Огляд каталогу
- 145 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 145 результатів
Перегляньте застуда у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 145 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 3,850 відгуків та оцінок.
“Найдешевші ціни, завжди мало людей.”
“Відмінна аптека! У них цікавий підлогу. А взагалі без жартів у них хороший асортимент мед товарів.”
“Дуже сподобалося обслуговування. Помірні ціни на потрібні мені препарати.”
“Точна адреса і телефон аптеки: Бориса Гмирі 9в, 5770405 фото додається)”
“у відповідь на відгук 22.06.2025 про ситуацію 21.06.2025 Стала свідком ситуації(21.06.2025 о 21:44!!!!) коли покупець,зайшла та створила конфліктну ситуацію з продавцем,коли та,чемно повідомила про закриття аптеки(інформація стосовно графіку роботи є на дверях аптеки!!!!)та затіяла сваритися та погрожувати гнівним відгуком,після створеної істерики відвідувачки,продавчиня відпустила їй товар(не суттєво важливий) у свій уже не робочий час!!! почувши неприємні слова зі сторони відвідувачки та погрози,я вирішила слідкувати за відгуками! що найбільше здивувало,що дана пані написала у відгуку невірний час цинічно набрехавши! дякую!”
“Дуже добра жінка була на зміні 18.11.2024. Допомогла і морально і добре робила свою роботу, по людські”
“Це пʼять зірок зовсім не аптеці, а жінці яка там працює. Виникла наступна ситуація - моя дружина купила «Боботік» у цій аптеці, але ціна виявилася на 100 грн дорожче за сусідні аптеки, це легко перевірити в додатку liki. Я з чеком повернувся до аптеки, і попросив зробити повернення з причини завищеної ціни. Згідно закону, це неможливо. Мені відмовили у поверненні, але аптекар віддала свої кошти щоб вирішити ситуацію. Вона викупила в мене цей препарат, тому що я хотів залишити відгук 1-2 зірки. Цей відгук має на меті декілька речей: 1) компенсуйте будь ласка вашому працівнику 300 грн. Вона зробила все щоб залагодити ситуацію. 2) перегляньте ціни, особливо на дитячі препарати. Націнки у вашій аптеці просто драконівські !!! Я вийшов з вашої аптеки і придбав той самий «Боботік» за 210 грн в аптеці поруч. 3) останнє і найважливіше, я особисто прошу вибачення в працівника аптеки. Я не мав на меті повернути кошти будь якою ціною. Я маю на увазі, за кошт працівника аптеки. Але, мабуть, найкраще в цій ситуації те, що кожен зробить свої висновки. І маю надію що у військовий стан, ціни будуть трохи демократичніше. Якщо це помилка (ціна на цей препарат), то її потрібно знищити. Дякую!”
“+ Помірні ціни + Відсутність черг”