Огляд каталогу
- 1,540 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 1540 результатів
Перегляньте кафе меню у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,540 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 485,473 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе меню з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Дуже крутецько кафе. Надзвичайна українська їжа, Українські дівчата. Та, фантастична атмосфера. Дякую!”
“Сподобався шашлик і ціна на нього.”
“Архітектурні та автомобільні плівки в дуже широкому асортименті. Професійно, класно, як завжди; - не один рік знаю їх, завжди все необхідне було.”
“Просто топ Обідаємо з чоловіком тут на вихідних. Смачно - все!”
“Відвідав даний заклад 01.08.2025р. замовив бізнес ланч. Бізнес ланч складався з: суп гречаний, кабачкові ікра, хліб, смажена картопля по селянські, куряча відбивна, млинці з маком та узвар). Був дуже здивований кількості їжі, та все дуже смачно + десерт є а бізнес ланчі. А вартість, всього 200 грн. Рекомендую. Дуже дякую. І офіціанта дуже сподобалась). Прийду ще і друзів приведу.”
“Зручне розташування, затишне місце, де можна відпочити та смачно поїсти. Персонал привітний та чуйний до кожного відвідувача. Страви вишукані, ціни середні (близько 250 гривень на особу / ~ 9 $)”
“Рекомендую заклад!!! Дуже смачна їжа, привітливий персонал, сам по собі заклад дуже атмосферний, залюбки прийду ще!”
Кафе «Карс» («Kars») — затишне місце в Білій Церкві, де можна швидко перекусити або спокійно провести вечір у невимушеній атмосфері. Заклад позиціонується як кафе з повноцінним меню та можливістю організовувати компанійні зустрічі.
“Дуже гарне, затишне і приємне місце для святкувань і відпочинку. На території багато чудової зелені, є затишні альтанки, фонтан. Ввічливий персонал, адекватні ціни, смачна кухня.”
“Відмінне недороге затишне місце. Можна посидіти з друзями, компанією або просто зайти поїсти (є бізнес-ланчі та повноцінне меню кухні). Можна замовити бенкет. Ціни та якість більш ніж адекватні. Приємно покурити на вулиці з філіжанкою кави і подихати повітрям т.к. від дороги відокремлює шикарний густий сквер. Є мангал та літній майданчик.”
“Одне з кращих місць де кава реально дуже смачна! Єдиний мінус так це те, що довго його роблять, але коли починаєш пити - розумієш, заради такої кави можна трохи зачекати!”
“Вони мають свого персонального Лабуха, який на піаніно творить атмосферу”
“Дуже гарне кафе. Смачно та затишно!”
“На жаль я була тут вперше... Але я буду рекомендувати ваше кафе своїм знайомим!!!”
“Кафе "Вікторія" як на нас з дружиною супер! Зняли номер на 3 доби. Номер добрий і цін а адекватна(750гр.) Навколишній пейзаж супер. Ставки, містки, протоки, кругом місця для відпочинку. Все охайно, персонал чуйний до клієнтів. Нам з дружиною дуже сподобалося. Власникам цього закладу респект і повага”
“Дуже навіть непогано Кухня пристойна (все дуже смачно, тепле подається теплим, а холодне холодним, а не навпаки, подається все вчасно) Загалом мені особисто все сподобалося Тверда п'ятірка”
“Насправді кафе може дати фору деяким ресторанам. Дуже приємно відпочити в гарно оформленому приміщенні з гарними стравами. Чисто, добре прибрано не дивлячись на багатолюдні відвідання його місця. Доволі різноманітний асортимент страв десертів та напоїв. І все це не виходячи з приміщення Єпіцентрів. Дуже зручно. Відпочив і можна на другий хід до маркету з новими силами.”
“Найкраще місце у цьому окрузі пообідати! Окремий респект дівчині продавцю!”
“Смачно готують! Дуже приємне обслуговування! Раджу відвідати якщо зголодніли!”
“Невимушена атмосфера, дуже приємний персонал.”
“Дуже приємне місце, хороша винна карта,смачна піцца, ціни вище середніх”
“Відвідали заклад у серпні 2025. Будній день, людей не було багато. Кава була із пінкою. Звичайно розташування закладу біля дороги не гарантувало спокою. Шум від машин та гості на столиках у формі голубів - не дивина.”
“Миле місце, приємне обслуговування, смачна випічка та кава(кава у чашках)”
“Тут дуже смачні круасани та випічка)”
“Добре місце, смачно, швидко, не дорого, приємне обслуговування, є місце для машини.”
“В кафе робили поминальний обід у маленькій залі - разрахована на 20 чол., максимум 22 чол., якщо дуже щільно сісти; зачиняється шторою. Інтер'єр дуже приємний і затишний. У великій залі набагато більше місця. Замовлення зробила як на такий випадок велике - без алкоголю та напоїв вийшло 280-300 грн./людину (досить багато їжі забрали з собою у власні лотки). Кухня ДУЖЕ смачна - всі страви. Обслуговування не нав'язливе. Дуже вдячна. Успіхів у роботі та гарних клієнтів.”
“Відвідала цей заклад, мені дуже сподобалось, гарний сервіс)))”
“Гарне місце. Смачна кава та чай, тістечка й солодощі. Свіжі квіти. Гарний дизайн. Можна замовити торт. Туалет. Термінал.”