Кавова карта
“Подобається меблі з дерев'яними стільчиками. Такий собі відгомін минулого з хорошими спогадами на бабусиній кухні. Дякую за відтворення приємних і теплих емоцій. Кава теж дуже ароматний, мені подобається.”
Знайдено 14 результатів
“Подобається меблі з дерев'яними стільчиками. Такий собі відгомін минулого з хорошими спогадами на бабусиній кухні. Дякую за відтворення приємних і теплих емоцій. Кава теж дуже ароматний, мені подобається.”
“Можливо добре готують, як небудь замовлю для заходу, тоді зможу детальніше описати відгук.”
“Дуже шикарне місце і дуже смачна кава. Особливо смачно готують капучіно через лаванду, виходить неперевершено!!! Також в меню є морозива, різні смаколики і сендвічі. Є дитячий куточок, пандус, тераса на вулиці, туалет. Все дуже чисто. Дуже привітний персонал! Ходимо з чоловіком туди дуже часто, всім раджу!!!”
“Затишне місце. Кава справді смачна!”
“Смачна кава, у кав'ярні є смаколики. Можна відвідати з собакою. Є теплі пледи, з якими можна посидіти в закладі чи на вулиці. Гарне обслуговування. Також є туалет та вішаки для курток. В цілому стильна та затишна кав'ярня, де можна посидіти самому або з друзями та випити смачну каву)”
“Мої найкращі рекомендації!! Смачна кава, асортимент десертів, затишна атмосфера, гарний сервіс. Дуже зручне розташування, біля дороги, прохідне місце. Наявність вайфаю та телевізора то тільки плюс. Найкращі побажання персоналу .”
“Діти люблять нагетси і картоплю фрі. Брали донатси. ВСЕ СМАЧНО”
“Затишний дворик, смачна кава, а головне дуже тепла і радушна атмосфера. Окуніться в старовинні дворики Подолу на смачну каву з смаколиками. ☕”
“Гарне спокійне місце + За музику Обзавіться терміналом)”
“Тут сонячні дівчатка варять найсмачнішу каву на землі ✨”
“Дуже подобаються мені чаї. Обслуговування на найвищому рівні)”
“постійний клієнт цього закладу, ніколи не стикалася з хамством зі сторони персоналу, завжди підкажуть) готують напої швидко якщо немає великого потоку. рекомендую!”
“Баристи взагалі супер, найкращі. Дарина темненька та Ганна світленька. Позитивні, добрі, красиві, роблять чудову каву, настрій на цілий день забезпечений точно! Завдяки їм відвідую цей заклад 3 рази на день протягом 4 місяців”