Огляд каталогу
- 15 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 100% З фото
Знайдено 15 результатів
Перегляньте кава з кави у Фастові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 15 результатів у Фастові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 2,212 відгуків та оцінок.
“Смачна кава і приємне обслуговування”
“Одна з кращих кавових точок в Фастові. Я сюди кожен день приходжу і насолоджуюсь приємним сервісом, та смачною кавою. Хто хоче може спробувати і чай, чайна карта також хороша. Є можливість купити каву та чай на розсип.”
“Були проїздом через Фастів, «загуглив» де можна поїсти з гарним рейтингом. Заїхали у бункер, їжа космос (дуже смачно), порції кінських розмірів (попросили цю смакоту скласти нам з собою), рази в 2 дешевше за аналогічні страви у столиці”
“Це одна з найкращих кавярень та місце для сімейного відпочинку, яке я знаю. Тут готують дуже смачно все від салатів до десертів. Є дитячий куточок та великий майданчик. Щиро рекомендую”
“Прекрасне місце. Зручно,є усі умови для святкування дитячих і підліткових свят. Розважальна програма цікава і різноманітна,їжа дуже смачна,колектив привітний. Ми багато разів користувались їхніми послуги і прийдемо ще. Дякую за чудово виконану роботу!”
“Дуже смачна кава.Якщо ви гурман,то вам сюди.Чисто,затишно і спокійно.Можна замовити ,як в чашці так і в стаканчику.Є як арабіка так і купаж. Один мінус це немає туалета.”
“Домашня кухня. Дуже смачно! Готують все після замовлення клієнта!”
“Готують смачно суші, вок та рамьони. Невеликий мінус що не передзвонюють по готовності якщо замовляти на найближчий час”
“Прекрасний персонал, дуже смачно готують”
“Круте місце, де можна провести з гарною компанією.Приємна музика, караоке, гарне обслуговування.”
“Бургери дуже сподобались, а хотдоги це щось. Вони класичні, хрумка булка, ням-ням) За сосиску питав, показали вона вищого сорту не памятаю виробника.”
“Юля каже, що там дуже смачно. Я їй вірю”
“Товар відповідає ціні і якості. Можна повернути, якщо щось не підійшло чи просто не подобається. Персонал привітний і завжди допоможуть з вибором.”