Огляд каталогу
- 15 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 15 результатів
Перегляньте запіканки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 15 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 5,100 відгуків та оцінок.
“Неймовірні вертути. Тонке тісто, хрумке по краях і м’яке всередині, а начинка — просто смакота. Цього разу попробувала вертуту з індичкою. Гарно так присіли поблизу закладу і посмакували вертуту з чаєм, ще й місцевого красунчика - собачку пригостили. Ввечері вже вдома подумала, що було треба взяти вертуту з сиром та грушею на вечерю. Але буде ще привід заїхати за смаколиком.”
“Замовляв тут нанесення принту на світшот. Сервісом залишився задоволеий, хоч на початку трішки довго відповідали (можливо завантаженність була велика), далі, комунікація була оперативною. Замовлення виконали дуже швидко (в понеділок домовилися і затвердили замовлення і в четвер воно було уже готове). Сервісом залишився задоволений, сподіваюся, звертатимуся надалі для втілення якихось творчих задумів, щоб перенести з цифрового світу в реальний. Тепер, трішки хочу описати своє замовлення. Світшот утеплений (приємний на дотик і гарної якості) колір bottle green, принт А2, розмір М. Для аналізу в майбутньому, перше фото це світшот розміру М з принтом розміру А2 на ньому, по факту, як він вийшов. 5-те фото, це дизайн принту на проектній версії світшоту розміру М (просто інший колір світшоту). Враховуйте, що спершу, ви бачитимете зображення вашого принту на одязі, який буде "пласким". Хоча 4-те і 6-те фото, дозволяють вам орієнтовно, зрозуміти і побачити, який вигляд матиме ваш принт на одязі моделі (4-те фото це принт розміру А2 а 6-те - розмір А3 (менший принт). Однак, фото 2 і 3, це те, як він сидить і виглядає по факту, на дівчині зі зростом 165 см і вагою 55 кг. Тому, можливо варто враховувати, на одязі якого розміру або на моделі яких параметрів, вам будуть демонструвати той чи інший принт. Бо все ж таки, якщо порівняти відступи принту згори, знизу та з боків 2,3 фото з 4-им, то різниця є. І для когось, це може мати значення. Я, особисто, навпаки, радий, що обрав розмір цього принту, і він якраз повністю заповнив собою лицьову сторону світшоту (так, як я і хотів).”
“Хоч продавщиці та грудьми лягали, перешкоджаючи фотографуванню вітрини, враження залишилися позитивні))) (+) + несподівано незвичайний вибір продуктів: м'ясні чіпи, тоненькі ковбаски-снеки д-4-5 мм, копченості, сири +Зручне розташування +приємний персонал) (-) поки не виявлено Розкажіть персоналу, що ми перейшли в інформаційну епоху)))”
Zapiekanka BAR — камерний бар у самому серці Києва, на Великій Житомирській, де легко сховатися від міського шуму й швидко перемкнутися на відпочинок. Заклад у Шевченківському районі позиціонується як місце з теплою, майже «домашньою» атмосферою та авторським підходом до напоїв.
“Часто ходжу обідати сюди. Ну це 12/10. Смак, порції, обслуговування, все на вищому рівні. Рекомендую!”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Заклад мережі Пузата Хата на Лук'янівці. Як і у всіх закладах цієї мережі, дуже смачна їжа, майже домашня. Завжди великий вибір страв. Особливо смачні вареники та млинці з різними начинками. Всередині тематичний інтер'єр, комфортні місця. Є чисті вбиральні. Працівники ввічливі, каси працюють швидко.”
“Заклад більше для гулянь та для застілля, скоріше на вечірні посиденьки. Незважаючи на це чудово пообідали борщем з пиріжками - було дуже смачно. Млинці з яблуком були чудові. Страви прекрасні, офіціант уважна. Загалом раджу, ще на обід колись зайду Мінус зірочка за обстановку, бо крісла продавлені дуже, попа просідає, в туалеті вже треба зробити ремонт”
“Смак відмінний. Мені дуже понраивлось.сподобатися”
“Розташування біля входу до метрополітену, зручний графік роботи, смачна продукція, мовамаєзначення.”
“Я загалом не люблю тут купувати, але син захотів піццу. Приготували її швидко, ми попросили не додавати оливок і орегано, все виконали. Задоволена)”
“Дуже довга доставка, більше 3 годин чекали з моменту замовлення. І все рівно забрав біля магазину. Адміністрація вибачилась, ну хоч так”
“Як завжди на висоті. Усе смачно. Швидке обслуговування.”