Огляд каталогу
- 2,814 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 2814 результатів
Перегляньте кав'ярня store у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,814 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 345,168 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кав'ярня store з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Бровари та інших міст.
“Перед дорогою на Київ, зайшов в кавʼярню був приємно вражений атмосферою та привітністю персоналу, дякую дівчатам за прохолодний напій та смачний десерт!”
“Крутий заклад з дуже смачною кавою, баристі повага!”
“Хліб просто неймовірно смачний свіжий прямо із печі. Також гарні пончики і багато начинки❤️”
“Дуже смачне кави і приємний персонал. Заходжу туди кожен день. Всім раджу!”
“Тішить, що це єдина кав'ярня в ЖК, в якій можна посидіти всередині. Дякую вам)”
“Прекрасне місце, бариста дуже приємна! Всім рекомендую”
“Дякую за смачну каву, та теплу атмосферу”
“Хороший кави, ввічливий персонал, хороший WiFi. Що ще потрібно?! Чудове місце.”
“Насамперед, хочеться відзначити дуже доброзичливий та уважний персонал, який створює затишну атмосферу з першої хвилини. Кава тут просто відмінна – багатий смак, аромат, відчувається якість у кожній чашці. Особливе задоволення приніс інтер'єр, розроблений студією YOD. Group: стильний, сучасний, продуманий до дрібниць – він добре доповнює загальне враження від закладу. Єдине, над чим я порекомендував би попрацювати – це різноманітність десертів. Хоча те, що є смачне, хотілося б побачити трохи більше варіантів ніж два. В іншому – місце прекрасне і однозначно варте відвідування!”
“кав'ярня хороша, невелика, але затишна. є великий асортимент різних смакот до кави. скільки разів там бувала - ніколи не бачила тарганів, про які деякі дивані критики так люто кричать у відгуках. і всі вони дружно твердять про якогось гарного хлопця, який там працював. Чи не здається вам, що це просто скривджені друзі це хлопці, якого, зважаючи на все, звільнили?)) я знайома з власником кав'ярні і можу сказати зі стовідсотковою впевненістю в тому, що вона не стала б звільняти працівника без причини, повірте.”
“Смачна їжа, гарна подача, чудове обслуговування. Це все відноситься до цього закладу. Швидкий вай фай і гарна атмосфера. Рекомендую всім, хто любить солодке або випічку. Я прийшов сюда на обід і взяв карбонару, чай та смачну ватрушку.”
“Рослина містить до кінця життя працював на посадах асистента в якому вони були неактивними в тому випадку це було зроблено для мене як качати фільми онлайн в тому випадку це не тільки для читання електронних приладів з метою збереження даних з метою створення умов життя та здоров'я людини та напрямки розвитку міста”
“Смачні та якісні десерти, кава, обслуговування на високому рівні. Приємно вражені! Навіть упаковка для десертів якісна, не зекономили на клієнтах так точно)”
“З'їв зараз шматочок домашнього вафельного торта з шикарним флет уайтом! Тут відмінні зерна, приємна атмосфера і привітний бариста! Всім рекомендую!”
“Кав'ярня! Маленька, та зате удаленькая! Espresso? Welcome!”
“новий власник, все дуже краще стало”
“Дуже смачна кава та приємна атмосфера”
“Чудова кав'ярня, смачна кава та привітний персонал)”
“Самый правильный и вкусный кофе!”
“Смачний каву, дуже приємне і просторе місце на посидіти годинку, відпочити, можна навіть попрацювати”
“1 -Швидко! 2- Смачно! 3- Заряджають гарним настроєм!) Тому тверда п'ятірка!!”
“Це неймовірна кав'ярня. Тут можна відпочити душею та насититись енергією. Дружня атмосфера та смачні напої/смаколики. Це щось нейомвірне”
“Місце де можна з'їсти паніні і випити каву по стандартним цінам”
“Тут працюють приємні дівчата. Під час мого відвідування обслуговування було на високому рівні. Кава була смачна, а круасан - теплий”
“Дуже класне місце! Крута кава, а десерти просто ммм... Я б ходила, якби у вас була своя кав*рня)”
“Дуже смачна кава! Ціни демократичні! У них є Арабіка і купаж... Спробував на арабіці Американо з молоком дуже смачно! Рекомендую!)”
“Дуже затишна кавʼярня, та дуже смачна кава”
“Смачну каву, дитина в захваті від какао з m & m і ввічлива бариста. Дуже гарне місце з приємною атмосферою.”