Огляд каталогу
- 1,987 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1987 результатів
Перегляньте кав'ярня в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,987 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 297,658 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кав'ярня в з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Смачна кава та какао, приємне обслуговування. Рекомендую”
“Смачні салати і кава. А іще теплі пледи виручають)) З десертів найбільше подобається лимонний тарт і чизкейк «Снікерс»”
“Справжня кава за улюбленим рецептом і просмаженням, а десерти взагалі топ, особливо шоколадний тарт. Офіціантка дуже привітна, приємна”
“Дуже затишне, тепле місце та смачна кава. Щей персонал такий привітний, приємний)) відчувається, що усе тут з душою і на совість. Однозначно рекомендую”
“Найкраща кавʼярня по вулиці Романа Ратушного. Тут одразу помітно що людина яка відкрила заклад шарить за каву, працівники точно знають як зробити якісно. Вибір в меню як для спального району дивує: багато цікавих пропозицій по їжі + дякую що робите бамбл та матча оранж. Єдине, я б виключила з меню опцію сік з пакету для бамбл або матча джус. Краще автоматично чавити свіжий апельсин. А так, все супер. Стафф приємний, ввічливий. Тут завжди є де сісти, свіжо влітку та привітливо.”
“Дуже класний заклад зі своєю атмосферою! Дійсно смачна кава. Чисто і затишно. Дуже приємний персонал, особливо Наталія! Рекомендую”
“Смачна кава і кальян, і єнот душа закладу! Заходітк привітайтеся з єнотиком!”
“Живу в цьому жк з самого початку забудови. І майже стільки ж тут існує якава, тому місце стало як другим домом ❤️ завжди був привітний персонал, неперевершена кава та смачна випічка! Молодці”
“Дуже смачна кава, привітний персонал та тепла і затишна атмосфера. Місце куди хочеться повертатися та ідеальне місце для зустрічі з друзями.”
“Тут дуже приємна атмосфера, дуже щирі і привітні співробітники. Прикольно те, що є дуже багато різних та різноманітних солодощів”
“Живемо неподалік даного пункту води, беремо тут регулярно воду, всім задоволені, дякую!”
“Прекрасна кав'ярня з дуже смачною кавою))”
“Затишне , гарне місце для відпочинку з сім'єю .”
“Затишне , гарне місце для відпочинку з сім'єю .”
“Краща кава і круасани на всю округу!”
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Дуже сподобалося, в першу чергу гарна кава, завжди свіжі смаколики, культурний та приємний персонал. Відвідую не вперше і рекомендую абсолютно всім”
“Рекомендую! В цій кав’ярні завжди привітний персонал та смачні напої!”
“Кава прийшлась до смаку. Доступна оплата картою.”
“Дуже часто ходжу сюди після школи. Все чудово:)”
“Невеличке кафе на Дарниці, але з своїм шармом!! Запашна та ароматна кава манить ще з вулиці і запрошує) і хоч це не не якийсь дорогий заклад, але свого клієнта він буде мати при умові такого ж ставлення до людей як на цей час. Цінується увага до людей”
“Така пекарня – справжня радість для гурманів! Напівфабрикати завжди смачні і зручні, а булочки – це просто диво! Вони м’які, свіжі і з чудовим ароматом. Кожен шматочок приносить задоволення. Ідеально для тих, хто цінує якісну випічку та швидке рішення для смачної трапези!”
“Така пекарня – справжня радість для гурманів! Напівфабрикати завжди смачні і зручні, а булочки – це просто диво! Вони м’які, свіжі і з чудовим ароматом. Кожен шматочок приносить задоволення. Ідеально для тих, хто цінує якісну випічку та швидке рішення для смачної трапези!”
“Прийшли з чоловіком сюди, орієнтуючись на відгуки тут. І повністю згодні з більшістю: смачна кава, приємне обслуговування. Обов’язково повернемось! Бажаю багато-багато задоволених і ввічливих відвідувачів!!!”
“Пекарня дуже сподобалася! Завжди свіжі вироби, приємний персонал і затишна атмосфера. Особливо варто спробувати їхню піцу — смачна, ароматна і завжди гаряча. Рекомендую!”
“Хлопці знають свою справу , варять дуже смачну каву!”
“Арабіка просто чудова і ціни гарні”
“Перше відвідування і враження позитивні: кава смачна і гаряча (для мене це дуже принципово!), з меню нічого не куштували, оскільки ні солодощів, ні фасфуду в сім'ї не вживаємо, але вигляд десерти на вітрині мали апетитний! Приємний і затишний інтер'єр! Загалом, нам із чоловіком сподобалося!”
“Дуже люблю це кафе, вже давно ходимо сюди з чоловіком. Атмосфера завжди приємна, а музика на фоні — рок, що додає особливого настрою. Тут готують неймовірно смачну каву, і що приємно — завжди можуть зробити для мене мій улюблений 0,5 раф, або ж капучино, як я люблю. Дуже ціную таке ставлення до гостей і увагу до деталей. Наше затишне місце, куди хочеться повертатися!”
“Смачна кава, гарний персонал. Кав'ярня тільки відкрилась біля парковки Мега маркет. З маленькими дітьми - ідеально.”