SOCAR
“Є безкоштовна підкачка колес за заправкою”
Знайдено 14 результатів
“Є безкоштовна підкачка колес за заправкою”
“Велика заправка окко, всередині є зона для перекусу та зарядки гаджетів”
СВ-КАР — сервіс оренди авто в Києві, який виручає, коли машина потрібна на кілька днів або для поїздки за місто. Компанія працює за адресою Дніпровська набережна, 26г (Дарницький район), тож зручно забирати й повертати авто в межах столиці.
“Привітний персонал, відсутність черги, сьогодні тільки приємні враження. Перше знайомство з азк UPG майже п'ять років тому, приємні спогади.”
“Велика заправка ОККО, повністю нарита, вийшовши з машини вам не прийдеться бігти по дощу до касси. Представлений весь спектр послуг, великий вибір товарів в магазині. Є "окковське" кафе, доречі досить непогане. Поряд якийсь азійський ресторанчик.”
“Я не пам'ятаю чому залишила 3 роки тому таку оцінку в 1 бал, здається щось було не так з тим як зі мною спілкувався персонал, зазвичай я ніколи не ставлю погану оцінку за інтер'єр чи просто поганий настрій. Але оскільки я не пам'ятаю що саме трапилось і пройшло доволі багато часу я вирішила змінити свій відгук на 5 зірок на знак поваги за реакцію на мій перший відгук. Замість того щоб проігнорувати чи якось непривітно себе повести ви вчинили як нормальні люди які ввічливо запитали що саме було не так :) успіхів Вам :)”
“Привітливі робітники, хороший сервіс.”
“Заправлюсь на цій запраці вже три роки. Працють ввічливі люди з гарним почуттям гумору. Тут можна придбати смачні хот доги, каву тощо. Є бонусна система, що завжди приємно. Заправлюсь газом та бензином вентус. Все подобається. Рекомендую цю заправочну станцію.”
“Купив за знижками аірдотс Дуже задоволений”
“Оператор-касир Анна, дуже привітна і доброзичлива дівчина. Дякую АЗС ANP, що маєте такого співробітника. Анна, Вам подяка і всі найкращі побажання.”
“Вирішив порадити знайомим воду цієї компанії, я сам купляю на Празький, але знав що що і в цьому районі є точка... Оце прочитав відгук про начебто аналіз і що вода з під крану.. Ну смішно, бо хвалити якось без доказів можна, а от сварити в нормальному суспільстві прийнято з аргументами... Робили аналіз і по результатам пішли катати відгук? А чому ж тоді фото не додали у відгук? Дивно... Я теж робив аналіз, але я порівнював фільтр графина, якусь з АТБ та цю... Звісно з краном я її не порівнював, адже там колосальна різниця навіть на смак, але ця вода реально не тільки смачна, а ще і дуже чиста. На жаль результати десь на старій пошті на меіл ру, це було ще в 2015му наче, чи 2016... Але сам факт, що компанія 10 років тримає топову якість, а смак цієї води навіть впізнала людина в 2022 році, хоча до цього пробувала ще в 2016му...”
У Києві, у Подільському районі на проспекті Василя Порика, «Заправлення кондиціонерів R134» — це місце, куди водії приїжджають, коли потрібен справний автокондиціонер без зайвих очікувань.
“Краще за сто. Там довше і дорожче.”