PUMA
“Магазин просто супер і продавці хороші,рекомедую”
Знайдено 10 результатів
“Магазин просто супер і продавці хороші,рекомедую”
“Дуже сподобалось обслуговування”
“Хочу змінити свій відгук і поставити команді Puma 5✨ Була проблема з кросівками (линяли). На саму носку нарікань не має, кросівки якісні! Залишала відгук і дуже швидко отримала зворотній зв‘язок! Мені запропонували зробити повернення коштів або обрати інші кросівки! Дуже приємно, що магазин Puma відреагував саме так і не залишився осторонь! Це говорить про те, що тут цінують кожного клієнта! Щиро дякую вам, я залишилась з дуже приємними враженнями! Окремо хочу подякувати консультантам в магазині, дуже приємні і ввічливі)”
“Останні років 6 більшість мого одягу я купую тут! Я високий і здоровий чоловік і тому якщо тут написано xxl, то він мені підходить! Вони продають повнорозмірні хороші речі. Одяг в цілому витривалий і носиться довго”
“Приємний кваліфікований персонал, адекватні ціни, наявність товару”
“Новий магазин, хороший вибір, швидке обслуговування, хороша парковка”
“Дуже приємні продавці. Дякую за такий крутий підбір персоналу : привітні, розказують все чітко та в міру, усміхнені, просто зірочки, дякую)”
“Купував кросівки, персонал ввічливий та не докучливий + без затримок знайшли потрібний розмір, і залишили приємне враження від магазину”