Діла
“Весь персонал такий привітний, починаючи з рецепції та закінчуючи медсестричкой, котра брала кров на аналізи. Всё пройшло дуже швидко. Було зовсім не боляче ще й печиво дали. Це звичайно дрібниця, але чомусь дуже приємно. Навіть настрій поліпшився))”