Огляд каталогу
- 423 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 423 результатів
Перегляньте кавові смаки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 423 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 60,238 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кавові смаки з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Привітний продавець, смачна кава)”
“Наша улюблена кавʼярня, куди ми часто приходимо з дитиною Завжди чудове обслуговування — барісти та Мирослава неймовірно уважні до всіх деталей. Особливо приємно, що навіть привітали дитину з днем народження. Це не обов’язок, але такий жест говорить про справжню душевність команди. Окремо хочу подякувати за фільтр-каву — завжди якісну, свіжу й різних смаків, щоразу хочеться спробувати щось нове. Дякуємо вам за атмосферу, турботу та гарний сервіс. Саме завдяки таким людям і місцям хочеться повертатися знову і знову”
“Кава найсмачніша на районі. Баристи дружні і веселі. Зустрічаємо тут кожен будній ранок. А кава з корицею щочетверга взагалі неперевершена!”
“Дуже сподобалась "КУБА" - смачна кава”
“Смачна кава і смаколики!) Завжди приємний персонал! Міні кексики - просто насолода!)”
“Тільки тут я знайшла своє кохання - латте з натуральною карамеллю та віскі. Алкоголь там на 2 краплі, а от аромат неперевершений! А зараз там ще роблять каву з натурного гарбуза. Дуже раджу спробувати ;)”
“Чудова та затишна кав‘ярня, привітний бариста навіт заморочився та зробив крутий фільтр за допомогою кемексу! Дякую”
“Кава на вищому рівні,приємна атмосфера,рекомендую)”
“Запашна кава з ранку .... Спробуйте лате Гарбузик”
“Нова власниця Арзу створила справжню красу з Syndicate✨ Всі хто був - повертаємось подивитись, хто не був - заходимо отримати чудовий настрій на день і смачну каву☕️♥️”
“Не вперше куштую у цьому закладі каву. Завжди смачно, приємні баристи та (для когось можливо це не важливо) ідеальні стаканчики для кави, без усього зайвого. Кайф)”
“Дуже затишне місце, де є великий вибір смачної кави та інших напоїв, зігріваючих взимку та охолоджуючих в спеку. Можна перекусити смачними десертами або солоними смаколиками. А бельгійські вафлі власного виробництва - то окрема любов:)”
“Кав'ярня— просто бомба! Це місце — справжній рай для кавоманів. Кава тут така смачна, що хочеться пити її без кінця. Ароматний лате, міцний еспресо, ніжний капучино — на будь-який смак! Інтер'єр просто шикарний — справжній куточок затишку і тепла. Ідеальне місце, щоб зустрітися з друзями або просто відпочити наодинці з книгою. Персонал привітний, завжди усміхнені і готові допомогти. Таке враження, що ти тут не просто клієнт, а старий добрий друг.”
“Дуже приємна та професійна атмосфера, завжди смачна кава та приємний персонал. Також можна смачно перекусити, бо є не тільки десерти”
Кафе «ОЮМ» розташоване на вулиці Велика Житомирська, 27 у Шевченківському районі Києва — це камерне місце для тих, хто цінує спокійний ритм і якісні напої в центрі міста. Тут роблять акцент на спешалті-каві та сучасній кавовій культурі, тож заклад добре підходить як для швидкої кави по дорозі, так і для неспішного ранку.
sweet beauty & cafe — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають доглядові та косметологічні процедури. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера.
“Дуже смачна кава. Тепло та душевно. Можна розплатитися карткою. Є столик з кріслами на вулиці та столики всередині.”
“Зайшов сюди по рекомендації, кава сподобалась і баріста приємний. Видно, що над якісю і антуражем попрацювали і заклад не «ноунейм»! Буду заходити ще!”
“Ходжу до цієї кав’ярні майже щодня, і завжди дуже задоволена! Кава смачна, готують на вищому рівні, все ідеально. Особливо хочу подякувати баристі Ані – це найретельніша людина, яка завжди відчуває настрій і чудово спілкується. Дякую за атмосферу і якість!”
“Кав'ярня супер. Якісна кава, смачний лимонад. Приємні хлопці. Також продають кросівки, прикупив собі оригінальні Nike за копійки))”
“Смачно і затишно. Може, будо б не так, якби не фонтан поруч. Але він є :)”
“Чудова кав'ярня, все смачно, все сподобалось, особливо сирники з фісташкою. Прекрасна бариста Ірина, мила, привітна. Працює кожень день, рідко бачу когось іншого, аж жалко, невже немає підміни”
“Маленька кав'яренька, яка повністю відповідає своїй назві. 14 сортів натуральної кави. Бариста завжди підкаже смак кожного сорту. І ви отримуєте саме те, що самі обрали. Місця в самій кав' ярні мало, але серед багатьох подібних місць, туди хочеться повертатись знову. Ціни середньої вуличної кав' ярні. Тверда п'ятірочка!!!”
“Надзвичайно приємні баристи , затишне місце, кава добра, смачні, (я навіть не знаю як назвати) хай будуть пиріжки.”
“Зупиняюся в цьому чудовому готелі вже третій раз. Таке враження, що приїздиш до своїх рідних :) Тобі раді і це відчувається. Гостинний прийом, ввічливість, чистота і тиша. Про сучасний дизайн та шумоізоляцію приміщення можна говорити годинами. Відразу зрозуміло, наскільки продумано господиня підійшла до проєктування та оформлення готелю, все до найменших дрібниць. Ергономіка, різні види освітлення, витяжка, тепла підлога і ще багато іншого. Кожен раз ловлю себе на думці, що треба взяти на озброєння та зробити таке в себе вдома:) Місце затишне, але всі необхідні заклади поруч. Однозначно рекомендую!”
“Дуже класна кав'ярня - кафе на районі) кава могла б бути кращою, але їжа - просто бомба! смачні ланчі на вибір з трьох страв кожного сектору (перше, друге, салат), в якості компліменту додають саморобні гріссіні, які прекрасно комбінуються з першими стравами) моя особиста любов і рекомендація - картопля по селянськи з курячою афігенною сосискою!”
“Пицца від шефа - це фантастмка! Чекаю відкриття на правому березі!!! Самая вкусная пицца которую ел!!!”
“Атмосферно класно, смачний чай та сендвічі Чудова музика в закладі, загалом дуже непогано✨”
“Бариста вихідного дня - це приклад сервісу, доброзичливості, щирості та бажання заходити на каву частіше)”
“Рекомендую! Зайшла вперше. Перша думка: "Мешкаю поруч вже 2 місяці, чому раніше не заходила?" Чисто, багато живих квітів, великий вибір десертів. Пробувала тортик і капучино на рослинному молоці - смачно, гарний посуд, приємне обслуговування. Були умови попрацювати он-лайн. Дякую за перше враження!”