Огляд каталогу
- 708 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 708 результатів
Перегляньте кафе бар у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 708 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 231,625 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе бар з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Замовляли двічі, нам сподобалось, ми ваші постійні клієнти тепер)”
“Чудове місце - гарне розташування, нетривіальне оформлення, приємна атмосфера, смачні напої, гарне обслуговування!”
“Дуже приємна атмосфера, класно змогли провести час з друзями.”
“Це найкраще місце для веганів у всьому Києві. Обов'язково варто спробувати вершкову піцу, торти Київський і Суаре. Є безглютенові і raw опції. Роблять торти на замовлення з вашим дизайном до дня народження або весілля. Також тут домашня атмосфера, є ігри, багато рослин і чудовий персонал.”
“Заклад з неймовірно дружньою атмосферою,професійними барменами,та коктейлями котрі задають найвищу планку вашим смаковим рецепторам ,а ціна найкраща в Києві !!! Заклад пет-френдлі,кожну неділю грають в Мафію,завжди можна затишно та комфортно посидіти та відпочити. Обожнюю ❤️”
“Приємний заклад, ввічливий персонал топ кальяни, дуже гарні бармени які вміють підібрати коктейль за побажаннями клієнта”
“Дякую вам вичлівий персонал порекомендовали каву и я вам скажу дуже смачна рекоменду всем прийти сюда”
“Сьогодні святкувала день народження донечки Ніколь , я дуже задоволена, дякую вашому закладу за вашу чесність гідність до людей, всі задоволені, обслуговування на 1000 балів, я вдячна вам що ви є, ваші співробітники чесні добрі порадні люди ,заклад самий найкращий, ми вже другий рік відпочиваємо тільки у вас, ми бажаємо вам більше клієнтів, та щоб більше закладів рівнялися тільки на вас, але ви я знаю буете завжди тільки найкращі”
“Відвідали сьогодні цей бар, відмінний заклад, приємний персонал, супер атмосфера місце для відпочинку одне з найкращих на рівні Києва”
BarДАК — атмосферний бар у Василькові на вулиці Соборній, де вечір легко перетворюється на подію. Заклад вирізняється невимушеним настроєм і акцентом на барній культурі в самому серці міста.
“неймовірна кав’ярня, хороші баристи, смачна кава і десерти)”
“02.01.2025 Можу собі дозволити оцінити заклад, просто відвідавши його проїздом) Привітний персонал, затишна атмосфера, доступне електронне меню, демократичні ціни. При нагоді обов'язково ще заїдемо)”
“Все смачно,привітлива дівчина і дуже смачні трубочки”
“Класний заклад, дуже сподобалась затишна атмосфера та ввічливий персонал. Все неймовірно смачно, з чудовою подачею.”
“Відвідала ресторан і залишилася дуже задоволена! Атмосфера затишна, обслуговування на високому рівні, офіціанти уважні та привітні. Страви смачні, красиво подані, а порції — щедрі. Обов’язково повернуся ще раз і раджу всім відвідати!”
“Приємне кафе, смачна кава і смаколики. Є літній майданчик. Я задоволений цим закладом.”
“Дякую за прекрасне святкування Хануки і дуже смачні пончики!)”
“Шикарне місце з цікавими краєвидами. Дуже смачна кухня”
“Один із моїх найулюбленіших закладів Києва! Обожнюю суди повертатись за смачними стравами і ніжним паштетом, він просто ідеальний! Цього разу ми також замовили закуску Баклажан із запеченим перцем. Як основні страви були окрошка з лососем та курка масала на грилі. Весь наш обід був дуже смачний, ми залишились задоволені. Окрема вдячність персоналу, які завжди привітні і професіонали своєї справи, допоможуть з вибором страви. Кожен похід сюди це насолода, бо тут все чудово, від сніданків до десертів, і від лимонадів до коктейлів.”
“Не дуже сподобалося, що не попередили, що довго чекати замовлення і що дуже гучно в закладі, але в цілому враховуючи, що була повна посадка в залі, то це цілком очікуванно. Стосовно страв – все максимально чудово. Величезні порції і неймовірно смачні. Велика кількість сиру, це прям моя любов, ще ніколи не їла страву, щоб так щедро було засипано їм.”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Це наше улюблене місце, дуже часто там буваємо. Смачно, адекватно. Особливий респект Сергію, він найкращий”
“Прекрасна лайтова атмосфера з французьким вайбом. Все смачно і якісно. Доброзичлива і ввічлива офіціантка принесла напої та їжу дуже швидко, десь хвилин за 10. Мінусів не виявлено.”
“Хоча місце невелике, у пікові години черга рухається швидко. На виніс — дуже зручно”
“дуже смачна кава та сніданки! але у години пік однієї людини на замовленнях та кавомашині реально замало..”
“Була приємно здивована таким затишним місцем. Їжу про куштувала, тому не можу нічого сказати. Але близко до парку з озером, офіціанти дуже уважні, кава/какао топ Сподобалось”
“Крім кави, є що поїсти. Авокадо тост смачний. Єдиний мінус - трохи надто гучна музика як для маленького приміщення”
“Чудова атмосфера, особливо рослини. До речі, їх можна тут придбати. Сподобався коктейль Безіл смеш і баклажани з дорблю. А ще тут раді відвідувачам з собакою, за що окреме велике дякую”
“Улюблене місце на районі) Можна обрати гарне вино, сири, хамон та крафтове пиво додому!)Завжди з посмішкою заходжу до ребят, можна просто в закладі залишитись і випити вина з тапасами) А ще була дуже крута дегустація нещодавно!(сподіваюсь, що будуть ще) успіхів і тримаю кулачки за вас!❤️”
“Люблю це місце. Поїсти швидко не за всі гроші світу, маленьке зручне меню, маленький зручний ресторанчик. Шкода не можу його з собою в кишені носити. Порції величезні як на мене, а я ж худаю. Зате наїдатися салатами – done. В жіночому туалеті селфі-лампа, можна фоткати обличчя і перевіряти, чи вже змарніло, і можна десерт з чия їсти. Поки не можна, тож на десерт — наливка, тут їх багато на вибір, але рекомендую малиново-м’ятну – це бімба! Особливо з м’ятним лимонадом.”