Огляд каталогу
- 135 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 135 результатів
Перегляньте заклад сто у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 135 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 10,099 відгуків та оцінок.
“Нормальна станція 3 роки у них обслуговують.”
“Є майстер з лакофарбових робіт, дуже хороший фахівець. Роботою задоволена. Те, що мені зробили за 100$ в іншому місці, а там нічого не зробили просто взяли гроші, то тут за 600грн зробили на найвищому рівні. Гарний майстер Руслан рекомендую.”
“Більше 3-х років обслуговую в ремонтую у них різні машини. Роботою дуже задоволений. Рекомендую!”
“Хочу написати відгук СТО «КРС-ТІМ» . Обслуговую свою машину на сто вже три роки. Робила ремонт рульової рейки на BMW та планові ТО. Я задоволена працею хлопців. По-перше, адекватні ціни, по-друге запис відповідає часу, по трете- швидкість ремонту . Хочу виділити майстра Олександра – «автомобільний доктор», та електрика Сергій – це професіонали своєї роботи. Та й взагалі приємно там перебувати, поки машину обслуговують: дуже чисто, акуратно та є кімната відпочинку де Вам чудова Наталія запропоную випити каву. Всім своїм близьким та друзям рекомендую тільки Вас!”
“Обслуговую вже четверту машину в них, з 2018 року. Ford focus 2004, Volkswagen CC 2014, Volkswagen Tiguan 2019, BMW x1 2021. Задоволений. Ціни відповідають заявленим і дуже приємні, в порівнянні з ринковими. Якість робіт висока. Персонал ще з перших моїх відвідин сто майже не змінився, що говорить про нормальне ставлення і взаємовідносини в колективі. За весь час недоліків в роботі було 1-2, усувалися вчасно і без суперечок. Швидкість виконання робіт теж чудова, 90% робилося в той же день коли і лишав авто. Терміни відповідають заявленим. Підбирають деталі, можуть підказати кращі, або дешевші, залежно від побажань. Не наполягають на оверпрайсі.”
“Чудове СТО. Часто обслуговуюсь, все роблять швидко, якісно, та без зайвих витрат, що дуже цінно. Виїжджаю завжди задоволена результатом.”
“Обслуговував свій Range Rover L405, залишився задоволеним швидкістю пошуку проблем та якістю їх усунення. Роблять любі роботи від електроніки до заміни панорами.”
“Дуже гарне місце. Рекомендую. Ремонт швидкий та якісний, спілкування з клієнтами на високому рівні.”
“Дуже гарно роблять розвал, рекомендую!”
“Хороше сто, майстер зробив швидку заміну олії, фільтру та патрубків на радіаторі, ціни демократичні, раджу до відвідування”
“Чудовий сервіс, привітний персонал. Допомогли вирішити проблему та дуже швидко виконали свою роботу за мінімальну ціну. Рекомендую”
“Звернувся із приводу заміни бензинової трубки. Прийняли позачергово. Оперативно замінили. Ціна адекватна. Обслуговуватимуся, поки все подобається.”
“Я витримав паузу в місяць після ремонту ходової (КІА), щоб так сказати пройшов час. Можу з впевненістю сказати,що сервіс відмінний, все працює,нічого не гупає і не скрипить)))Висока клієнтоорієнтовність, з тебе не роблять дурня, а пропонують і зрозуміло доносять необхідність тих чи інших робіт. Я мав діагностику і прорахунок з іншого сервісу, але далеко їхати вирішив пошукати поблизу до роботи і заодно перевірити ціни. Мені тут дали ціну на 30% дешевше, а роботи зроблено навіть більше. Висновок: Ціна + Атмосфера + Швидкість виконання +( ремонт ходової з реставрацією рейки) 2 дні. Дякую хлопці,так тримати!!!”
“Чудовий майстер і просто хороша людина. Велика рідкість знайти такого адекватного автоелектрика, який спілкується з клієнтами по людські і відповідає за свої слова. Обов'язково буду звертатися знову при потребі. Дякую!”
“Якісна допомога 4 Smart. Професіонали+Люди”
“Згадав, шиномонтаж у них точно норм”
“Хороше СТО, міняв масло, робив діагностико. Знав що з машиною все добре, але про всяк випадок зробив і вони нічого не знайшли - так і повинно було бути.”
“Машина Scoda Octavia A5 2011. Робили заміну ланцюга - повний ремкомплект, заміна олії, фільтра. Перше враження після заміни відмінне. Додатково знайшли дві проблеми, не пов'язані із заміною взагалі. Спочатку побоювався через малу кількість відгуків щодо цього СТО. Нині можу рекомендувати. Хлопці спеціалісти своєї справи. Так тримати!”
“Шукав хороше СТО по інтернету, зі зручним під'їздом для вантажного авто. Приїжджали, щоб усунути несправності з метою сертифікації Volvo FMX, прийняли того ж дня, оперативно та якісно все зробили. Більше того, дуже тепло прийняли і справді переживали за наше авто як за своє. Загалом усунули всі несправності в дружній атмосфері і на наступний день вже отримали сертифікат. За все це спасибі Івану (я так розумію власник СТО), в дуже короткі терміни були знайдені потрібні деталі та якісно встановлені і після всього (що дуже важливо!) Зателефонували, щоб дізнатися зворотний зв'язок, чи все добре-що ще раз підтвердило мою думку, що на цьому СТО дійсно переживали і робили все так, як для свого авто.”
«АВТОАПТЕКА XL - АвтоМаркет "СТО"» — це автотовари та сервіс в одному місці у с. Щасливе, на Харківському шосе, з акцентом на швидкий підбір запчастин і практичні рішення для щоденної експлуатації авто. Локація зручна для водіїв, яким важливо не лише купити потрібну деталь, а й одразу закрити питання з обслуговуванням.
“Відремонтували авто якісно та швидко”
“Від кількох людей чув не дуже гарні відгуки... Але, мою ibiza дуже гарно "розвалили/зійшли", вже півроку їзджу - все гаразд. Можливо на вазах і "тазах" потрібно по іншому робити - там, кажуть, потрібні "гаражні спєци" бо ніде нормально не вміють робити розвал для вітчизняних/російських авто, на обладнанні, яке заточене під іномарки...”
“Адекватні люди, ціни, рекомендую це сто, особливо брат директора золотої людини.”
“Все зробили швидко та якісно. Рекомендую!”
“Відмінне СТО все відмінно! І хороше обслуговування”
“Тлумачний майстер. Допоміг пройти повне ТО на моїй Mazda 6 (поміняв масла скрізь, фільтри, колодки, антифриз). Усунув несправність підшипника на ступиці колеса та втулки стабілізатора. Загалом, все ОК. Навіть замовив він матеріали за адекватною ціною, зручно. Я лишився всім задоволений. Гарний сервіс. Рекомендую. До речі, за свою працю бере адекватні гроші.”
“Дуже задоволені обслуговуванням.Проблему вирішили менше, чим за годину, при тому, що запчастин не було в наявності.Комфортна кімната очікування, надзвичайно швидкий сервіс, приємно здивували ціни. Однозначно рекомендую!!!”
“Проводив ремонт ходової. Адекватна ціна, швидка і якісна робота.”