Огляд каталогу
- 159 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 159 результатів
Перегляньте кава зі собою у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 159 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 32,601 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кава зі собою з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Чудовий заклад! Дуже смачно, затишно. Ціни дуже демократичні. Приємний, ввічливий персонал. Є багато настільних ігор - ідеальне місце для відвідування з дітьми. Однозначно 5 зірок!”
“Чудова кав'ярня, все смачно, все сподобалось, особливо сирники з фісташкою. Прекрасна бариста Ірина, мила, привітна. Працює кожень день, рідко бачу когось іншого, аж жалко, невже немає підміни”
“Дуже смачна кава, чай Затишна атмосфера та гарна звукоізоляція від дороги Приємні та товариські баристи Мені все сподобалося”
“Весь час забігаю за кавою коли гуляю з собакою) гарні хлопці, найголовніша смачна кава)”
“Діти люблять нагетси і картоплю фрі. Брали донатси. ВСЕ СМАЧНО”
“Смачна кава в мальовничому місці Боярки”
“Реально вкусний кофе, раджу всім!!!!!”
“Вишукані сорти кави, гарне варіанти приготування.”
“Чудова та затишна кав‘ярня, привітний бариста навіт заморочився та зробив крутий фільтр за допомогою кемексу! Дякую”
“Ходимо з хлопцем в цю кавʼярню з 2023 року, і кожен раз виходимо задоволені. Сервіс класний, ціни бюджетні, кава в матча смачні. дуже за цінила матчу тонік сьогодні, дуже крута ідея з апельсином) успіхів вам, ви класні!”
“Прекрасний заклад: мінімалістично, охайно, чисто, комфортно. Смачна кава і свіжа випічка! Окрема подяка за чай масала) смачнючі круасани і pet friendly! Сервіс на висоті, так тримати!”
“Кав'ярня супер. Якісна кава, смачний лимонад. Приємні хлопці. Також продають кросівки, прикупив собі оригінальні Nike за копійки))”
“Дуже смачна кава та десерти . Ввічливий та привітний персонал !)”
“Були вперше. Місце, яке можна не помітити, і дарма, бо і кава, і смаколики вартують того, щоб зайти. Музика грає затишно, що дозволяє комфортно розмовляти. Тепер знатимемо, куди заходити на Оболоні на каву.”
“Дуже гарна кава. Затишно. Атмосферно. Гарна локація. Гарний дизайн. Привітні люди.”
“Коли вперше зайшов у цю кав’ярню, то побачив напис «найсмачніша кава на районі у мене», думаю треба перевірити, потім звернув увагу що тут варять з зерна яке обсмажили “mad heads”, досвід підказав що має бути добре:) Так і сталося, цей район я обійшов, пробував в різних місцях, тут еспресо найкрутіший. Не такий кислий як я люблю, але в той же час, по своєму крутий, раніше не пив “honduras las delicas”, смак чудовий. Хочу відмітити персонал тут привітний. Раджу спробувати”
“Кав'ярня під будинком, де кожен день п'ю каву, хлопець бариста завжди робить смачну, і дуже привітний, дівчина бариста каву добре робить через раз, буває таке, що вона гіркіша.”
“Amazing place! Точно рекомендую для відвідування)”
“Приємна знахідка в Білогородці - італійська піца така, як вона має бути. Проїжджав багато разів - не звертав увагу, бо вівіска "Магазин" ні про що не говорила. Сьогодні вперше зайшов - а тут справжня дров'яна піч. Персонал приємний, дівчина говорить гарною українською, є диванчики в середині та столики зовні. А саме головне - смачно. Спробував Мехікано - ідеально. В Гавайській, як на мене, зайвий бекон. Але то - на любителя. В меню ще є бургери, з булочкками власного виробництва. Скуштувати не вдалося, бо розміри піци - достойні. Наїлись від пуза. Є паркінг для велосипедистів. Мої поради власникам - вигадати класну італійську назву для кафе, змінити вивіску та закупити зручні, затишні меблі для вулиці. Бо, зовнішній вигляд магазину-кафе поки не спонукає зайти. А піца - вогонь! Приїду ще. Від ЖК Чайки велосипедом 6 хвилин через поле. Тут смачно, друзі. Підтримуйте місцевий бізнес.”
“Дуже смачно, затишно, гарне обслуговування!”
“Прийшли після 21:00, кава-машина вже була помита, але баріста не відказав і зробив каву. Кава дуже смачна. Персонал привітний.”
“Смачна кава і не тільки. Дякую.”
“Кращий капучино, бриста напевно відьма))”
“Дуже гарне місце, найсмачніша кава (різноманітні сорти на будь-який смак). Ніколи не схожу повз! Рекомендую!”
“Затишно та спокійно, смачно, але ціни кусаються.”
“Піца смачна. Начінки достатньо. Виконання замовлення швидке!”
“Найулюбленіша кав'ярня з найсмачнішими десертами))) обов'язково до відвідування)))”
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Відповідає своїй назві Смак! Дуже смачно і якісно готують. Всім, хто подорожує, або повертається до Києва, раджу зупинитися і підкріпитися!”