Огляд каталогу
- 467 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 467 результатів
Перегляньте кава чай у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 467 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 90,647 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кава чай з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Дуже професійний бариста. Смачна кава та коктейлі. Пью щодня. Рекомендую. ОЛЯ І АЛІНА. Просто молодці)))))))”
“Люблю це місце всім серцем. Кава найсмачніша в окрузі (я була всюди)))) улюблений персонал, є іграшки для дітей, дуууже смачні десерти( особливо макаруни, таких величезних і ніжних ніде не знайдете), прокат, батут, вечірні перегляди фільмів, вогнище, коли холодно. Заклад з душею. Дуже дуже люблю**"”
“Робив на цьому СТО не одне авто, все швидко , якісно і по норм цінах. РЕКОМЕНДУЮ!”
“В перше за життя, в макдональдсі, мене зустріли, проводили до каси самообслуговування, допомогли з вибором та навіть відкрили двері коли я виходив з зайнятими руками. Якщо не помиляюсь, дівчина з імʼям на бейджику - Марина. Дякую вам”
“Дуже смачні та величезні суші! Приємний адміністратор, приємний кур'єр. Привезли вчасно! Велике дякую за такий чудовий сервіс!”
“Вперше відвідали цей заклад. Все було смачно і дуже приємне обслуговування!Дуже комфортно та гарно, точно повернусь сюди ще, щоб спробувати інші страви.”
“Дійсно, найкраща кава у Вишгороді! Хороших кав"ярень, достатньо, але найкраща саме ця! Робочий день розпочинається з цього місця! Успіхів та процвітання!”
“Просторий, чистий зал, великий вибір товарів, усе свіже й за адекватними цінами... тепер я буду постійним клієнтом Фозі. Приємною несподіванкою стало те, що на території магазину відкрився новий пункт обміну валют, бо якраз планував обміняти долари. Курс був кращий, ніж у більшості і персонал привітний!”
“Дуже смачна кухня , персонал привітливий . Смачні бізнес ланчі ❤️”
“Інна і Тома все такі ж прекрасні. як кава і солодощі, пропоновані в кав'ярні. Чим частіше будете заходити. тим більше щасливих хвилин придбаєте для сенсу життя”
“Дуже запашна кава та смачні круасани додають гарного настрою на весь день. Приємна баріста, ще запронувала свіженький хліб”
“Дуже і дуже смачно! Були тут вперше, обрали випадково, але заклад виправдав наші сподівання. Ціни київські.”
“Не ТриДе звісно,але був крутий кінотеатр. А ціна білету завжди була мега дешевою. Але його закрили,нажаль. Він залишиться лиш спогадом.”
“Люблю цей заклад і є його давнім клієнтом. Кожного разу він залишає дуже приємне враження. Знаю цю мережу з Франції й особливо люблю Paul у Парижі. Paul на Ярославовому Валу нічим йому не поступається. Якщо ви хочете свіжий, якісний круасан на вершковому маслі — вам сюди. Тут чудова випічка, смачні тістечка й неперевершений крем-брюле. Атмосфера спокійна та затишна. Окремо відзначу дуже смачну каву та сніданки. Півгодини–година тут — і ви ніби опиняєтеся в Парижі. Кухня справді гідна. Заклад однаково підходить як для відвідування наодинці, так і парою. Тут приємно й для спокійних ділових зустрічей. _______________________________________________________________ love this place and have been a loyal guest for a long time. Every visit leaves a very pleasant impression. I know this chain from France and especially love Paul in Paris. Paul on Yaroslaviv Val is just as good. If you want a fresh, high-quality croissant made with butter — this is the place to go. The pastries are excellent, the desserts are delightful, and the crème brûlée is superb. The atmosphere is calm and cozy. I especially recommend their delicious coffee and breakfasts. Half an hour or an hour here — and you feel like you’re in Paris. The cuisine is truly worthy. The café is equally suitable for visiting alone, as a couple, or for relaxed business meetings. I rate it 5 out of 5 and always return with pleasure.”
“Досить привітна атмосфера, смачна їжа та напої.”
“Найкращі бармени та офіціанти тут! Атмосфера, коктейлі та просто настрій! Екстримальні коктейлі то просто бомба! Спробуйте, не пожалкуєте!”
“Ірина та Катя, нереально круті дівчата. Відверті, піклуються, я завдяки їм почав приходити до вашого закладу! І окреме дякую за каву!!! Це просто супер, вона мега справжня”
“Відмінне місце, щоб випити смачну каву з коханим чоловіком. Плюс у тому, що є по візитці кожна 7 чашка безкоштовно. Рекомендую!”
“Дуже все сподобалось. Смачно, по-домашньому. Рекомендую”
“Кафе "Вікторія" як на нас з дружиною супер! Зняли номер на 3 доби. Номер добрий і цін а адекватна(750гр.) Навколишній пейзаж супер. Ставки, містки, протоки, кругом місця для відпочинку. Все охайно, персонал чуйний до клієнтів. Нам з дружиною дуже сподобалося. Власникам цього закладу респект і повага”
“Затишне місце. Алкоголю нема і це +. Гарне кафе для молоді. Смачна кава!”
“Доволі часто буваю в цій кав'ярні, й вдалося посмакувати майже все меню, яке наявне в цьому закладі. Все дуже смачне, від напоїв до десертів. Персонал дуже привітний й завжди готовий підтримати діалог, а крім того вразило, як дівчата знають кому з постійних клієнтів які напої подавати й роблять їх завчасно, щоб людина зайшла, проплатила й побігла по своїх справах. Баристи завжди готові підказати щось із напоїв, якщо не знаєш, що обрати. В цілому рекомендую цей заклад, як для поціновувачів кавових напоїв, так і для людей, котрі хочуть насолодитися дружньою атмосферою.”
“Смачні вафлі і кави. Всім раджу!”
“Вартість на різних точках однакова, смак деколи відрізняється”
“Дуже смачна кава (100% арабіка), привітний персонал Ні в одній кав'ярні мені так не подобається кава, як в Brown Cup !!”
“Смачний, насичений еспресо, найкращий на масиві.”
“22 вересня ми святкували в цьому кафе весілля. Директор кафе Тетяна допомогла нам скласти святкове меню, враховуючи наші бажання та бюджет. Хочеться висловити щиру подяку колективу кафе "Сімпатіо за зразкове обслуговування та щире сердечне ставлення до відвідувачів закладу. Кухарі кафе - віртуози своєї справи, приготували смачні і вишукані страви, які дуже сподобалися всім гостям. Стіл був чудово сервірований. Дизайн кафе чудовий, відтворює домашній затишок та створює позитивний помаранчовий настрій. Бажаємо кафе "Сімпатіо" процвітання, звичайно будемо його рекомендувати своїм друзям та знайомим. Наша оцінка кафе "Сімпатіо" - ВІДМІННО! Молодята Дмитро та Юлія =)”