Огляд каталогу
- 488 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 488 результатів
Перегляньте кафе вечері у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 488 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 200,674 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе вечері з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Васильків, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Були в перше в цьому ресторані! Дуже сподобалося! Смачна кухня,не нав'язливе обслуговування.Та і атмосфер комфортна) Хотілось окремо відмітити молодого хлопчину (офіціант,бармен) уважний до деталей!) Дякую!”
“Смачна кухня, ввічливий персонал.”
“Найкращий сервіс. Найкраща піца міста. А головне чистота на кухні. Дуже дякую.”
“Сьогодні замовляли піцу «Цезар», це дуже смачно! Хочу подякувати кухарю, тісто пухке, сир тягучий, все дуже смачно! Обслуговування на високому рівні і сама атмосфера закладу дуже класна! Дякую❤️”
“Мала нагоду бути в закладі,,Старе місто,,. Смачна домашня кухня,атмосфера колоритна, лунає українська пісня, що приємно. Обслуговування швидке .Вічливий персонал. Отже, рекомендую.”
“Святкували весілля 26.07.2025 р. Все було чудово, все дуже сподобалося і нічого не зіпсувало наше свято. Обслуговування дуже хороше, ненавʼязливе, дуже чисто, гарно організували фуршет. Персонал привітний, чемний. Страви всі смачні. Наречені і гості залишились задоволені обслуговуванням в номерах. Дякуємо!”
“Була в цей ресторан запрошена по сумним подіям, а саме поминкам. Не знаю меню відрізняється чи ні, але все було дуже смачне. Конвертики з сиром, голубці, котлети, салати та биточки все свіже і смачне. Дівчата офіціанти дуже вічливі і привітні.”
“Чудове місце де можна провести час) все сподобалось, персонал на вищому рівні)”
“На вид заклад скромненький, але! М'ясо нереально смачне! Страви з мангалу крутезні, і дуже дуже смачні. Привітний персонал. Тепер за шашликом ми всією родиною тільки сюди!”
“Заклад відчинив свої двері 30 серпня. Новий на Русанівці. ВУЛИЧНА ЇЖА. Чисто, охайно, зручні меблі, є дозатори для обробки рук. Проводиться обробка столиків після кожного клієнта. Замовив флетвайт та фрешрол з куркою. Замовлення за 10 хвилин. Подача стандартна. Смачно. Офіціанти ввічливі та уважні, охайні, працюють в рукавичках, знають добре меню. Ненав'язливий сервіс. Успіхів і хай ваш сервіс та якість тільки покращуються.”
“Дуже затишно! Обов'язково відвідаю ще і не один раз. Раджу всім!)”
“Приємне кафе, привітний персонал, затишно та смачно”
“Хороше кафе, обіди радують, рибка завжди хороша та котлети на пару, супи не завжди такі як мають бути зварені, таке відчуття що розбавлено.”
“Смачна випічка, перші страви і салати. Другі страви не зовсім на рівні. Чисто. Ціни помірні.”
“Відмінний шашлик. Готують так само і на винос. Можна замовити на час.”
“По атмосфері як їдальня з минулого) Проте їжа завжди свіжа, є достатній вибір супів, салатів, гарнірів та м'ясних страв і риби, Готують смачно, особливо раджу гороховий суп з сухариками, солянку, крученики та тушковану телятину. Є оплата карткою і готівкою.”
“недорога така кафешка. теплі суші супер. піца з сирними бортиками. Заходив останній раз - ось к Хелоувіну підготувались гарно. їжа смачна не на всі гроші світу. на винос якась там скидка не памʼятаю.”
“Тут завжди ароматно й затишно. Круасани теплі, хрусткі та щедро начинені — без «порожніх кутів». Кава приємна, персонал уважний, а перекус виходить швидким і смачним. Місце, куди легко зайти «на хвилинку» й вийти задоволеним.”
“Нереально смачна кава, кайфую) Обслуговування на висоті!”
“сподобалось тому что там очень вкусно”
“Дуже запашна кава та смачні круасани додають гарного настрою на весь день. Приємна баріста, ще запронувала свіженький хліб”
“Назва цього закладу нагадує рідне місто, тому періодично його відвідую. Ось і зараз, повернувшись з чужбини в Україну, вирішив посидіти з друзями саме в Жовтому Морі. Радують як помірні ціни так і привітний персонал закладу, а додатковим плюсом слугує те що поблизу велика парковка, де можна поставити машину. Трохи не забув - сім'ям з малечею теж гарно, бо є дитяча кімната!)))”
“Святкували вчора день народження доньки. Тут були вперше. За 11 років святкувань, вже є з чим порівняти. Скажу, що це один з найкращих закладів, з усіх, де чудовий сервіс, їжа і персонал. Від душі дякую всьому персоналу, а особливо нашому щирому офіціанту Дмитру. Відношення просто супер! Так тримати! до вас хочеться повернутися знову і нам і нашим гостям. Щиро рекомендую цей заклад для святкування. Ви дісно відпочинете і будете під постійною турботою пірсоналу, який щиро усміхнеться, виконає забаганки і ще й пошуткує.”
“Замовляли перший раз доставку сету на 10 персон. Були приємно здивовані. Смачно, не передати + отримали випічку у подарунок. Всім все сподобалось. Замовлятимемо ще.”
“Люблю цей заклад і є його давнім клієнтом. Кожного разу він залишає дуже приємне враження. Знаю цю мережу з Франції й особливо люблю Paul у Парижі. Paul на Ярославовому Валу нічим йому не поступається. Якщо ви хочете свіжий, якісний круасан на вершковому маслі — вам сюди. Тут чудова випічка, смачні тістечка й неперевершений крем-брюле. Атмосфера спокійна та затишна. Окремо відзначу дуже смачну каву та сніданки. Півгодини–година тут — і ви ніби опиняєтеся в Парижі. Кухня справді гідна. Заклад однаково підходить як для відвідування наодинці, так і парою. Тут приємно й для спокійних ділових зустрічей. _______________________________________________________________ love this place and have been a loyal guest for a long time. Every visit leaves a very pleasant impression. I know this chain from France and especially love Paul in Paris. Paul on Yaroslaviv Val is just as good. If you want a fresh, high-quality croissant made with butter — this is the place to go. The pastries are excellent, the desserts are delightful, and the crème brûlée is superb. The atmosphere is calm and cozy. I especially recommend their delicious coffee and breakfasts. Half an hour or an hour here — and you feel like you’re in Paris. The cuisine is truly worthy. The café is equally suitable for visiting alone, as a couple, or for relaxed business meetings. I rate it 5 out of 5 and always return with pleasure.”
“Досить привітна атмосфера, смачна їжа та напої.”
“Звичайний супермаркет цієї мережі. Хороший вибір продуктів, є смачна випічка, готують піцу на замовлення”
“Адекватні ціни. Кухня дуже смачна. Можна домовитись про подачу своїх продуктів/напоїв. Єдине чого трохи не вистачало - якогось відокремлення, бо в одному залі було кілька столів (компаній). Але в цілому гості один одному не заважали.”