krem | кава та еклери
“Місце дуже класне! Діти дійсно роблять все на високому рівні! Дуже смачна кава і еклери просто любов ❤️”
Знайдено 14 результатів
“Місце дуже класне! Діти дійсно роблять все на високому рівні! Дуже смачна кава і еклери просто любов ❤️”
“Заїхали випадково, купили на пробу і отримали смакове задоволення. Смачно, не хімозно, естетично, обрати можна на будь-який смак. Буду замовляти на Новий рік! Дякую, так тримати.”
“Тут дуже смачні круасани та випічка)”
“Це щось нереальне! Вчора купували цибулевий хліб та еклери. Все просто неймовірно смачно. Хочеться тепер спробувати усе. Дякуємо за такі чудові смаколики! Удачі Вам та процвітання!”
“Два просторі зали, чемний україномовний персонал. смачні цукерки, сувеніри, книги. Атмосфера краще ніж у Львові, бо менше людей. Можна в спокої зустрітись з друзями або пригостити смаколиками дітей. Теалети чисті та охайні. З нюансів - вуличний майданчик лише на декілька столиків і взагалі немає парковки.”
“Був тут на "Магія ранку". Привітний персонал, гарна затишна атмосфера. Дуже сподобався дизайн інтер'єру з доповненнями зелені. Одне з показових місць в закладах це їх туалети. Вони тут реально круті, кожному окремо рушничок, набір для взуття, для жінок з дітьми навіть є спеціальний роздвижний столик для зміни памперсів. Все інше оцініть по фото”
“Затишна кавʼярня зі зручним розташування та приємним обслуговуванням. В меню є десерти, навіть паніні та моті:)”
“Обстановка атмосферна) Кава дуже смачна) Обслуговування на висоті)”
“Дуже смачні смаколики, а ще краще дівчатка, що обслуговують. Чемні, уважні, з почуттям гумору. Дуже смачна кава, особливо на кокосовому молоці. Медовик просто супер.”
“Чудова затишна кав'ярня. Невеликий вибір десертів, але все свіже та дуже смачне. Кава відмінна. ЦА - офісні працівники, тож заклад не працює ввечері та у вихідні. Але чудове місце для ранкової кави перед роботою. Є зал для курців, немає вбиральні.”
“Мені сподобалося, смачні десерти та кава, тераса з видом на Дніпро”
“Непомітний такий МАФ але постійних клієнтів мають багато. Можна попити каву як на вулиці так і всередині. Нова баристка ввічлива і обслуговує державною мовою.”