Огляд каталогу
- 88 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 88 результатів
Перегляньте кава з ранку у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 88 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 20,130 відгуків та оцінок.
“Чудовий ресторан, велике меню зі стравами з морепродуктів, дуже все смачно, є з чого вибрати, велика зала, великий вибір вин. Що приємно - є корк фі, і тут же, в цьому ж закладі магазин з великим вибором алкогольних напоїв. Дуже зручно. Класний заклад, всім рекомендую.”
“Дуже смачна кава. Привабливі ціни, але головне сервіс та особливе обслуговування.”
“Дуже гарна кавʼярня. Затишно як всередині, так і зовні. Великий вибір напоїв та їжі. Добре обслуговування та привітні баристи. Рекомендую відвідати цю кавʼярню!”
“Смачна кава, затишне маленьке кафе. Баріста Ганна чудовий фахівець та приємний співрозмовник. Все чудово у цьому маленькому раю, особливо вранці. ☕”
“Дуже смачні смузі беру вже дуже довго є різновидність,десертики завжди свіжі та смачні,баристи дуже приємні я в захваті,рекомендую усім❤️”
“Дуже затишний, чистий заклад, смачна кухня, приємне обслуговування!”
“Перше враження - все дуже по простому, але затишно і гарненько. Переваги: 1. Дууууууже Смачно абсолютно все з меню! (перевірено особисто) Страви на мангалі 10/10. 2. Гостинність - як у себе вдома. 3. Господиня закладу - як рідна мама для всіх гостей і персоналу! 4. Чистий пляж (безкоштовно для відвідувачів) і прохолодні напої! 5. Волейбольний майданчик. 6. Індивідуальні бесідки для любої компанії. Мінуси: 1. Коли вже міські служби нарешті зроблять людську дорогу та наведуть нарешті лад з навколишнім інтер'єром... РЕКОМЕНДУЮ!!! Як для компаній так і для сімейного відпочинку!”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”
“Обожнюю цей заклад )Смачна кухня .Сирники то взагалі ❤️”
“Заходжу майже завжди, як буваю у Бучі, дуже смачна їжа, та дуже класний персонал. Окрему увагу приділяю пасті, яка в закладі на високому рівні, та крем супи, які зайняли окреме місце у моєму серці разом з яблучним фрешем. Також знаю, що багато людей хвалять піцу, але сам їв лише декілька разів, але цього вистачило, аби погодитися з думкою інших. Локація теж дуже зручна, дістатися туди не викликає проблем. Поруч є іграшкові магазини для дітей, кінотеатр для сімей та спортзал. Ціни в закладі дуже дипломатичні, тому можна смєло водіть малу, співвідношення ціна/якість - 10/10. Рекомендую цей заклад для відвідування, задля смачної їжі, хорошого сервісу і спокійної вечірньої атмосфери.”
“Атмосферне місце з привітним та доброзичливим персоналом. Великий вибір цукерок та шоколаду власного виробництва, а також десертів. Є пдарункові варіанти. Також у кав'ярні можна придбати книжки видавництва "Старий Лев", що дуже приємно для книголюбів.”
“Смачна кава, та близько від дома✨✨”
“Великий асортимент, смачна кава, ввічливий персонал”
“Керівник дуже приваблива жінка.”
“Низькі ціни і водночас якість вас шокують!!! Знайти таке поєднання на Подолі майже не можливо! Ціни на мелену каву та каву в зернах СУТТЄВО нижчі чим в супермаркетах. Але головною окрасою і душею цього закладу є Людмила! Це дивовижна людина, яка приготує вам смачну каву, ЩИРО посміхнеться вам і подарує вам радість спілкування лише за умови якщо ви прагнете цього. Якщо вам хочеться кави, і як додаток до кави позитив, тоді вам сюди!!!”
“Гарний магазин, бо якісні товари, низькі ціни, чемний персонал. Також прямо в магазині біля кас кожного тижня з вівторка по суботу включно з 10:00 до 19:00 включно видають безкоштовні "Картки АТБ" для знижок від 5 до 40 відсотків на багато-багато товарів. Особливо зручно, що зекономлена сума в гривнях вказується прямо в чеку на покупку.”
“Найсмачніша кава та домашні солодощі, рекомендую до відвідування!”
“Смачна кава, відмінне обслуговування! Смачні макаруни.”
“Дійсно дуже смачна кава, рекомендую. Приємна атмосфера і для тих хто хоче поїсти їсти бургери та хотдоги”
“Тішить, що це єдина кав'ярня в ЖК, в якій можна посидіти всередині. Дякую вам)”
“Хорошее заведение , внутри чисто и уютно , есть безлактозное молоко и кофе без кофеина !”
“Хороший кави, ввічливий персонал, хороший WiFi. Що ще потрібно?! Чудове місце.”
“Дуже смачна кава , дівчинка була дуже привітна і комунікабельна. Раджу спробувати макарони.”
“Кавʼярня на Драйзера просто неймовірна.Варять смачнючу каву. Завжди раді гостям. Ви суппер. Так тримати!!!”