Joy Coffee
“Добротна якісна кава. Радую свої смакові рецептори щоранку :) Порадував запуск лінії власної обсмажування – дуже гідно. Добре продумана система лояльності Успіхів вам, хлопці. Ростіть! І більше вам кавоманів ;-)”
Знайдено 7 результатів
“Добротна якісна кава. Радую свої смакові рецептори щоранку :) Порадував запуск лінії власної обсмажування – дуже гідно. Добре продумана система лояльності Успіхів вам, хлопці. Ростіть! І більше вам кавоманів ;-)”
“Найулюбленіша кав'ярня у Бучі!! Кава смачна, хороший вибір до кави, дитина теж дуже любить вас! Затишно, персонал привітний, а найголовніше, що ви єдині в Бучі, робите смачний цикорій, для тих хто з кавою зав'язав!)) Дякуємо за вашу роботу та позитивні емоції, після відвідування вас!”
“Оцінила вас в 5 зірок, бо смачно! Ми буваємо у вас часто.. і в цілому завжди все супер.. але був випадок який дуже мене засмутив, вирішила написати тут: зробила замовлення з чоловіком, мені винесли фреш.. чоловіку їжу.. сиджу чекаю.. пройшло 40хв, розумію що в мене є ще 20хв на поїсти і пора виїзджати до стоматолога, підходжу питаю, дівчина йде на кухню питає і каже що замовлення чекати ще 10-15хв.. я розумію що вони просто забули мені робити, бо черги після нас не було. Але нажаль навіть не призналися що це їх помилка.. віддали мені 300грн готівки, перелили фреш в стакан з собою і відпустили голодну аж до вечора, бо далі просто не було часу.. навіщо мені той фреш без страви - не ясно, чому так вийшло - не ясно. Мені дуже ця ситуація не сподобалась.. тепер ображаюсь на ваш заклад))) звісно прийду ще, і оцінку не змогла поставити нижче - але серджусь)”
“Дуже класна невеличка кав'ярня! Сподобалося, що дуже великий вибір напоїв (чаї, кава і не тільки). Дуже велике різноманіття смаколиків до кави! На фоні базару - це невеличкий райський куточок)) Зокрема дякую баристці Владиславі за надзвичайно смачну раф-каву і культурне обслуговування) Бажаю успіху кав'ярні! Живіть довго і процвітайте!”
“Дуже хороша кав'ярня. Роблять багато різних напоїв, продають багато вагового кави і чаю, який не зустрінеш в магазині. Ціни нормальні.”
“Все супер, це мабуть найкраща кав'ярня на районі!”