Огляд каталогу
- 28 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 28 результатів
Перегляньте життя у Вишгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 28 результатів у Вишгороді. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 7,363 відгуків та оцінок.
“Брали сет Філадельфія — суші просто неймовірні! Дуже великі, свіжі, ідеально збалансований смак. Без перебільшень, це зараз мій топ серед усіх суші. Шкода, що такого закладу немає в Києві, але тепер, при нагоді, буду точно замовляти тільки тут. Рекомендую всім, хто любить якісні та смачні роли!”
“Надзвичайно неймовірне місце! Де можна і відпочити, і прославити Бога!”
Krasamania — салон краси. У закладі панує затишна атмосфера, ціни залишаються помірними.
“Все чудово! Взяли номер з джакузі. А опер просторий і теплий. Сходили в СПА. В басейні і вода солона, як морська. Добре, що не продають алкоголь. Тобто в Спа-зоні алкоголь не продають від слова зовсім. Все комфортно. Люди дорослі. Фінська сауна охайна. Хамам такий як і має бути. Персонал привітний і дуже ввічливий. Відключення світла непомітні зовсім. Потужний генератор дає можливість всьому закладу працювати без виключення. Сауни працюють, освітлення працює. Дякую! А нам дуже сподобалося!”
“Досить часто користуюся послугами лабораторії синєво. Привертає тим, що близько до мого будинку, чистота, привітний персонал, можливість записатися онлайн зі знижкою. Швидко отримала результат тесту ПЛР на електронну пошту”
“Після народження 2х дітей розтовстіла, а заняття Зумбо денс привели мене в колишню форму.”
“Від щирого серця рекомендую, садочок Діти-Квіти!!!!! Ірина -чудова людина, яка має підхід до кожної дитинки!!!! Три роки мої дітки проходили до садочку, тож він нам як рідний!!!!☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️”
“Дуже хороша атмосфера в цій школі”
“Довго шукав такий дитячий садок, що було спокійно віддавати свою дитину, але тут мене влаштовує все. Чисто, своя кухня та найголовніше доброзичлива атмосфера.”
“Мені подобається асортимент і обслуговування.”
“Відмінний магазин практично у центрі міста. Великий вибір меблів в наявності та на замовлення. Привітний персонал, грамотна консультація. Сміливо рекомендую”
“Маленький зручний магазинчик. Мінус повна відсутність банкоматів , але це све окуповується теріналом , як міні маркету так і магазину "Живе пиво" . Також в приміщинні є магазин зоотоварів.”
“Tatiana Armand шкода, що не можу відповісти під Вашим коментарем, але сподіваюся, що Ви прочитаєте це так: Чим Ви керувалися вкладаючи фото меблів, які Ви використовуєте, за Вашими словами, більше 8 років? Ви хоч знаєте, що зовнішній вигляд меблів з голами залежить від умов експлуатації? Ви фотографіями просто показали рівень на якому Ви доглядаєте свої меблі. І чесно кажучи, мені шкода речі, які потрапляють у Ваші руки. Якщо Ви скористалися послугами 8 років тому і були незадоволені, навіщо Ви повторно звернулися туди? Не бачу логіки. Ви замовили меблі у конкуруючої компанії і вони Вас влаштували? Це чудово. Я тільки радий, що в моєму рідному місті є здорова конкуренція підприємців з високою якістю послуг. Але поливати когось брудом – низько, і як мінімум говорить про відсутність виховання. Замірник чи продавець були п'яні? Я просто відмовився б від послуг відразу. А так, написати через 2 місяці, це істеричний текст скривджено жінки. Продавець "недоглянута жінка Олена, з надмірною вагою" це за Вашою оцінкою? Судити про зовнішність малознайомої Вам людини Вам ніхто не дає права, адже і Мерлін Монро була не всім до смаку. Рекомендував би стежити за своїм зовнішнім виглядом, а не давати оцінки зовнішності інших. А вага продавщиці Олени, певна явно не надмірна, бо людина з нею живе комфортно, а від надлишку зазвичай позбавляються. P. S. Єдине, що може горіти після Вашого коментаря, це Ваша совість і щоки за те, що такі низькосортні тексти пише "місцевий експерт" P. S. S. Я б відредагував на Вашому місці коментар, щоб не ганьбити самого себе. Оскільки Ви зробили з Вашим попереднім хвалебним відгуком, який тут був кілька років. Від себе можу сказати, що за останні три роки неодноразово зверталися до цього магазину як самі, так і рекомендували знайомим. З того що на пам'яті за цей час придбано коло мого спілкування: стелаж, 4 кухні, 2 шафи у передпокій, і зараз замовили дитячу спальню. За замовлення друзів не скажу, але за наших замовлень Олена завжди була ввічлива, допомагала з підбором комплектуючих і заминрк у термінах у мене не траплялося. Поганих слів про цей магазин, або скарг - у мене немає. Рекомендую в цьому переконатись особистою покупкою.”
“Магазини ці подобаються насамперед вартістю продуктів - подивіться на ціни на рибу (з магазину на Кургузова, дуже приємні). Рибу обожнюю і беру часто”
“Відмінний продавець, розповість, покаже. Асортимент великий, від жуйки до корму для тварин. Зручне розташування. Рекомендую!”
“Дитина дуже задоволена! Мчить завжди на танці. Всім раджу цю студію!”
“Адреса вказана не правильно, виправіть будь ласка. Сам магазин пристойний.”
“Часто з дружиною вибираємо саме цю аптеку, обслуговування на високому рівні. Нам трапляються прямо надзвичайно доброзичливі фармацевти. Сьогодні взагалі дівчинка топ була ) Дякую ))”
“Найкраща аптека в Вишгороді. Є можливість замовлення через вайбер і сайт. Користуюся аптекою вже кілька років, дуже задоволена Спасибі що ви є)”