Огляд каталогу
- 135 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 135 результатів
Перегляньте кава в Ірпені. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 135 результатів в Ірпені. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 16,025 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно! Особливо м'ясо з картоплею, рекомендую!!”
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Люблю це місце всім серцем. Кава найсмачніша в окрузі (я була всюди)))) улюблений персонал, є іграшки для дітей, дуууже смачні десерти( особливо макаруни, таких величезних і ніжних ніде не знайдете), прокат, батут, вечірні перегляди фільмів, вогнище, коли холодно. Заклад з душею. Дуже дуже люблю**"”
“Все дуже смачно, ще обов’язково зайдемо, всім раджу”
“Привітний персонал і ну дуже-дуже смачні пироги. З 21 до закриття знижки на весь асортимент що лишився на 50%”
“В котре завітали і насолодились затишним куточком парку) різноманіття морозива вражає!) смачні коктейлі, релакс зона, привітний персонал)”
“Дуже затишне місце, якісна смачна кава. Відчувається , що каву готують справжні професіонали. Чудовий ненав'язливий сервіс, дуже смачні та різноманітні десерти , дуже сподобалось, що є веганські смаколики”
“Однозначно, найсмачніша кава в Ірпіні!”
“Кафе Борщ унікальне тим, що воно завжди доречне і завжди по дорозі. Подобається те, що у них постійно змінюються сезонні меню, є постне меню. Ну і радіо Борщ - завжди дарує хорошу атмосферу.”
“Гарне зручне відділення з професійним персоналом”
“Супер кава, ввічливі і привітні барісти, ідеальне розташування.”
“Кліент магазину я постійний, особливо сім'я полюбляє піцу, купляли завжди по вул. Українська, там пула просто чудова піца але як тільки Тетяну перевели на Синергію у цей Траш, (це жіночка що там працює) довелося їздити тільки в цей магазин, бо в інших магазинах, ніколи не дотримуються рецептів, дуже дякую Тетяні що вона настільки якісно виконує свою роботу! рідко пишу відгуки, але скажу відверто, як би не Тетяна піцу я б у Траші не купував.”
“Мережа кав'ярень - побувала у кавовій точці біля парку "Дубки" та в ТЦ "ЖИРАФ". Відмінна кава за прийнятну вартість. Багато різних солодощів у вигляді пастил, шоколадок, вафельок, цукерок. Різноманітні сиропчики. Близько десятка найменувань кавових напоїв.”
“Супер... Кава дуже смачна... Сервіс на високому рівні... Всім рекомендую”
“Надзвичайно смачне тістечко «Картопля», рекомендовано для отримання задоволення❤️”
“Магазин дуже гарний, завжди прибрано, асортимент постійно оновлюється, що не може не радувати, персонал привітний, постійно допоможе та підскаже за що дуже дякую керуючому магазином!”
“Чудова кавʼярня «Coffee Play» на Стельмаха, 20 — справжня знахідка для кавоманів! Аромат свіжообсмаженої кави, домашня випічка та тепла, невимушена атмосфера роблять це місце ідеальним для дружньої зустрічі або перепочинку. Оцінка — 4.5 зірки за сотні щирих відгуків. Рекомендую на всі 100 %!””
“Гарне місце. Смачна кава та чай, тістечка й солодощі. Свіжі квіти. Гарний дизайн. Можна замовити торт. Туалет. Термінал.”
“Хороший смачну каву! Рекомендую!”
“Дуже цікаве місце, знаходиться на території F1 Terrasa та F1 To go. Можна взяти каву і щось смачненьке (величезний вибір тортиків, десертів, макаронів є солодка та солена випічка) і зайти в цей купол. Там дуже затишно, тепло та грає приємна музика.”
“Завжди смачна кава, приємні бариста Є бонусні картки Рекомендую”
“Завжди смачна кава і смаколики до неї”
“Найкраща кав'ярня в місті.Відмінна ціна,ввічливі продавці,смачна кава,какао,також рекомендую б/а глінтвейн, дуже смачний”
“Прикольне місце, хороша класна кава, і лояльні ціни. Є і фільтр, і американо, під настрій. Хороші макаруни, дитина в захваті від "молока Єдинорога" (це назва одного з) ) Вхід правда, через вейпшоп, але все одно круто що можно прям біля мого під'їзду, дуже зручно.”
“Дуже смачна кава та лимонад, дівчата ввічливі та добрі, приємна атмосфера, рекомендую!!!”