Огляд каталогу
- 5,991 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 5991 результатів
Перегляньте доставка з у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 5,991 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 1,920,549 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає доставка з з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Замовляли 9 травня два сети (Популярний і Фаворит). Смакота, краса, великі порції. Ще порадувала доставка! Вона була зроблена під час і безкоштовно! Хлопці молодці! Так тримати!”
“Реально смачна шаурма, за бажанням роблять гостру, рекомендую”
“Доброго вечора! Зараз вже можу залишити відгук позитивний. Молодці! Ви чуєте клієнта, хоча чесно кажучи не думала, що зроблю друге замовлення після першого випадку. Але ви виправилися, тому сьогодні я ставлю 5 зірочок, тільки будьте такі завжді. В першому замовленні був суттєвий недобір по вазі. Але після другого, третього, четвертого і п'ятого замовлення як завжди я зважую суші, то все більше становиться по вазі порція;) Завжди замовлення вдосталь і з імбиром і з соєвим соусом та завжді кладуть на прохання 2 учнівські палички) Але саме головне це смак, Ви покорили мої вкусові рецептори після першого замовлення, тому вп'яте ми замовляємо у вас!!! Ось прям все свіжесеньке без перебору і 20-30 хв і можна самовивозом забрати! Процвітання Вам, РЕКОМЕНДУЮ Вас!”
“Купував акумуляторну помпу.Менеджер Олександр.Кваліфікований спеціаліст.Приємне та ввічливе спілкування.Успіхів в роботі .”
“Суші гідні, смачні. Ціна середня) Не дуже зручно, що немає можливості розплатитися через термінал”
“Постійно замовляю інтимні аксесуари для свого магазина. Все швидко та якісно. Якщо вам здається, що це не для вас, варто лише спробувати ;)”
“Все дуже смачно! Обслуговування було на вищому рівні, приємні та доброзичливі дівчата. Суші дуже смачні. Обов‘язково прийду ще раз у цей заклад.”
Flowers beauty — це квітковий магазин і сервіс доставки квітів у Києві, розташований у Дніпровському районі на вулиці Райдужній. Тут зручно замовити букет як для термінового привітання, так і для заздалегідь спланованої події.
“Замовляли вперше, сет приємно здивував к-стю начинки і риби, взагалі чудові оригінальні смаки, є з чого вибирати, до дня народження поклали філадельфію дякуємо, будемо замовляти ще)”
“Замовили сьогодні піцу супер м'ясо. Все дуже смачно і швидко ! Дякуємо за ваш сервіс !”
“кращі полуфабрікати, що я колись купував)”
“Хороший персонал. Меню в стилі американських закусочних. Дуже смачні бургери. Заклад досить маленький, але затишний. З 12 до 2 всі столики можуть бути зайняті”
“Хлопці далекобійники можна заїжджати дуже смачно ціни приємлеві дуже добрі люди”
“Постійно їжу у цьому ресторані. Була здивована кухнею. Раніше було нудно. Тепер стало веселіше. З'явився шалений мангал меню з широким вибором. Думаю, що за найближчий місяць зможу перепробувати їхнє меню. )) одне з меню спробувала – це риба лосось на мангалі. Супер! Подружка замовила мангал салат та люля кебаб з телятини. Це рівень 5 з 5 дякую))”
Пепес Піцца в Білій Церкві — це сервіс замовлення та доставки піци, розташований на вулиці Шевченка, у зручній міській локації. Заклад працює як піцерія з фокусом на швидке приготування та доставку по місту.
“Замовляли сьогодні піццу фірмову Обалдіні,та суші сет Обалдіні,все дуже смачно,нам сподобалось,зробили вперше замовлення і не пошкодували,отримали кайф від даної служби доставки Кур'єр приїхав вчасно,адміністратор спілкувався ввічливо,що рідко зустрічається!!! Дякуємо вам що подарували нам гарний настрій на весь день!!!”
“Затишна сімейна шашлична, приємний персоонал, власник Арарат особисто контролює кожне замовлення, тут дуже смачно і недорого!”
“Працюють порядні хлопці, дають гарантію на свій товар”
“ну не знаю ... Я пару раз у хлопців замовляв, причому навіть як юр особа було. Обидва рази просто привезли все без зайвих питань, швидко і без проблем. Завжди відповідали і самі повідомили про прибуття товару.”
“The Burger регулярно рятує голодне студентське життя))) Спробувала вже кілька різних бургерів і один десерт- манго-маракуйя (дуже прикольний на смак і незвичайний). Ще обов'язково замовлю їх бургер "The Burger". Порадили друзі. що він просто самий класний.”
“Замовляли великі бургери, дуже смачні! Соковиті, ароматні, але нажаль можна замовити лише в четверг..:)”
“Відмінна вода і дуже приємні дівчата на розливі ☺”
“Користувався послугами доставки кілька разів, рекомендую.”
“Прекрасний персонал, відмінне обслуговування, але якість їхньої техніки, залишає чекати кращого. Сервіс на найвищому рівні.”
“Дякуємо дуже смачно і дуже зручно замовляти комплексне меню на природу те що треба Ви супер”