Coffee Family
“Приємне місце, хороша кава, чудова атмосфера, однозначно 5 із 5”
Знайдено 13 результатів
“Приємне місце, хороша кава, чудова атмосфера, однозначно 5 із 5”
“Відмінна кава, досить затишно та гарна атмосфера”
“Все дуже сподобалось; кухня,інтер'єр, обслуговування. Офіціантка Женя супер.”
“Хороша кухня і відмінна кава. Все зручно і дуже затишно”
“Частенко заходжу сюди за ароматним та смачним еспресо, а ще більше за ніжним капучино, яке приносить мені задоволення, а післясмак від напою завжди приємно вражають та дивують. Завжди свіжо обсмажені зарна арабіки. Смачно-солодкі десерти, які не можуть залишити байдужим + можна взяти додому, людим, яких ми кохаємо та цінуємо. Дякую Вам за Вас.”
“Великий супермаркет із власною кулінарією, пекарнею, торговими марками. Великий вибір товарів і асортимент у кожній групі. Часто знижки. Також подобається присутність власного кафе, де можна зробити замовлення на бургер, дьонер чи піццу і з'їсти одразу ж тут за столиком, або можна забрати із собою. Зробив замовлення, оплатив, і чекаєш поки тебе покличуть. Зручно і комфортно.”
“Привітний персонал. Великий вибір пива.”
“Смачний, насичений еспресо, найкращий на масиві.”
“Класний супермаркет, хоч і дуже старенький, но класний, тут реально можна все придбати за нормальні і адекватний прайс”
“Замовила тут дитячі черевики, пообіцяли відправити, але за кілька днів написали що їх немає. Так як я дуже на них чекала, і вже встигла сходити на Нову Пошту перевірити, то хотіла було обуритися, але не встигла. Мені запропонували вибачити як будь-яку іншу модель потрібного мені розміру абсолютно безкоштовно. Якось навіть не повірила відразу: подарувати мені черевики лише через те, що їх не вислали вчасно? Але виявилося щоправда, я обрала іншу модель і забрала її на Новій пошті наступного дня, навіть доставка була оплачена продавцем! Черевики приїхали акуратно упаковані та гарні за якістю. Тепер моя донька має круті снігоходи, а в мене приємне враження. Рекомендую цей магазин!”
“Відмінне місце, щоб смачно перекусити! А каву роблять на будь-якому рослинному молоці) І хлопці тут чудові)”
“Найкращий магазин в районі Оперного театру. Працює цілодобово. Хороший вибір продуктів та напоїв Приймають банківські картки”