Огляд каталогу
- 2,486 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 2486 результатів
Перегляньте кав`ярня у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,486 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 200,563 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кав`ярня з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Зручна кав'ярня з гарним вибором паніні та кави з чаєм. Окрім коров'ячого є мигдальне і вівсяне молоко. А також є домашні солодощі і куточок з дерев'яним лего для малих дітей)) Красива локація, і затишне місце.”
“Дуже атмосферне місце. Привітний персонал. Стильний інтер'єр. Смачна кава. Затишна атмосфера. Рекомендую”
“Найсмачніша кава у Білій Церкві. Затишно, завжди людяно.”
“Смачна ранкова кава, купую тільки тут”
“Кава дуже смачно та запашна. Бариста добре робить каву.”
“Моє улюблене місце коло дому! Кава дуже смачна та персонал привітний, гарна атмосфера. Особливе дякую баристці Іванні, завжди привітна та робить найсмачнішу каву!”
“Прекрасна кава, привітний персонал, і окремо - свої люди.”
“Береться до людей☺️☺️☺️ Гарний співрозмовник)))”
“Стильне і затишне місце. Напевно гарна кава. Чай непоганий. Приємний баріста.”
“Все супер! Рекомендую! Завжди все свіже і коли потрапляю на Марію, то вона гарно орієнтується в меню і допомагає обрати саме те.”
“Постійно буваю тут. Смачна кава, краща з усього що я брала на районі. Дуже привітний персонал, але сумно, що часто змінюється. З дитиною дуже комфортно. Ціни не низькі. Смачні сендвічі та випічка. Є туалет”
“Привіт! Хочу залишити свій відгук. Почну з головного: кава тут завжди неперевершена – ароматна, насичена, саме така, як треба. А солодощі – це окрема історія, вони завжди свіжі, та настільки смачні, що просто неможливо втриматися! Особливо хочеться відзначити персонал. Ви— найкращі! Завжди привітні, уважні та готові допомогти з вибором. Щиро рекомендую всім, хто цінує якість, затишок та чудовий сервіс!”
“Чудова кава та баристи. Каву роблять швидко, що часто дуже важливо з моєю роботою. По смаку радше м'яка (навіть купаж) - не для любителей прям гіркої кави. На свята бувають всякі цікавинки та акції. Встановлюйте додаток і сканування код при замовленні - кешбек наше все. Також дуже вразило, що на коментарі в додатку реагують, і якщо виникають питання чи якійсь проблеми, то про все скажуть та все виправлять. Рекомендую.”
“Гарна кава на кільцевій Борисполя. Можна зупинитись та відпочити на під'їзді до Києва. Ніколи не шумно, та затишно.”
“Напевно одна з кращих кав'ярень Гомтомеля. Чудовий вибір десертів. Макаронси, просто смак. Тортики смакота. Кава така як і скрізь, не гірчить. Приємний смак кави. Поруч парковка. Цінник відповідає якості. Від обслуговування приємні враження. В таке місце ворто повернутись знову. Якщо прогулятись в парку та по пити кави. Тоді варто її брати тут.”
“Чудова кав'ярня. Якщо бажаєте гарно відпочити то обов'язково до них завітайте”
“Дуже приємний персонал! Вийшла в піднесеному настрої. Завжди приємні ввічливі люди)”
“Зручна парковка. Доступні ціни.”
“Капучино і лате тут найсмачніше. Ціни демократичні при високій якості. Баристи завжди ввічливі і приємні.”
“Дуже смачні молочні коктейлі, десерти, ароматна кава. Дуже приємно відвідати кавʼярню після прогулянки у парку. Ходимо з друзями вже не перший рік. Дякую за таке чудове атмосферне місце.”
“Смачна, запашна кава, приємна атмосфера, привітні дівчата! Молодці!П'ять зірочок!”
“Одне з моїх улюблених місць, же можна випити смачної кави та просто відпочити. Особливо, після оновлення закладу, обожнюю сюди приходити з дітьми”
“Ціни лояльні, кава дуже смачна, обслуговування на висоті, каву робив хлопець, дуже сподобалась, вже з кілька місяців беру тут каву, швидко та смачно, все чудово, дякую вам!”
“Неймовірна кава!!!! Тепер улюблене таке затишне місце!”
“Весь час забігаю за кавою коли гуляю з собакою) гарні хлопці, найголовніша смачна кава)”
“Затишне місце, смачна кава, гарний асортимент, привітний персонал. Є дисконтні картки та дитячий куточок.”
“Діти люблять нагетси і картоплю фрі. Брали донатси. ВСЕ СМАЧНО”
“Дуже гарна кафешка. Дуже приємно провели час з сім'єю. Поспілкувались з власниками кафе, яка докладають багато зусиль для повноцінного функціонування закладу!!!”