Огляд каталогу
- 4,044 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 4044 результатів
Перегляньте кафе кава у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,044 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 605,155 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе кава з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Заклад дійсно чудовий! Стильний інтер'єр, приємна та затишна атмосфера. А саме головне - дуже смачна кава та випічка, особливо горішки.”
Кафе-кав’ярня Cup of Chia розташована в Ірпені на вулиці Тургенівській і позиціонує себе як затишний простір для поціновувачів корисної та сучасної їжі. Заклад робить акцент на здорових інгредієнтах і форматі «смачно без зайвого», що добре підходить для швидкого перекусу або неспішної кави.
“Чудова кав’ярня, дякую Юрію. Бариста дуже подобається — виходиш із смачною кавою та гарним настроєм”
“Ходжу до цієї кав’ярні майже щодня, і завжди дуже задоволена! Кава смачна, готують на вищому рівні, все ідеально. Особливо хочу подякувати баристі Ані – це найретельніша людина, яка завжди відчуває настрій і чудово спілкується. Дякую за атмосферу і якість!”
“Дуже класна кав'ярня. Здивували їх макаруни 2х видів + дуже смачна кава. І круто що тут є рослинне молоко. Персонал дуже ввічливий.”
“Дякую "Щаслива кава" за найсмачніший круасан з кавою , привітний персонал, запитали всі побажання перед приготуванням!!! Завітайте і теж смакуйте!!!!”
“Сьогодні завітала в кавʼярню, тож що можу сказати, поставила пʼять зірок,але на замовлення з собою всього лиш звичайної кави з молоком з собою, я очікувала 15 хв, при мені дівчинка робила, окрім мене замовлень інших не було це навіть не запара) тож хотіла би все таки, щоб попрацювали над швидкістю. Дякую”
“Гарна кав'ярня. Приємна атмосфера та привітні дівчата. Дуже смачні тортики. Спробувала в кав'ярні та замовила собі ще додому. Я купувала "Рафаєль". Для тих хто обожнювачі кокосу, він неперевершений. Коржі м'які з пропиткою, і крем повітряних, ніжний. Дякую вам дівчата за смачний тортик)”
“Затишне, приємне кафе. Смачна кавуся, свіжа випічка та інші смаколики. Існує накопичувальна система і можна отримати безкоштовно чашечку напою. Приємне, швидке обслуговування.”
“Чудова кав'ярня, все смачно, все сподобалось, особливо сирники з фісташкою. Прекрасна бариста Ірина, мила, привітна. Працює кожень день, рідко бачу когось іншого, аж жалко, невже немає підміни”
“Найсмачніша кава у цьому районі!:)”
“хочу поділитися своїми враженнями про свій перший та, сподіваюсь, не останній похід до цієї кавʼярні дуже смачна кава, приємна атмосфера та сервіс на найвищому рівні! особливо від баристи Анастасії, може і діалог підтримати і смачну каву зробити 10/10 кофеманів, я на 80% складаюсь з кави”
“Смачна кава, дівчина баріста просто золото Відмінно що є програма лояльності але не зручно зберігати всі чеки Десерти поки не пробувала, виправлю це найближчим часом!)”
“Дуже затишне місце на Хрещатику. Місце "для тих хто знає" і мені це дуже подобається. Смачна кава та взагалі дуже великий вибір. Ввічливий персонал. По цінам, ну трохи зависокі, але є картки збирати печатки, це вже добре і тре нагадувати щоб давали.”
“Місце, де завжди мега затишно, смачна кава та десерти. Але саме головне - це інтерʼєр та вид з вікна! Тут можна сидіти годинами, гортати книги, спілкуватись, просто дивитись у вікно.”
“Атмосферно класно, смачний чай та сендвічі Чудова музика в закладі, загалом дуже непогано✨”
“Бариста вихідного дня - це приклад сервісу, доброзичливості, щирості та бажання заходити на каву частіше)”
“З PRO.КАВУ я познайомилася коли шукала обладнання для нової кав'ярні. На той час отримала багато пропозицій, але придбала саме тут. Чому тут? Все просто...Бо після першої зустрічі з керівництвом зрозуміла, що тут дуже відповідально ставляться до своєї роботи. І не пошкодувала про свій вибір! Кавомашину для нашої кав'ярні підготували якісно і швидко. А тепер про каву. До відкриття ми готувалися відповідально і каву підібрали завчасно... Тншу каву... Та коли пан Михайло приїхав допомогти в налаштуванні обладнання за дві доби до відкриття, привіз на дегустацію декільк сортів кави PRO.КАВУ. Тоді я і змінила свій вибір на користь ТМ PRO.КАВУ. І знову ж таки - не шкодую. Мій вибір - Atlantic та Bland №3+. Рекомендую! Та щоб правильно налагодити процес роботи кав'ярні не достатньо бути гарним організатором та адміністратором. Тут просто необхідно зануритись у світ кави! І з цим мені допомогли у PRO.КАВУ. Я закінчила індивідуальні курси баристи у пана Михайла і набула не лише цінні знання у світі кави, але й опанувала практичні навички приготування смачних кавових напоїв, та дізналася багато тонкощів у їх приготуванні. За що щиро вдячна шановному пану Михайлу і його команді! Зараз ми плідно співпрацюємо. Команда PRO.КАВУ надає неаби яку підтримку і допомогу! І наостанок, тут ще є й найсмачніше какао, яке я теж готую тепер у своїй кав'ярні.”
“Недавно відвідав дану кав'ярню, загалом все сподобалось, зустріли зі словами "що раді мене бачити", замовляв еспресо- приготували смачно та подали з кавою стакан чистої води- одразу зрозуміло що в цьому місці знають про каву багато, та вміють її приготувати та подати гостю. Залишились тільки приємні враження, буду старатись заходити коли буду на Гнроїв Дніпра. Особливо зважаючи на те, що там можна зручно присісти та скористатись вай-фай.”
“Чудове, дуже затишне місце. Кава і тістечка шикарні! Ціни на диво приємні. Рекомендую!”
“Дуже милі, навіть інтимно-затишні заклади. Приємно спокійно посидіти, поспілкуватися за філіжанкою запашної кави. Тут м'які диванчики та невеликі столики на двох. Дуже сподобалося. Цілком непомітно пробігає тут час...”
“Чудова кавʼярня, одразу біля лікарні. Зручно було чекати в похмуру погоду. Капучино смачний за приємну ціну.”
“класне затишне кафе, якого так не вистачало)”
“найтепліша і наймиліша кав'ярня, свіжі десерти та, ну дууууууже смачна кавуся”
“Смачно і затишно. Може, будо б не так, якби не фонтан поруч. Але він є :)”
“Затишна кав'ярня - книгарня. Є можливість приємно посидіти, почитати зі смачними напоями.”
“Місце фантастичне. Кава дуже дуже смачна. Персонал - максимально професійний. Рекомендую однозначно.”
“Ця подорож була неймовірною) Екскурсовод, водійка та помічник зробили дуже приємну атмосферу, яку не хочеться полишати. Багато цікавих фактів та вся екскурсія дуже цікава. Атмосфера незабутня) Чудовий варіант проведення часу у вихідні з друзями чи сімʼєю ☺️”
“Смачна кава та десерти Приємні барісти ❤️”