Огляд каталогу
- 191 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 191 результатів
Перегляньте зодчих у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 191 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 25,828 відгуків та оцінок.
“Не перший раз звертаюся на це СТО. Завжди ввічливі і вміють вислухать клієнта. . По роботі не один автомобіль привозив на розвал-сходження. Сьогодні інша проблема- потік охолоджуючий насос двигуна, у мене був свій, і він по крильчатці не підійшов...Дали час поїхати і замінити на інший. Молодці, і сервіс теж на рівні. Дякую з наступаючим Новим роком!”
Стоматологія «Дарина-М» розташована у Святошинському районі Києва, на вулиці Зодчих, і спеціалізується на комплексній допомозі для дорослих і дітей. Клініка позиціонує себе як місце, де можна вирішити основні стоматологічні потреби в одному закладі — від лікування до відновлення зубів.
“пунктуальність, швидкість, обережність”
“Доброго дня всім! Мені вчора зателефонував менеджер з компанії «євродиван» та запитав чи міг би я залишити свій незалежний відгук на сайті гугл про них та про товар. Тому я хочу відразу сказати що це ніякий не заказний чи проплачений відгук, я звичайний клієнт, і поділюсь своїм досвідом взаємовідносин з цією компанією. Замовляв я диван в цій компанії 28 липня цього року, мені потрібно було щоб диван був 100% до 12 серпня, тому що в дружини 13 серпня день народження, мали бути гості і т.д. В мене стояв вибір за таку ж приблизно суму купити дивана б/в з Германії але в дуже хорошому стані, якість хороша і побачити пощупати можна було або все таки брати на сайті «євродиван» довірившись фотографіям і словам менеджера, що я і зробив. Ми заключили договір в якому було прописано всі умови а також штрафні санкції зі сторони фірми якщо вони не вкладуться в термін 14 днів з моменту підписання договору і до дня доставки. Компанія дотримала своє слово і диван був доставлений під парадний вхід на 13-й день! Наша сім’я була дуже задоволена виглядом та якістю дивану, це якраз той момент коли ти знаєш за що заплатив і тебе ніщо не пригнічує і не «давить жаба») Ми вже користуємось нашим диваном більше місяці і я може сказати не лише за його вигляд а й за практичність і його зручність. Він комфортний і достатньо м’який, приємно на ньому проводити час! Велике дякую менеджерам та фабриці за такий сервіс і товар бо насправді це сьогодні рідкість в нашій країні як не прикро..”
“Відмінне обслуговування, низькі ціни”
“Чудовий сервіс! Відремонтували швидко й якісно. Приємні майстри, доступні ціни. Машина — як нова. Рекомендую!”
“Знаходиться на дублері біля підземного переходу на Кільцевій дорозі.”
“На днях купував у вас піцу пепероні гостру,як мені порекомендували піцейоли . Піца була сочною,гострою та дуууже сирною. Обслуговування було на висоті . Зробили піцу дуже швидко. Дуже сподобався сирний борт, вперше такий спробував. Дуже дякую, ще повернусь !”
“Дуже добре, що в цьому місці з'явилася кав'ярня де можна посідати. Людей в цьому місці дуже багато, а нормальної кав'ярні з доброю кавою майже не було. Кава тут смачна. Інтер'єр затишний. Дуже мені сподобалося, що є розетки біля столиків, щоб можна було підзарядити гаджети. Столиків тут багато. Виглядають привабливо. Але я зазвичай тільки каву п'ю. Може колотись спробую тістечко.”
“Святкували весілля сина в серпні 2018. Все супер!!! Атмосфера і кухня чудова, офіціанти привітні, подача блюд своєчасна. Щира подяка Вірі Василівні, Роману і Тетяні!!! Колективу "Червона рута процвітання і успіхів.”
“Дуже приємний грузинський ресторан Lari. Все подали свіже та смачне. Досить приємні ціни.”
“Компетентний персонал, оператори знають свою справу та дуже швидко обслуговують клієнтів. Хлопці встигають і посилки розгрузити, і клієнтів довго не затримують. Але іноді вимушені вислуховувати дурнуваті та необґрунтовані претензії неадекватних відвідувачів (наприклад, як від Юлі Котик), які не розуміють, що в телефоні у людини можуть бути і робочі питання. Так що, бажаю працівникам сил та витримки у цій нелегкій справі!”
“Їмо усією компанію, дуже давно, завжди смачно, кращя на районі шаурма і курка гриль))”
“Найкраще відділення,привітливий персонал, особлива подяка оператору на ім'я Володимир -дуже чемний і привітливий) Рекомендую !”
“Приємний персонал і дуже гарні ціни”
“знаходится на вулиці біля відділення Нова Пошта”
“Знайшли великий ватний матрац і не дорого”
“Найкращий садочок та вихователі.”
“Все добре! Чисто, охайно, привітний персонал Такий собі магазин біля дому Чудова кава )))”
Стоматологія з доброзичливою командою. Пацієнти дякують за професіоналізм, чуйність і сімейне обслуговування.
“Чудовий садочок і вихователі дуже хороші ❤️”
“Обрали цей садочок по відгуку хороших знайомих. І скажу так,я жодного дня не пошкодувала,що саме садочок 203 ми обрали. Вихователі неймовірні,дитина швидко адаптувалась і зараз просто летить в садочок щодня. Жодного разу не було,щоб донечка не хотіла йти в садочок. Настільки там чудовий індивідуальний підхід до кожної дитини. Обожнюємо наш садочок! Дякуємо директору та вихователям за їх роботу❤️”
“Golden Nuts працює з 09:00-18:00 будемо раді бачити саме тебе.”
“Ціни нижче, ніж в інших аптеках. Навіть є препарати на 60/80 грн дешевші ніж в іншому місті та сусідніх аптеках. Перевірено особисто.”
“Завжди гарний асортимент і радують постійні акції, чисто в магазині і персонал привітний ))я задоволена покупками в цьому магазині”