Огляд каталогу
- 55 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 55 результатів
Перегляньте кафе киев у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 55 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 11,278 відгуків та оцінок.
“Все дуже сподобалося. Заклад віє теплом та домашньою кухнею. Бограч супер! Всім раджу.”
“Робили шафи в 2 санвузли по моїм власним ескізним кресленням. Все зроблено чітко, за один раз без переробок та якісно, за обговорену ціну та в заплановані строки (навіть на тиждень раніше з урахуванням моїх побажань по даті монтажу). Рекомендую.”
“Дуже гарний клуб, корти нові та сучасні - а це головне. Роздягальні та уся інша інфраструктура теж на доволі високому рівні. Але найважливіше - це тренер. Донька займається вже 5 місяців у Михайла Зоріна. Він дійсно найкращий! Майстер спорту з великим досвітом. Якщо шукаєте тренера для дитини для професійних тренувань, то йдіть до Михайла. З наступного року плануємо і сина сюди приводити в молодшу групу до Поліни.”
“Дуже смачно готують страви,гарний і привітний персонал закладу,дуже сподобалась офіціант Шуба Оксана,майстер своеї справи,ціни не дорогі,всім рекомендую цей заклад. Сам відвідую цей заклад майже вісім років нарікань немає”
“Замовляла торти, багато разів,дуже смачно,відчувається що приготовлено з якісних продуктів.Рекомендую.Обов'язково буду замовляти іще”
“Все супер, смачно та зручно. Вишневий сироп просто відвал голови!”
“Відмінний, затишний готель. Чисті номери, білизна, ввічливий персонал. Мені все сподобалось, рекомендую.”
“Дешево, гарне місце розташування. Є все необхідне для проживання.”
“Купую в цьому магазині солодощі, завжди все найсвіжіше та найсмачніше і продавець завжди привітна і порадить що вибрати! Магазин супі всім раджу!”
“Смачно, затишно та привітгий персонал)”
“Замовила бенто торт на день народження, все дуже сподобалось , торт був дуже смачний , бісквіт був м'який , а начинка була як треба , не дуже солодка, іменник залишився задоволений )”
“Замовляли у вас торт, для компанії Ренамед, всім дуже сподобалося. Рекомендую і звертатимемося до Вас.”
“Замовляла тут мусовий тортик, дуже сподобався. Рекомендую ✔️”
“Завжди, коли маю нагоду забігаю по каву, надзвичайно смачна кава або натуральні чаї, затишна атмосфера, привітний персонал. Тож коли хочу перепочити і перевести подих, або коли чекаю дитину завжди заходжу сюди. Рекомендую”
“Дякуємо,дуже смачно!!!. В перше у Вас замовляли шашлик і хачапурі, смак неймовірний) Будемо замовляти тепер ще)”
“Дуже смачна і м'яка кава. Цікаві і смачні десерти. Єдиний недолік, що рано зачиняються ввечері і немає генератора на час віжключень.”
“Вода смачна) можна обрати воду на свій смак) обслуговування на високому рівні) доставка зручна) оплата як на карту, так і готівкою) рекомендую)”
“Затишне місце, щоб забігти вранці, випити каву по дорозі на роботу (прогулянку). Улюблене місце мого чоловіка, коли приїжджаємо до Києва”
“Дуже гарне місце. Жила та ще буду. Є плюси та мінуси. Плюси: локація, комфорт, ліжка не ярусні, і звичайно адміністратор Іриночка, мила та уважна. Мінуси: якщо жити в кімнаті для жінок там шумно трохи так як саксаганського пожвавлення вулиця навіть уночі, друге це те, що адміністраторів кілька і не всі дотримуються чистоти та правил. Але незважаючи на все це, хостел справді затишний.”
“Чудове та затишне місце, доброзичливі працівники, завжди чиста кухня та зала. Смачні деруни, можна відпочити як у приміщенні, так і на літній терасі, кухня відкрита. Ходжу сюди кожну неділю і ні разу не пожаліла.”
“Про цей ресторан @Villa Vita я чула хороші відгуки і приємні спогади від перебування там. І ось неочікавуно я там опинилася! Вразила велика, вся в зелені, територія, домашня атмосфера, наявність фотозон на будь-який смак, дуже привітний персонал. Страви, якими ми смакували, перевершили всі наші очікування!!! Ми отримали масу приємних вражень і велике бажання повернутися ще...”
“Неодноразово відзначали події в цьому закладі. Подобається Авангард своїм інтер'єром, весь заклад в одному стилі. Комфортне освітлення, є майданчик для проведення конкурсів або танців. Страви смачні, особливо рекомендую шашлик та овочі на грилі, смачна кава. Індивідуальний підхід до клієнта. Завжди чемі офіціанти.”
“Дуже класна кав'ярня. Приємні баристи. Поруч озеро, доволі атмосферно”
“Гарне обслуговування, приємна атмосфера. Бариста варить найсмачнішу каву на Троєщині і дуже чемна з відвідувачами. Безкоштовний wi-fi. Відмінне розташування. Маса плюсів і немає жодного мінусу”
“Вважаю Гречку одним з приємніших закладів Києва, як по ціні, якості обслуговування, атмосфері так і по смаковим якостям представленої їжі. Рекомендую цей заклад для відвідування, якщо ви зголодніли і знаходитись поруч. Це альтернатива "Пузатці", хоч і з трохи меншим асортиментом але з наявними комплексними обідами.”
“Класна атмосфера, Анастасія бариста робить чудову каву”