Огляд каталогу
- 71 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 71 результатів
Перегляньте знижки в eva у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 71 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 20,064 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає знижки в eva з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Приємні ціні- багато акцій. Дуже приємне обслуговування!”
“Невеликий магазинчик цієї мережі. Відкрився не так давно. Місце для нього напрочуд вдале. Дуже зручно купуватися необхідне швидко. Асортимент звичайний для всієї мережі. Працюють консультантом. На засвоєна розрахуватисябанківською картою. Є зручна парковка. Рекомендую всім.”
“Хороший магазин, багато акцій, розіграшів, можна знайти деякі господарські засоби для прибирання набагато дешевше чим у великих гіпермаркетах, персонал привітний.”
“Асортимент товару широкий, викладка акуратна, наповнення хороше. Персонал привітний та ненав'язливий.”
“Продавці привітні, коректні, поради щодо косметики були дуже доцільними. Дякую!”
“Дуже чудові продавці,швидке обслуговування,прекрасні консультанти.Рекомендую всім.Дякую дівчаткам!!!”
“Доброго дня.Працюють привітні та гарні дівчата.Завжди ненав'язливо пропонують допомогу,толково консультують, добре розуміють потреби покупців.Дякую.”
“Цей магазин залишив після себе тільки позитивні емоції. Тут працюють дуже уважні,компетентні і доброзичливі співробітники.Особливо хочу відмітити співробітницю на ім'я Любов, склалося враження,що вона не просто виконує свої обов'язки,а ходить на роботу,щоб дійсно допомагати клієнтам,10 з 10-ти!!!Дякую,що є такий магазин,до котрого хочеться ходити за покупками!)”
“Вчора дякую консультанту Олені, за допомогу вибора товару, дуже ввічлива людина”
“Великий асортимент косметики і т.п.”
“Доброго дня. В мене питання,невже в наш час ми так і не навчились поваги до військових? В чора В кінці дня зайшов військовий,а його не відпустили.бо продавщиця сказала ,що хоче додому. Може якось потрібно їй відпочити, якщо вона так сильно втомилася. Військовий теж хоче до дому вже 2 роки. Якщо не хлопці вона зовсім не мала свого дому. Велике прохання навчитись ПОВАЖАТИ НАШИХ ГЕРОЇВ.....”
“Дуже приємний персонал! Ціни набагато нижчі за решку магазинів.”
“Чудові продавці консультанти! Окрема подяка Вікторії! Чудовий консультант!”
“29 вересня 2023 рік Хочу виразити неймовірну вдячність продавцю консультанту за імʼям Анна, яка працює в Еві за адресою Проспект правди 3А Нереально компетентний працівник, залюбки проконсультувала мене та пояснила. Завдяки неї я придбала 6 товарів бренду GlamBee Я стала сьогодні свідком неадекватного покупця яка довела саме цього продавця та написала негативний відгук на Анну Неймовірний консультант Завдяки неї буду приходити сюди та саме до неї на консультацію стосовно косметики Бажаю успіху співробітнику”
“Люблю мережу магазинів eva. Завжди присутні товари і привітливий обслуговуючий персонал”
“Зручне розташування, гарне обслуговування, завжди користуюся цим маназином”
“Завжди є все в наявності незалежно від акції та розпродажу”
“Єдиний мінус - мала площа приміщення, хоча з цим нічого і не зробиш, а так доволі привітні дівчатка, завжди допоможуть з вибором, чемно обслуговують. Досить широкий асортимент, як на таку невелику залу. Завжди чисто та порядно.”
“Чудовий магазин 3006 на вул.Сурікова,3! Все необхідне з товарів завжди є, хороші ціни! Колектив відмінний - вдячна всім за професійність, увагу до клієнтів! Особисто п.Оксані, п.Олені. Керівництву магазину уклін! Успіхів!!!”
“Цей магазин,як і всі магазини цієї мережі, торгує продукцією високої якості! Гарне обслуговування,завжди допоможуть підібрати необхідний товар.Варто звернути увагу на чималу колекцію парфумів!(див.фото).”
“Сьогодні здійснювала покупку в даному магазині , хочу відмітити роботу консультанта Оксани -дуже приємна, ввічлива, добре орієнтується в переліку товарів, в мережі цих магазинів вперше зустріла працівника такого рівня.”
“Дівчатка чудові тут працюють Більше питання навіщо справді всі ці завчені фрази скрипти, в цьому нема душі)) і таке роботизоване спілкування бачу тільки в єві, мені щоразу ніяково що дівчинка на касі через мене вимушена говорити всоте цей набір слів, який геній то вигадав)))”
“Приємно вразив графік роботи. З 8 до 21:30. Дівчата зранку привітливі та проконсультували добре) Дуже великий асортимент , але приміщення магазину маленьке, згодна з попередніми відвідувачами.”
“Все супер, консультанти чудові! Тільки тестери погані але це вже люди......”
“Гарний магазин, приємні ціни. Знижки більше, чим в інтернет магазині!”
“Полюбляю цей магазин, завжди можна підібрати щось для себе та на подарунок. Також є можливість отримати замовлений товар з онлайн магазину. Чудові та відзивчиві продавці...”
“Хочу подякувати дівчинці Алінки. Дуже вічлива ,допомогла мені з вибором косметики, не дивлячись на то ,що я довго не могла зорієнтуватися -вона не поспішаючи мені допомогла з вибором,мені все сподобалось. Велике їй дякую!!!!”
“Хороший магазин, ввічливі працівники. Особисто хочу щиро подякувати Вікторії за вирішення проблеми в подвійному списанні коштів з моєї карти. На гарячій лінії вирішити питання не змогли, а Вікторія допомогла закрити дане питання. Я ваш постійний клієнт!♥️”
“Корисний магазин з турботливим персоналом. Навіть телефонували, аби дізнатись мою думку про якість обслуговування. Почувши, що асортимент недостатній, сказали, що будуть розширювати і справді почали це робити. Втім, все одно не завжди можна знайти усе потрібне”