташування. Був тут декілька разів на вечірках, фестивалях і останній раз був на підпільному стенд апі. Все як завжди на висоті.”
“Історія Зеленого театру в Києві почалася у 1949 році, коли на схилах Дніпра, використовуючи залишки оборонної споруди XIX століття, було збудовано амфітеатр та парк з атракціонами. Після війни він став популярним місцем відпочинку киян. Однак, через пожежу, занедбаність та появу нових розважальних центрів, театр втратив популярність. У 2011–2014 роках там працював нічний клуб, а зараз, після повернення громаді, комплекс перебуває у занедбаному стані, але зберігає унікальну атмосферу. До 1949 року на місці театру знаходилися оборонні споруди Нової Печерської фортеці, зокрема казематні стіни XIX століття. Занедбані лабіринти фортеці також використовувалися злочинцями”
“Хоча заклад і має невеликий "прохідний" до іншого закладу зал, проте він охайний і затишний. Кухня смачна і ціни демократичні”
“Дуже сподобався клуб! Караоке з 20.00 і це дуже круто! Обслуговування на висоті! Все дуже швидко, всі привітні. Гарно провели час! Рекомендую відвідати))”
“Заклад супер!!! Атмосфера, наче ти прийшов до друзів додому. Дуже смачні коктейлі, а бармен вкладає душу у кожен))) Хочу ще відмітити кальян та кальянщика Богдана, так турбується, щоб ти був задоволений і Наталі, яка із щирою посмішкою зустрічає нас. А головне-це караоке! Звук налаштований супер, співаєш, наче професійний артист, а паузи між піснями дають змогу потанцювати всім охочим. Дякую вам, друзі, за змогу хоч трошки відволіктися від нашого сьогодення.”
“Дуже класний заклад! Чудово провели час!”
“Були в грудні, ще перед жорстким карантином . Так, переважно тінейджери, охорона все ретельно перевірила і заклеїли камери на телефонах, Ок, не проблема. Бар і ціни помірні, як всюди, персонал привітний, особливо якщо замовляеш і платиш. Простору багато, музика мені дуже сподобалася і атмосфера теж. Якщо не напиватися вдим, як деякі персонажі, то вечір пройде так як і планували, лиТцом засветили, плаття вигуляли і класно. Охорона слідкує за тими, хто вибивається із загальної маси, при конфлікті чи неприємній ситуації вас захистять. Бачила як охоронець виносив на плечі дівчину, що не розрахувала здатності власного організму сприймати смертельну дозу алкоголю, та то її вибір, мамі дзвонити не будемо))) Були навіть блогери мільйонники))) Мені сподобалося, прийду ще.”
“Я з Дніпра. Заїхав з друзями в середу! Що сподобалося - хто кількість дівчат і рівень сервісу. Запросили за столик дівчат. Відпочили - бомба! Раджу !!”
“Тут є хороший фітнес-клуб "Тонус"”
“Гарне розташування і майже 100 літні дуби, що вражають своєю могутністю. Кухня різноманітна, і, в першу чергу, апетитно виглядає. Якщо ви будете поруч - завітайте, замовте і оцініть.”
“Хороший заклад, приємна атмосфера, все сподобалося! Рекомендую!”
“Не погано, тиха спокійна обстановка, можна не дорого покурити кальян випити пива чи чогось міцнішого. Є оплата приват24. Для любітілєй подиміть рекомендую)”