Огляд каталогу
- 15,679 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 15679 результатів
Перегляньте здоров'ям у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 15,679 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 1,575,791 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає здоров'ям з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Магазин супер. Обслуговування і все інше на вищому рівні, користуюсь не перший раз. Рекомендую і магазин на Воробйова ,і всю мережу.”
“Невеликий магазин , але скільки всього корисного ! Підбирала для себе ортопедичні устілки та тонометр і слава Богу усе було в наявності . Дякую пані Наталії, що допомогла підібрати та відповіла на купу моїх запитань , усе пояснила зрозуміло ) повернуся до вас ще!”
“Доброго дня.Я дуже вдячна Андрію Андрійовичу і його команді за їх працю.Таких важких хвостиків моїх, яких посадили на гормони (великі дози),які почали вбити їх. Андрій Андрійович проконсультував по телефону і сказав яку швидку допомогу можемо зробити зараз. Записав на прийом і обстеження. Його методика по відношенню до тварин дуже приємно вразила, хвостики його полюбили і прийняли дуже швидко, що у нас буває рідко. Дякую всій команді за небайдужість до тварин, та людське відношення до кожного. Найпрофесійніша команда ветеринарів з якою ми познайомились. Тепер будемо звертатись тільки у цю клініку. Повна довіра і вдячність.”
“Чудовий магазин в центрі міста. Величезний асортимент корисних товарів, все якісне, свіженьке! Привітливий персонал, якісне обслуговування, тож рекомендую завітати і самостійно переконатися в цьому)”
“Чудовий магазин! Неймовірний асортимент корисних смаколиків для дорослих та дітей. Смачна запашна кава, трав'яний духмяний чай, медові сухофрукти, горіхи, натуральний чорний шоколад без цукру і багато іншого. Рекомендую завітати до Benefit! Ви отримаєте гастрономічну насолоду!”
“Прийшла по ортопедичну устілку в робоче взуття,та все ж вирішила придбати закрите ортопедичне взуття,зупинилась на сербському виробникум Mub,дуже зручні,пом'якшена п'ятка,на нозі не відчуваються і не парять,липучкою можна відкорегувати ширину.”
“Відмінна аптека, поряд, замовлення мінімальне можна зробити, і ціни радують. Дякуємо цій аптеці”
“Завжди ходжу тільки в цю аптеку. Приємні співробітники та адекватні ціни.”
Розташований на Солом’янській площі в Києві, медичний центр «Ваше Здоров’я ім. А.В. Довженка» фокусується на допомозі людям, які прагнуть відновити контроль над своїм життям і самопочуттям.
“Дуже хороші ціни, при замовленні онлайн.”
“Дякую працівниці аптеки за рекомендацію. Завдяки цьому придбав пробіотик і не відчув негативних ефектів сильних антибіотиків. Прошу керівництво відзначити професіоналізм ваших співробітниць.”
“Ціни нижчі, ніж в більшості аптек.”
“Завітав 9.20.2024 до магазину на проспекті Європейського Союзу, 92 за наколінником для моєї старенької матусі. Консультант Світлана дуже уважно мене вислухала та порадила легкий, що розкривається наколінник, який підтримує суглоб коліна та не дає руйнуватись йому далі, враховуючи всі побажання моєї мами . Я придбав товар, який підійшов моїй мамі. Дуже рад, що є такі магазини де професійно проконсультують та порадять те, що потрібно. Бажаю всім миру, а працівникам магазину успіху .”
“Кайфово там Я бігав і схуд на 11кг”
“Відвідала безпосередньо здорову їжу бо завжди замовляли. Враження достатньо. приємне .Консультант приємна дівчина і старалася все розказати.Правда ціни на деякі позиції дорожчі їх можна купити дещо дешевше того ж виробника”
“купували в вашому магазини ходунки для бабусі, все сподобалось, гарна консультація, приємні ціни, зручне розташування магазину”
“Купували для мами, в цьому магазині шкіряні шльопанці для зручних прогулянок. Проблема була підібрати взуття через випираючу кісточку. Щоб були зручні і легкі. Ноги не втомлюються, може гуляти довго. Відносила вже 4 літніх сезони. Однозначно купуватиме в цьому магазині ще. Якість=ціна.”
“Алея здоров'я та петанку petanque”
“Хочу висловити свою щиру вдячність за неймовірну компетентність, професіоналізм та уважне ставлення Семеновій Аліні Олеговні. Огляд пройшов у прекрасній атмосфері, дуже акуратно з поясненням кожної маніпуляції. Дуже важливо, що на візиті не відчуваєш дискомфорту, а навпаки знаходишся у дружній атмосфері. Дуже Вам дякую за прийом та чарівну усмішку!”
“Пройшла діагностику и задоволена. Питань було багато и на всі почула відповіді, навідь більш ніж. Також пройшла лікування. На днях поведу дитину.”
