Огляд каталогу
- 185 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 185 результатів
Перегляньте добра їжа у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 185 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 101,459 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає добра їжа з таких міст як Київ, Ірпінь, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Бровари та інших міст.
“Дуже душевно. Все сподобалось. Їжа супер, атмосфера клас. Рекомендую.”
“Вони мають свого персонального Лабуха, який на піаніно творить атмосферу”
“Дуже приємний заклад ,з дуже приємною атмосферою де можна з самого ранку замовити сніданок а також насолодитись філіжанкою гарячої та дуже смачної кави з дуже смачними тістечками. В закладі дуже доброзичлива атмосфера та дуже ввічливий персонал котрий завжди радий відвідувачам.І навіть якщо вони зайшли з домашніми улюбленцями для яких завжди чекає миска з водою. Заклад дуже затишний де можна провести не одну годину як за філіжанкою кави так і за читанням улюбленої книги чи роботою за компʼютером.А зустріч з улюбленими друзями залише в цьому закладі неперевершені враження.”
“Їжджу з 2015 з цим перевізником, організація завжди гарна, розклад дуже вдалий, на кордон прибували щоразу в той час, коли кількість людей там мінімальна та проходила швидко завдяки цьому. Стюарди ввічливі та уважні, дають докладну інформацію про маршрут та процедуру перетину кордону. Автобуси українською територією 40-місні, з нормальним wi-fi та кондиціонером, зупинки за розкладом примирено кожні 2,5 години на добрих великих заправках з кафе. Завжди можна поставити телефон на зарядку. Чисто. На території Криму зустрічають автобуси на 10-15 осіб, але так як пасажирів ділять на групи за напрямками після переходу через кпп, то майже завжди на 1 особу припадає по 2 місця і це чудово. Загалом поїздки щоразу для мене проходили легко і комфортно, на скільки взагалі це можливо, враховуючи обставини, що склалися. Є досвід поїздок з 2 іншими перевізниками і можу сказати, що вже під час посадки в автобус ставало зрозуміло, що це буде повний треш, а я не те щоб занадто вимогливий пасажир. Ціни трохи вищі, ніж у більшості компаній, але більш ніж адекватні, враховуючи всі позитивні моменти, та й у цьому є свої переваги. А ще на рейсах ЮВ дають 0,5 моршинської без газу та круасан 7 days, і це теж чудово. Дякуємо всій команді, цього року їду з Пд.”
“Чудовий заклад, чудові коктейлі. Найпрекрасніший офіціант Андрій, підійшов з юмором і зробив нам надзвичайну атмосферу. Премію Андрію!!!!”
“Ходжу туди постійно. 1. Ціни адекватні. 2. Різноманітне меню. Великий плюс, що добавили вегетеріанське меню. 3. Якщо купувати купон на знижку на Покупоні ( часто так робила), то знижка 30%. 4. У даний момент діє знижка ( - 19%) при предявнені ковід-сертифіката . 5. І, що дуже ВАЖЛИВО це те, там СМАЧНОООО!!!”
“Назва цього закладу нагадує рідне місто, тому періодично його відвідую. Ось і зараз, повернувшись з чужбини в Україну, вирішив посидіти з друзями саме в Жовтому Морі. Радують як помірні ціни так і привітний персонал закладу, а додатковим плюсом слугує те що поблизу велика парковка, де можна поставити машину. Трохи не забув - сім'ям з малечею теж гарно, бо є дитяча кімната!)))”
EL GORDO — заклад мексиканської кухні в центрі Києва, на Великій Васильківській, де роблять ставку на яскраві смаки та швидку подачу. Це місце часто обирають, коли хочеться «справжньої» гостроти та страв у мексиканському стилі без зайвого пафосу.
“Аптека Подорожник, а точніше його провізори – це показник правильної роботи та професіоналізму. Прийшов зі страшним болем у горлі і взагалі стан здоров'я був пригнічуючий. Провізор порадила гарне лікування наступного дня вже відчував себе набагато краще та бадьоріше. А так само була історія у мене з цією аптекою, що дівчинка після роботи завозила ліки моїй тещі без додаткової подяки, сказала, що їй по дорозі. Дякую за вашу працю. Рекомендую щиро.”
“Чисті столи і охайний туалет — важливий плюс.”
“Смачна рибна юшка, цікава подача, стильний дизайн, затишна атмосфера. Досить швидко все приготовлено (налаштовувалася на довше), можна було спостерігати за тим, як готуються мої суші)). Суші свіжі, найніжніші, прямо тануть у роті - дуже смачно!!”
“Вечеря була смачною все сподобалось”
“Смачна їжа, хороший персонал, чисті вбиральні. Єдине, я не впевнена в чистоті посуду бо стакани, які нам принесли для напоїв були брудні і з відбитками пальців. Суші, які замовляли були смачні і за ціною, яка порадувала. За глінтвейн сказати нічого не можу. Смачний, але мені на мить здалося, що він б/а, хоча замовляла і наголошувала саме на алкогольний. Загалом, ресторан цей люблю, тому ставлю 5 не дивлячись на ці дрібні недоліки, бо вірю, що це ненавмисно, а через те, що в той час була запара і куча людей”
“Відпочивали з друзями, дуже смачна кухня, оджахурі та чашушулі найсмачніше ніде не куштували. Аджарський хачапурі був у формі сердечка. Були приємно вражені . Дякуємо за святкову атмосферу. Обовязково завітаємо ще.”
“Заклад дуууже сподобався! Привітні офіціанти у прикольних формах зустрічають та проводять до місця. Кухня надзвичайно смачна, морепродукти свіжі! Найприємніше: ціни доступні для кожного. Класно ще те, що щодня є якась пропозиція, типу лососевий день, день устриць тощо. Любимо відвідувати це місце знову й знову. До речі, вперше завітали до закладу влітку і було супер багато комарів, тому в теплу пору року беріть спрей від комах із собою.”
“Чудове місце, сьогодні побачили дуже цікаве оновлення меню, важко не замовити щось)”
“Добра кава, привітний персонал. Рекомендую! Можна і зубки заодно полікувати, або отримати пораду по догляду за ними. ;)”
“Смачно, не дорого, чисто, затишно!”
“Прекрасна кава, шикарна бариста Ксенія та така крута новорічна атмосфера. Все на рівні, а головне – затишно!”
“Великий асортимент, смачна кава, ввічливий персонал”
“Шикарна кава, є скляний посуд, дуже сподобався підхід бариста до клієнта!)”
“Зручний, невеликий,але все під рукою.Дуже смачна і якісна кулінарія,випічка.Завжди гарний вибір свіжого м'яса Єчаси знижок для пенсіонерів і завжди якіісь акції.”
“Шашлик і кебаб були смачні і соковиті, раджу спробувати”
“Піцца смачна!! Рекомендую!! Люди, що її роблять, привітні і доброзичливі.”
“Дуже подобається цей заклад. Завжди все швидко, якісно і смачно.”