Огляд каталогу
- 128 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 128 результатів
Перегляньте екскурсія до у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 128 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 36,274 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає екскурсія до з таких міст як Київ, Софіївська Борщагівка, Бровари, Ірпінь, Буча та інших міст.
“Чудове місце відпочинку. Доброзичливий і гостинний персонал. Сніданки смачні, номер чистий і затишний. Відпочинок вдався завдяки вам. Вдячна.”
“Відмінний хостел. Привітні адміністратори, завжди допоможуть і підкажуть. З мінусів відсутність кондиціонера. Літом дуже спекотно”
“Враження гарне.Чисто та охайно. Проживаючих не багато.Знімали номер на двох. Кімната простора. Ціна - чудова. Міні сніданок був дуже вчасним.Так ,як ми заселилися рано вранці стомлені довгою поїздкою. Додатковими послугами не користувалися. З недоліків - ванна кімната+туалет спільний. Хоча, санвузол гарний та чистий. Адміністратор готелю адекватна, приємна людина.”
“Комфортні умови для житла, приємні сусіди, низька ціна, можливість платити частинами, чистота та порядок, ввічливість працівників.”
“Чудовий садок. Чудовий директор та суперовськи вихователі.”
“Досить приємний хостел Адміністратор добрий Кухня хороша (чиста є плита 2 холодильника посуд окремий стіл навіть телевізор ) Номери чисті, ціна нормальна не кусається Пральна машина нова, розетки біля кожного ліжка Є кавоварка Два туалети, дві душові кабіни Шафки для зберігання речей Коротше: рекомендую”
“Чудова локація, пішки можна прогулятися по Подолу і навіть до центру. Недалеко від метро. Є одно і двомісні номери. Кухня обладнана усім необхідним. Буває трохи шумно вночі від машин, але не критично.”
“Спасибі компанії Univisa, особливо менеджеру Наталії, за тиждень оформили візу в США всієї нашої сім'ї. Повна підготовка документів, обговорили всі можливі питання які ставив візовий офіцер. Будемо рекомендувати!”
“Відмінно відпочив з дівчиною на Кіпрі цього літа. Відпочинок вийшов навіть краще, ніж я очікував.”
“Дуже гарний дитсадок, ходить до нього мій син, гарні вихователі!”
“Гарний державний садок. Вихователі компетентні та ввічливі. Директор розуміє та підтримує. До речі, там зараз робиться ремонт двох приміщень для нових груп для дітей та потрібні вихователі, нянечки та двірники.”
“Чудовий садочок. Завідувач дуже багато робить для садочку, приємна вічлива, уважна.”
“Хороша компанія все дуже сподобалося. Дуже дякую, обов'язково ще звернуся.”
“Хотілось Подякувати директору Марченко Наталії і Вихателям Світлані Миколаївні і Наталії Михайлівні групи #14 за Любов дитини до садочка і довіру до цих неймовірних людей.Наша адаптація була супер складною,але диво-вихователі змогли і допомогли в короткий термін з нею.Дитина залюбки їсть в садочку .Чисто ,приємно.Доглянута територія.Круті зайняття і розвиток для малят.Ми дуже задоволенні,що потрапили до цього садочка.Нам неабияк пощастило з нашими Найкращими вихователями групи "Пізнайки"#14.”
“Наш дитина ходить до початкової школи Ай діти, перейшли з державної школи по сусідству. Як ковток свіжого повітря після державного задушливого освіти. Дитина не просто відсиджує уроки, а з задоволенням вчиться. Несподівано полюбив готувати проекти з предметів, щоб зробити доповідь в класі. Учитель слухає кожного учня, багато спілкуються. Домашку роблять в школі, все без винятку. Додому цей головний біль не приносять))) Їдять в школі, обід, полуденок, вечеря. Є настільні ігри, бібліотека, гуртки. Навіть дискотеки у свята! Дякую Наталі, директору школи і її команді вчителів і адміністратору Ірині! Ви створили прекрасну екосистему в рамках школи Ай Діти, бажаємо вам процвітання і нових звершень! Марія, Єгор, Максим, Вадим”
“Наші обидва ходять в школу і сад від Евроленда. Є знижкова система, так що за двох виходить дешевше, ніж якби окремо було. В іншому, все нормально :)”
“Дуже гарна школа, донька навчається тут вже 5 років, все подобається. Рекомендую!”
