Огляд каталогу
- 1,680 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 1680 результатів
Перегляньте кафе напої у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,680 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 407,583 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе напої з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“В цьому районі ніхто не робить кращої кави (з тих кого я знаю). Зараз я постійний відвідувач. Кавовари - приємні, привітні, доброзичливі, розумні люди. Кондитерські вироби, здебільшого, ручної роботи їх кондитера.”
“Маленька кав'яренька, яка повністю відповідає своїй назві. 14 сортів натуральної кави. Бариста завжди підкаже смак кожного сорту. І ви отримуєте саме те, що самі обрали. Місця в самій кав' ярні мало, але серед багатьох подібних місць, туди хочеться повертатись знову. Ціни середньої вуличної кав' ярні. Тверда п'ятірочка!!!”
“Надзвичайно приємні баристи , затишне місце, кава добра, смачні, (я навіть не знаю як назвати) хай будуть пиріжки.”
“Я люблю каву, а вона тут смачна!”
“Охоронне місце, що годували на ура, завжди смачно! Ціни чудові! Господар закладу щоранку закуповував свіжі продукти в Ашані, бігав з величезними куточками. Шкода, що переїхали з петрівки! ((”
“Просто найкраща кава на Милославській! Беремо дуже часто”
“Відгук лютий 2024. Маленька але дуже уютна та атмосферна кавʼярня. Дуже ввічливий персонал. Гарна кава 4/5 та малиновий чай 5/5 із замороженої малини. Відчуття від перебування в закладі дуже теплі та приємні. Кава моно сорт арабіки Ефіопія. Середня вартість кави 60 грн. (1,6$). Є бажання відвідати в друге цей заклад”
“Унікальне місце, бо навколо на кілометри взагалі немає нормальних закладів! Хочу подякувати Uncle Shoo за кілька років теплих моментів, які я згадуватиму раз за разом. Тут я і працював і смакував, і зігрівався після холоду, і сох після дощу. Персонал – окреме кохання, дівчата-баристи завжди і нагодують і вислухають, їжа – 11/10, часто заглядає керівництво – молода пара, які й самі можуть стати за стійку замовлень, видно, що вони люблять і дбають про це місце! Величезне ДЯКУЮ Нажаль, я поїхав з країни і більше ми не побачимось, але сумуватиму я лише за вашим закладом. Ваш похмурий хлопець з ноутбуком”
“Чудова кав'ярня, привітний персонал, рекомендую!”
“Я у кав'ярні зустріла свого чоловіка! Люблю цю кав'ярню. Найсмачніша кава”
“Зупиняюся в цьому чудовому готелі вже третій раз. Таке враження, що приїздиш до своїх рідних :) Тобі раді і це відчувається. Гостинний прийом, ввічливість, чистота і тиша. Про сучасний дизайн та шумоізоляцію приміщення можна говорити годинами. Відразу зрозуміло, наскільки продумано господиня підійшла до проєктування та оформлення готелю, все до найменших дрібниць. Ергономіка, різні види освітлення, витяжка, тепла підлога і ще багато іншого. Кожен раз ловлю себе на думці, що треба взяти на озброєння та зробити таке в себе вдома:) Місце затишне, але всі необхідні заклади поруч. Однозначно рекомендую!”
“Чудове місце для обіду, велике різноманіття страв і все смачне.”
“Дуже швидке обслуговування і смачний кофе❤️”
“смачно, затишно, потужний Wi-Fi”
“Були вперше. Місце, яке можна не помітити, і дарма, бо і кава, і смаколики вартують того, щоб зайти. Музика грає затишно, що дозволяє комфортно розмовляти. Тепер знатимемо, куди заходити на Оболоні на каву.”
“Пицца від шефа - це фантастмка! Чекаю відкриття на правому березі!!! Самая вкусная пицца которую ел!!!”
“Це місце просто магічне! Атмосфера ніби завітав до доброго друга в гості - по-домашньому затишно, надзвичайно смачно! І бариста привітна ♥️ Вперше спробувала тут сирну каву. Усім рекомендую! Насправді крута кав'ярня! Дякую!”
“Атмосферне місце, кав'ярня, де можна знайомитись із світом кави, різноманіттям його видів та смаків. Куштували каву з прянощами та каву з кардамоном. Ну і звичайно як без солодкого, шоколадний брауні, кокосові корали чудово доповнили трапезу. Чек- 376 грн. Однозначно завітаємо ще)))”
“Атмосферно класно, смачний чай та сендвічі Чудова музика в закладі, загалом дуже непогано✨”
“Дуже смачна кава та приємний персонал ☺️ атмосфера супер, комфортно) дуже вдячна!!”
“Доброго дня всім, попасти в цю кав'ярня бажав давно але далеко було від мене. Бо її дуже нахвалювали та рекомендовали, доїхав і був скептично налаштований, мов що може здивувати ще хотів ігуагу живу побачити. Як оказалося дуже популярне місце не зважаючи на те що вона доволі мала. Єкстербєр звичайний а ось інтер'єр дуже приємний та зручний, людей завжди багато і тепер розумію чому ))) Дуже полюбляю каву і з моїх відгуків та відвіданих закладів це відчутно, але Я не в якому разі не думав що здивує мене саме КАВА бо вона не схожа на те що раніше куштував зовсім інший післясмак і на мене це ТОП. Якщо Ви заядлий кофеман чи любите гарну смачну Арабіку то обов'язково відвідайте цю кав'ярню і на 100% впевнений будете здивовані. Баріста та касир доволі прикольні постійно мочать якісь жарти .”
“Рекомендую! Зайшла вперше. Перша думка: "Мешкаю поруч вже 2 місяці, чому раніше не заходила?" Чисто, багато живих квітів, великий вибір десертів. Пробувала тортик і капучино на рослинному молоці - смачно, гарний посуд, приємне обслуговування. Були умови попрацювати он-лайн. Дякую за перше враження!”
“5 із 5 дуже привітні бариста, смачна кава, великий вибір десертів, навіть смаколики для собак.”
“Бомбічний кави ... Ми з дружиною любимо це кафе. Кращий кави на районі ..!”
“Кав'ярня під будинком, де кожен день п'ю каву, хлопець бариста завжди робить смачну, і дуже привітний, дівчина бариста каву добре робить через раз, буває таке, що вона гіркіша.”
“Чудове, дуже затишне місце. Кава і тістечка шикарні! Ціни на диво приємні. Рекомендую!”
“Дуже смачні десерти та кава! Приємна атмосфера і персонал, обовʼязково прийду ще ❤️”
“Дуже чудова атмосфера! Смачна кава та їжа. Привітні співробітники, особливо запамʼяталася бариста Олександра та її чудова посмішка ☺️”
“Дякуємо власникам за теплу, домашню їжу. Смак повертає у дитинство. Дійсно смачно, все свіже, якісне. Не раз виручали в організації заходів на велику кількість людей. Вражає різноманіття та особливо смачні морси-то взагалі любов. Доставка оперативна, завжди можна звʼязатися з оператором та уточнити всі деталі замовлення.”
“Часто забігаю сюди взяти смачної кави з собою. Дуже подобається якість і смак напоїв. А також приємні баристи.”