“Постійно замовляємо заморожені овочі та фрукти. Дуже гарний сервіс та якість продуктів”
“Дуже задоволена візитом до клініки та прийомом у гастроентеролога Ярової Юлії Сергіївни. Лікар уважна, професійна й тактовна, все детально пояснила та призначила ефективне лікування. Відчувається щирий інтерес до пацієнта і бажання реально допомогти, а не просто «відпрацювати прийом». Рекомендую!”
“Місце, де народжується диво. Моє диво- синочок Матвійко народився тут 02.10.2025. Щиро дякую лікарю Галінській Наталі Григорівні, акушерці Телициній Світлані Володимирівні та анестезіологу Дмитрові (перепрошую, що не запамятала прізвище та по-батькові, але памʼятаю ваше обличчя і те, як ви підтримували в пологах❤️). Ваша підтримка, турбота та підбадьорювання стали тим маячком, що наблизив зустріч з моєю крихіткою, безмежно рада, що в цей відповідальний день саме ви були разом зі мною. Також велика вдячність усьому персоналу, що супроводжував нас з малятком у післяпологовий період❤️ Що стосується загального враження про медичний заклад, то воно перевершило очікування. При зверненні на посту документи оформили швидко і одразу опинились з чоловіком в комфортній пологовій залі (вони всі облаштовані таким чином, щоб роділлі та її партнеру в пологах було зручно). Післяпологові палати з сучасним ремонтом, що додає затишку і відчуття, наче ти вже вдома, присутня вся необхідна техніка (мікрохвильова піч, електричний чайник, телевізор, холодильник) та меблі (шафа для речей мами та партнера, пеленальний комодик, стіл, функціональні ліжка), санвузол в кожній палаті. Харчування для мами те, що треба (корисно і головне смачно), не знаю за яким рецептом готують кухарі супчики та печінкові котлетки, але вони божественні. Дитяче відділення в саме ❤️. Чи варто бути тут в найбажаніший день свого життя? Безумовно так. Заклад сучасний, а персонал, наче янголи, що огортають вас своїми крилами, створеними з турботи та любові до своєї справи, здоровʼя людини і нового життя, що зʼявляється на світ завдяки їхньому професійному супроводу.”
“Місце, де народжується диво. Моє диво- синочок Матвійко народився тут 02.10.2025. Щиро дякую лікарю Галінській Наталі Григорівні, акушерці Телициній Світлані Володимирівні та анестезіологу Дмитрові (перепрошую, що не запамятала прізвище та по-батькові, але памʼятаю ваше обличчя і те, як ви підтримували в пологах❤️). Ваша підтримка, турбота та підбадьорювання стали тим маячком, що наблизив зустріч з моєю крихіткою, безмежно рада, що в цей відповідальний день саме ви були разом зі мною. Також велика вдячність усьому персоналу, що супроводжував нас з малятком у післяпологовий період❤️ Що стосується загального враження про медичний заклад, то воно перевершило очікування. При зверненні на посту документи оформили швидко і одразу опинились з чоловіком в комфортній пологовій залі (вони всі облаштовані таким чином, щоб роділлі та її партнеру в пологах було зручно). Післяпологові палати з сучасним ремонтом, що додає затишку і відчуття, наче ти вже вдома, присутня вся необхідна техніка (мікрохвильова піч, електричний чайник, телевізор, холодильник) та меблі (шафа для речей мами та партнера, пеленальний комодик, стіл, функціональні ліжка), санвузол в кожній палаті. Харчування для мами те, що треба (корисно і головне смачно), не знаю за яким рецептом готують кухарі супчики та печінкові котлетки, але вони божественні. Дитяче відділення в саме ❤️. Чи варто бути тут в найбажаніший день свого життя? Безумовно так. Заклад сучасний, а персонал, наче янголи, що огортають вас своїми крилами, створеними з турботи та любові до своєї справи, здоровʼя людини і нового життя, що зʼявляється на світ завдяки їхньому професійному супроводу.”
“Кілька днів тому купував гель від синців. Дівчата за касою допомогли знайти недорогий і ефективний варіант.”
“Хочу щиро подякувати косметологу Тетяні за її майстерність, турботу та уважне ставлення! Кожна процедура — це не лише видимий результат, а й справжнє задоволення. Тетяна працює з душею, завжди чує мої побажання, дає професійні рекомендації та створює атмосферу довіри й комфорту. Після її рук шкіра виглядає здоровою, доглянутою і сяючою. Рекомендую від щирого серця!”
“Руслан Валерійович чудовий і дуже уважний лікар. Йдеш на лікування спокійно і впевнено, що буде все чудово і якісно. Я завжди задоволена результатом. Дякую❤️.”
“Постійно звертаємось по індивідуальні устілки. Життя привело за наколіннеком. Буду звертатися тільки до Олени, гарне обслуговування. Приємно ,шо такі люді працюють. Якщо не буде її на зміні---буду чекати тільки її!!!”