Огляд каталогу
- 2,814 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 2814 результатів
Перегляньте кав'ярня store у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,814 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 345,168 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кав'ярня store з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Бровари та інших міст.
“Кава дуже смачна, персонал професіонали, дякую”
“Найсмачніша кава навіть для найвибагливіших, а також є великий вибір перекусів (хот-доги просто бомба!!!)”
“Приємна, затишна атмосфера. Особливо вразило якісне відношення власника. До речі його звуть Андрій і він особисто готує каву і розказує цікаві речі про неї! Дякую за приємні емоції. Особисто від себе, раджу всім. :)”
“Дякую за свято для дітей. Какао в день народження з друзями, що може бути кращим?)”
“Дуже смачні круасани ,пальчики оближеш ))і кава холодна”
“Смачна кава і смаколики!) Завжди приємний персонал! Міні кексики - просто насолода!)”
“Дуже вкусна кава ,хороше обслуговування , персонал позитивний та компетентний в своїй продукції”
“Обожнюю відвідувати кав’ярню “Lazzaro”, дуже приємне місце, завжди приготують неймовірно смачний капуч, ну і не тільки! В кав’ярню хочеться повертатися знову завдяки позитивним дівчатам - бариста ☕️☺️”
“Дуже смачна кава і швидке обслуговування”
“Дуже сподобалось, що заклад petfriendly. Це просто у саме серденько ❤️”
“Приємне місце, хороша кава, чудова атмосфера, однозначно 5 із 5”
“Якісна кава! Неймовірний аромат в усіх позиціях! Смак до якого звикаєш і не хочеться переходити на інші. Дякую”
“Дуже затишна кавʼярня, більш за все сподобалось обслуговування й комунікація зі сторони баристи Ані, дуже смачний какао та морквяний кекс”
“Затишне кафе зі смачною кавою і смаколиками та сендвічами, які роблять власники власноруч. Ми ще називаємо це місце "кафе з ждуном" - там на великому підвіконні, яке оформлено як зручне місце для сидіння, виглядає у вікно ждун :)”
“просто чудовий заклад,баристи створюють дуже дружню атмосферу і в комплекті з кавою вам йде гарний настрій на весь день (ну і звичайно чек з передбаченням) Однозначно рекомендую”
“Цей заклад - це було відкриття для мене. Такий чудовий і затишний. З прекрасним обслуговуванням і дуже-дуже прекрасними і смачними смаколиками. Завітайте в цей заклад і він не розчарує, а навпаки в нього завжди хотітиметься повернутись.”
“Чудова та затишна кав‘ярня, привітний бариста навіт заморочився та зробив крутий фільтр за допомогою кемексу! Дякую”
“Дуже смачна кава і напрочуд дешева ціна. Всім рекомендую спробувати”
“Хороша, приємна, невеличка кав'ярня. Якісна кава + смачно зварена.”
“Кава на вищому рівні,приємна атмосфера,рекомендую)”
“Смачна кухня, гарне обслуговування, дуже приємні дівчата. Комплексні обіди ситні та смачні. Приємно вражена❤️”
“Атмосфера була дуже приємна, дуже сподобалась кава, не дивлячись на те, що маю мігрені, у мене не боліла голова від напою, що для мене великий плюс, макаронс дуже крутий, неймовірний смак. Бариста дуже приємна та комунікабельна, чудове враження про цю кавʼярню!”
“Рекомендую завітати! Дуже смачна кава та смаколики. Дівчата створюють гарну атмосферу!”
“Найкраща кав'ярня міста. Відмінна кава, смачні десерти та привітний персонал. 10/10”
“Дуже затишно, смачно і завжди з посмішкою. Меню задовільнить смак усіх членів родини. Дякую. Тепер це буде наше постійне місце зустрічі)”
“Була в цій кав’ярні кілька разів, і тепер вона стала моєю улюбленою. Персонал дуже приємний та привітний, завжди допомагає визначитися із замовленням. Атмосфера надзвичайно комфортна й затишна, що хочеться повертатись знову й знову. Напої завжди свіжі та неймовірно смачні, особливо кава. Дуже дякую власниці цієї кав’ярні!☕️❤️”
“Кава дуже-дуже смачна! Сподобалися хот- доги та пончики, також куштували дерерти- вони теж дуже смачні. Приєні ціни,привітлива команда,що працює! Атмосферне місце! РЕКОМЕНДУЮ!”
“Запашна кава з ранку .... Спробуйте лате Гарбузик”
“Приїхали з подругою покататися на роверах в Золоче. Дуже сподобалася атмосфера і кава! Було небагато людей і дуже спокійно.”
“Рекомендую, гарна атмосфера, гарячі і смачні напої і смаколики для них. Рекомендую. Також можна пограти настільні ігри.”