Огляд каталогу
- 146 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 146 результатів
Перегляньте діагноз у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 146 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 28,624 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає діагноз з таких міст як Київ, Бориспіль, Софіївська Борщагівка, Ірпінь, Вишневе та інших міст.
«Лабораторія Нова діагностика» — це мережа медичної лабораторної діагностики з пунктом забору в Печерському районі Києва, на вулиці Цитадельній. Локація зручна для тих, хто хоче швидко здати аналізи та отримати результати у зрозумілому форматі.
“Це єдина людина, яка змогла мене вилікувати. Перед цим лікувалася пів року у різних лікарів та у різних клініках, також здала аналізів на тисячі гривень і жоден не зміг мені сказати чому у мене постійно підвищена температура. Величезна подяка за професійне лікування і допомогу ❤️”
“Після відвідування лишилось приємне здивування якістю послуг! Можливо, станом на сьогодні це найкраща муніципальна поліклініка✨”
“В лікарні досить високо професійні, зосереджені професіонали свого напрямку))) Діма проваднік(повадирь) -красавчік, профі на своєму)) вмілому +++!!! Приємна необхідність - тут -передбачена, визначена чітко та забезпечена!!!”
“Після відвідування лишилось приємне здивування якістю послуг! Можливо, станом на сьогодні це найкраща муніципальна поліклініка✨”
“Враження дуже хороші залишились після відвідування лабораторії . Нас зустріла приємна дівчинка Анна , яка і брала кров на аналіз, все пояснила і розжувала як діткам ))) в нас було дуже багато аналізів , і я щиро вдячна за допомогу !”
“Неймовірні! Швидко, якісно та достовірні результати аналізів!”
“Відвідав даний заклад, (платний кабінет, ліворуч від сходів), для узд верхніх кінцівок. Лікар Лупіна В.Д. сподобалась. Було приємно, що не зважаючи на час, лікар зацікавлена в пошуку проблеми. Уражене місце знайдень, залишився задоволеним.”
“Відділення отоларингології в даному корпусі, якщо дивитися, що ти знаходишся в держ учрежніі - добрий, всім залишився задоволений. Лікарі великі молодці! Окрема подяка Кизим Ярославу Володимировичу (ЛОР) - професіонал своєї справи. Рекомендую!”
“Найкращі лікарі і дуже просто і швидко можна потрапити на прийом. Молодці!”
“Дуже добрі, лікарі до своїх пацієнтів, підходять с любов'ю до хворих. Рекомендую реабілітаційнє відділення побратим, вам тут допоможуть. Дякую фізичному терапевту Чемеріс Альоні та завідуючій відділення Вікторії Володимирівні кваліфіковані лікарі. Рекомендую.”
“Роблю тут аналізи вже пів року. Дуже приємні дівчата: завжди допоможуть, запропонують води. Людей зазвичай мало і черги майже ніколи немає, а коли є то максимум 2-3 людини. Забір крові роблять швидко і обережно (ніколи не лишалося гематом, синців )❤️”
«Сімейний психолог» — це психологічна допомога для дорослих і сімей у Києві, у Дарницькому районі, за адресою вул. Алімпія Галика, 75. Простір орієнтований на підтримку людей, які хочуть налагодити стосунки, краще розуміти себе та пройти складні життєві періоди з опорою на професійну терапію.
«Офтальмология 1st» — це офтальмологічна клініка в Києві, розташована на вул. Срібнокільська, 1 у Дарницькому районі, куди звертаються за точною діагностикою та зрозумілими рекомендаціями щодо здоров’я очей. Заклад фокусується на комплексних перевірках зору для дорослих і дітей у комфортній, сучасній атмосфері.
“Дякуємо за якісну роботу! Були болі на нозі після того, як вивернув кісточку на футболі. Звернувся до клініки та зробив КТ, все стало ясно, чуйний знімок, консультація з лікарем допомогла вирішити проблему. Дуже дякую, раджу!”
“Отличная команда, хорошие материалы и сроки работы.”
“Шановний Павел Андрійович, Ігор Мирославович і також весь колектив хірургічного відділення! Я хочу подякувати вам за вашу надзвичайну роботу. Я була вражена вашим високим професіоналізмом, детальним поясненням кожного кроку лікування та вашим людяним ставленням. Завдяки вашій турботі та підтримці я відчувала себе впевнено і спокійно. Ваша увага до деталей та справжня турбота про пацієнтів дають сили, а ваші знання та досвід дозволяють творити справжні дива. Бажаю вам міцного здоров'я, натхнення, сил та вдячності від усіх пацієнтів. Нехай ваша нелегка, але така важлива праця приносить лише радість та задоволення!”
“Професіонали.зробили аналізи швидко та якісно.Рекомендую”
“Спасибо, что у вас в регистратуре работают такие замечательные люди) Мне очень помогли, хотя там было много мороки. Ну и конечно же наша педиатр Марина Алексеевна и медсестра Анна Михайловна всегда хорошо делают свою работу.”
“Хто хоче поплавати в басейні - тому сюди! Контроль стану води є. Зручно для жителів району. Рекомендую користуватися.”
“Лікувався з приводу тромбофлебіту ноги. Судинний хірург- Росоха Віталій Володимирович висококваліфікований спеціаліст з золотими руками, незважаючи на великий об'єм операції вже на наступний день я міг ходити і при потребі працювати на роботі, абсолютно відсутні больові відчуття і лише кілька розрізів. Анестезіолог Івановська Олена Іванівна лікар з великої літери, з почуттям гумору і великою емпатією, знеболення було чудово, операція тривала біля 3х годин, гарно виспався під час операції, після операції турбувалася про самопочуття. Середній і молодший медичний персонал чемний і привітний. Якщо вам не подобаються стіни, ліфти, я до цього відношуся спокійно, не "місце красить людину, а людина місце". Бажаю лікарям не втрачати наснаги!”
“Була на консультації у сімейного лікаря Вдовенко Надія Андріївна, чудовий молодий спеціаліст. Дуже ввічлива, досить оперативно розібралась у моїй проблемі і допомогла. Щира рекомендація!”
“Чудова лікарня, хороший лікар терапевт Пугач Олена. Прийомом задоволена, питання моє вирішили. От ще б заборонити вхід торговим представникам до медичних закладів, то було б взагалі супер, бо вони намагаються втиснутись між записами.”
“Хочу порадити кабінет ФГДС (гастроскопія), як людина з хронічним захворюваннями шлунку та дпк, часто доводиться робити обстеження. В 709 кабінеті працює надзвичайно професійна лікар! Кожні пів року ходжу тільки до неї! Так уважно пояснила про обстеження та після. На запитання про те як чистят - миють ендоскоп, медсестра надала інформацію про обробку апаратури. Вона доречні нова. Підтримка, уважність, професійність!”
“Обслуговуванння в діагностичному центрі сподобалось! Уважні до пацієнтів від реєстратури до адміністрації. персонал сумнівно і чітко виконує свої обовязки. Особлива подяка Нечипорук Оксані - лікар від бога!”
“Хочеться поділитися позитивними враженнями щодо відвідин цього закладу. На жаль, я можу порівняти кардіологію тут та інших лікарнях. Була вражена наявністю сучасного обладнання, яким користуються усі лікарі! На відміну від іншої лікарні, де апарат для УЗД серця один і користуватися може ним лише один лікар. Окреме ДЯКУЮ уважному та кваліфікованому персоналу. Здоров'я лікарям”