“Школа дуже подобатися. І батькам і дитині. Ходили перший рік підготовки до школи 4-5 років. Дитина за рік багато нового дізнався. Викладачі з досвідом і могли знайти підхід у кожній дитині. Хороші свята були. Ще й до логопеда там ходили. Ось тепер підемо на другий рік підготовки до школи з 5-6 років. Рекомендую)))”
“Нам дуже подобається. Прекрасні розвивашки та ставлення до дітей”
“Швидко, безпечно і з комфортом. Нам з дружиною сподобалось:) Раджу!)”
“Чудовий дит.садок із зеленою територією та своєю кухнею! Суперські вихователі. Чистота та порядок. А головне, дитина біжить до групи та не плаче за мамою. Протягом дня змінюється активність та заняття, дитині ніколи нудьгувати. Групи до 15 чоловік. Індивідуальний підхід до кожної дитини! Всім раджу цей дит.садок!”
“Дуже хороший, затишний дитячий сад!”
“створила нашу школу з любов‘ю до дітей)”
“Трохи більше місяця мій син ходить в цей садочок. Адаптація пройшла легко та швидко, на звʼязку з батьками завжди адміністраторка та вихователька, присилають фото малюка, де можна побачити, чим вони займаються щодня! У них в міру насичена програма, щоденні прогулянки, активності та розвивашки за віком, групи невеликі, у вихователів є помічники, що полегшує догляд трохи. Шикарне меню, сама б там їла, дитина теж не ходить голодна, що нас як батьків дуже турбує. Дитина в 2 роки без істерик витримує повний день, що про щось та говорить. Хотілось би, щоб дітки ніколи не хворіли, але то не можливо, тому відносимось з розумінням. Щиро рекомендую цей навчальний дошкільний заклад! Також, хочу додати більше конкретики: нам дуже пощастило з вихователькою Світланою, зараз вона веде групу найменших діток, де мій син, з першого погляду відчувається, що вона гарна педагогиня, добра, розумна та справедлива. Стосовно занять, я була відверто здивована, що вони граються і з кінетичним піском, і проводять експерименти, ліплять пластиліном, роблять аплікації, досліджують подвірʼя, відмічають погоду, у них кожен тиждень тематичний, то кольори, то звірі, то технології, вчора вони робили для діток бульбашкове шоу на вулиці, мій син був у захваті! Приходили справжні аніматори і була ціла програма, просто так в четвер, для діток, щоб у них було щасливе дитинство! Також, його дуже гарно привітали з днем народження, вся група зробила йому тематичний плакат, з наліпками- побажаннями, водили навколо нього хоровод, співали і обіймали, це було дуже мило, все зняли для нас на відео. Нам дуже приємно, що до нашої дитини ставляться так гарно, у садку виховують уважних та добрих діток, які поважають один одного.”
“Дуже класно, добрі викладачі, навчаюсь близько 2 років, дуже багато чого вивчив”
“Ідеальне місце для діток !! Вихователі дуже ввічливі і професіонали своєї справи. Дитині комфортно і дітки отримують соціальні всі навички, дуже цікаво і повчально проводять час і присутній режим дня, якість догляду та виховання. Дитина в садочку в безпеці і в комфорті . Також дуже приємна вартість . Рекомендую .”
“Це чюдове місце для навчянннння!!!!!!!!!!!”
“Подорожую разом із дружиною компанією Region Avto на протязі двох років.Жодного разу не мали ніяких проблем,завжди все вчасно та професійно.Особливо хочу відмітити нелегку працю водіїв.Макмимально уважні до пасажирів,намагаються допомогти у всіх ситуаціях як у дорозі так і при перетину кордону.Так тримати!”