Огляд каталогу
- 33 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 33 результатів
Перегляньте кафе доставка у Бучі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 33 результатів у Бучі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 15,551 відгуків та оцінок.
“Добрий вечір!) Так, ми як завжди задоволені!)) Замовляємо не вперше, суші смачні, оператор вічливий, кур'єр привіз замовлення вчасно як і завжди. Дякуємо вам за вашу роботу❤️”
“Сніданки All Day це щось зовсім нове і нереальне, рекомендую цей заклад. Ідеальне місце для ділової зустрічі чи зустрічі із друзями. З дітьми теж можна, поруч дитячий майданчик і все знаходиться у закритому комплексі, тож за дочку я не переживав, бо бачив її у вікно”
“Місце моєї сили ,найсмачніша кухня, обслуговування на високому рівні.Офіціанти ввічливі,кухарі просто з золотими ручками-одним словом професіонали!!! Дякую смачно,затишно,дуже по-французьки❤️”
“Затишне місце з панорамними вікнами. Рекомендую спробувати суші з грушею, піца також непогана.”
“Приїхали по рекомендації друзів . Дуже затишне місце де тебе дійсно зустрічають приємні працівники. Смачна кухня , ціна дійсно відповідає якості їжі і продукти якісні та свіжі , що є дуже важливим. Повернемось ще ) рекомендую рол запечений креветка , і мега незвичний суп Том - ям в якому багато морепродуктів)гарних гостей вам дякуємо за гарно проведений час у вас в закладі )”
“Дуже смачна випічка, гарячий чаї чи кава та домашня атмосфера перетворюють цей заклад на продовження вашої вітальні. Хочеться повертатись сюди знов і знов. Дякую!”
“Приємне кафе із гранти сервісом і гарним вибором до кави/чаю. Сніданки цілий день, але "комплектація" недуже багата.”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Гарне місце, смачна кухня, працює тільки тераса на вулиці.”
“Дуже сподобалась робота офіціанта) Молодий хлопчина, видно, що старається і переживає за результат! Молодець! Бургери смачні, але з яловичиною був холодний. Чудова знижка на пиво ввечері -50%. Хотілось би ще якісь супи, крім борщу. Атмосфера приємна. Меню ніде не знайшла, тому сфотографувала і викладаю) соцмереж також нема у закладу.”
“Дуже люблю це кафе, вже давно ходимо сюди з чоловіком. Атмосфера завжди приємна, а музика на фоні — рок, що додає особливого настрою. Тут готують неймовірно смачну каву, і що приємно — завжди можуть зробити для мене мій улюблений 0,5 раф, або ж капучино, як я люблю. Дуже ціную таке ставлення до гостей і увагу до деталей. Наше затишне місце, куди хочеться повертатися!”
“Смачна кухня, привітний персонал - місце куди ще раз повернешся.”
“Банош та оселедець були вражаюче смачними! Атмосфера - як завжди: українська, релаксна, супер надихаюча”
“Все було чудово та дуже смачно, дякуємо❤️ Омлет з сиром брі просто неймовірний, рекомендую”
“В перше за життя, в макдональдсі, мене зустріли, проводили до каси самообслуговування, допомогли з вибором та навіть відкрили двері коли я виходив з зайнятими руками. Якщо не помиляюсь, дівчина з імʼям на бейджику - Марина. Дякую вам”
“Дуже смачний борщ! Також офіціантка дуже мило і професійно обслуговує. Туалет приємний, сценічний, прибраний і із хорошим специфічним ароматом. Рекомендую усім!”
“Ресторан має два зали з цікавим інтерєром, кожен зал має свого музиканта. Літній павільйон. Приємний персонал, гарна кухня. Смачні страви, котрі пропонує цей заклад задовільнять різні смаки. Кожен зал можна арендувати для відзначення різних урочистих подій. Правда є один недолік, не замітив під'їзду для інвалідів.”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”
“Заходжу майже завжди, як буваю у Бучі, дуже смачна їжа, та дуже класний персонал. Окрему увагу приділяю пасті, яка в закладі на високому рівні, та крем супи, які зайняли окреме місце у моєму серці разом з яблучним фрешем. Також знаю, що багато людей хвалять піцу, але сам їв лише декілька разів, але цього вистачило, аби погодитися з думкою інших. Локація теж дуже зручна, дістатися туди не викликає проблем. Поруч є іграшкові магазини для дітей, кінотеатр для сімей та спортзал. Ціни в закладі дуже дипломатичні, тому можна смєло водіть малу, співвідношення ціна/якість - 10/10. Рекомендую цей заклад для відвідування, задля смачної їжі, хорошого сервісу і спокійної вечірньої атмосфери.”
“Норм сервіс, покажчик повісять що було швидше їх знайти)”
“Почитав відгуки, доволі багато негативних... Замовляємо тільки тут, так, бувають питання з доставкою в вихідні, на свята, в цілому задоволені якістю. Це я про заклад в Бучі. Ще заходив разів з п'ять пообідати рисовою лапшою прямо на місці, замовлення більше 20 хвилин жодного разу не чекав”
“Родина на сімейне свято забажала суші, замовили великий сет, і хоча я сам до цього продукту відношусь доволі скептично, але ж коли за компанію почав пробувати різні види, то зрозумів, що раніше просто пробував зовсім інше, смачно готують. Ще плюс, що сподобалось, коли забирали замовлення, то звернув увагу, що кухня та процес приготування відкритий для клієнта, готують зразу ж за стійкою, все видно, в яких умовах :) Хороший заклад, але ж місце розташування тут, на мою думку, не айс, не прохідне, для мене плюс - живу поряд, але ж для розвитку... Бажаю всього найкращого закладу.”
“Шашлик - вогонь! М'ясо тане у роті.”
“Дуже затишне місце. Хочеться заходити ще раз і ще раз, особливо коли на вулиці вітер і холодно. Приємний, ввічливий персонал. Смачна кава і какао.”
“Дуже хороший магазин я сьогодні була там”