Lucky Coffee
“Дуже хороша кав’ярня їхав на електро самокаті ніде з ним непускали але бариста дозволила в кавярні гарна лампова атмосфера музика і зручні крісла”
Знайдено 3 результатів
“Дуже хороша кав’ярня їхав на електро самокаті ніде з ним непускали але бариста дозволила в кавярні гарна лампова атмосфера музика і зручні крісла”
“Гарний заклад. Смачна кава, вічливий персонал, гарна підбірка музики, чисто та затишно.”
“Відмічали цієї суботи радісну дату усією сімʼєю. Були дуже задоволені! Кухня, обслуговування, атмосфера, інтерʼєр, чистота, і що дуже важливо - чітке розуміння в адміністрації всіх нюансів та тонкощів справи. Це був чудовий день від початку й до кінця, і ключовою складовою був ваш заклад і те як ви це робите. Дякую! Родіон.”