Огляд каталогу
- 732 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 732 результатів
Перегляньте кав'ярня смак у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 732 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 113,918 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кав'ярня смак з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Дуже смачна кава, приємна атмосфера і нереально смачні десерти, особливо приємно що є ваганські десерти.”
“Дуже приємна та професійна атмосфера, завжди смачна кава та приємний персонал. Також можна смачно перекусити, бо є не тільки десерти”
“Смачне какао та смаколики,гарна музика та атмосфера,дуже затишно♥️”
“Смачно і затишно. Може, будо б не так, якби не фонтан поруч. Але він є :)”
“Класне місце, смачна кава(P.S. є навіть Starbucks), велика кількість настольних ігор, і звичайно ж найкращі бариста у всьому Ірпіні!)”
“Ароматна кава, смачні та свіжі десерти, милий та завжди привітний персонал”
“Найсмачнішу каву пью майже кожного дня,саме в цій кав'ярні!!власники завжди підіймають настрій:)”
“Сервіс на вищому рівні. Дуже приємна атмосфера,і привітний персонал. Рекомендую всім завітати.”
“Смачна кава та какао, приємне обслуговування. Рекомендую”
“Дуже гарне місце, найсмачніша кава (різноманітні сорти на будь-який смак). Ніколи не схожу повз! Рекомендую!”
“Дуже смачно. Великі порції, гарна атмосфера. Нарешті після власників нормальні орендарі зі смаком. ❤️”
“Справжня кава за улюбленим рецептом і просмаженням, а десерти взагалі топ, особливо шоколадний тарт. Офіціантка дуже привітна, приємна”
“Дуже мила кав'яренька, смачні макарони та кава)”
“Найліпша кава на районі! Затишне місце.”
“Живу в цьому жк з самого початку забудови. І майже стільки ж тут існує якава, тому місце стало як другим домом ❤️ завжди був привітний персонал, неперевершена кава та смачна випічка! Молодці”
“Дуже смачна кава, привітний персонал та тепла і затишна атмосфера. Місце куди хочеться повертатися та ідеальне місце для зустрічі з друзями.”
“Тут дуже приємна атмосфера, дуже щирі і привітні співробітники. Прикольно те, що є дуже багато різних та різноманітних солодощів”
“Дуже сподобалося, в першу чергу гарна кава, завжди свіжі смаколики, культурний та приємний персонал. Відвідую не вперше і рекомендую абсолютно всім”
“Відповідає своїй назві Смак! Дуже смачно і якісно готують. Всім, хто подорожує, або повертається до Києва, раджу зупинитися і підкріпитися!”
“Відповідає своїй назві Смак! Дуже смачно і якісно готують. Всім, хто подорожує, або повертається до Києва, раджу зупинитися і підкріпитися!”
“Рекомендую! В цій кав’ярні завжди привітний персонал та смачні напої!”
“Кава прийшлась до смаку. Доступна оплата картою.”
“Невеличке кафе на Дарниці, але з своїм шармом!! Запашна та ароматна кава манить ще з вулиці і запрошує) і хоч це не не якийсь дорогий заклад, але свого клієнта він буде мати при умові такого ж ставлення до людей як на цей час. Цінується увага до людей”
“Прийшли з чоловіком сюди, орієнтуючись на відгуки тут. І повністю згодні з більшістю: смачна кава, приємне обслуговування. Обов’язково повернемось! Бажаю багато-багато задоволених і ввічливих відвідувачів!!!”
“Хлопці знають свою справу , варять дуже смачну каву!”
“Перше відвідування і враження позитивні: кава смачна і гаряча (для мене це дуже принципово!), з меню нічого не куштували, оскільки ні солодощів, ні фасфуду в сім'ї не вживаємо, але вигляд десерти на вітрині мали апетитний! Приємний і затишний інтер'єр! Загалом, нам із чоловіком сподобалося!”
“Дуже люблю це кафе, вже давно ходимо сюди з чоловіком. Атмосфера завжди приємна, а музика на фоні — рок, що додає особливого настрою. Тут готують неймовірно смачну каву, і що приємно — завжди можуть зробити для мене мій улюблений 0,5 раф, або ж капучино, як я люблю. Дуже ціную таке ставлення до гостей і увагу до деталей. Наше затишне місце, куди хочеться повертатися!”
“Смачна лавандова кава та привітний персонал”
“Смачна кава в красивій філіжанці. Світлий , затишний простір. Є вибір десертів. Рекомендую”
“Дівчинка бариста супер ввічлива, виконала всі наші побажання. Кава також на рівні вище середнього. Капучино на купажі просто бомба, пінка чудова, еспресо зварений дуже добре, смак приємний та збалансований. Дуже раджу відвідати цей заклад!”