Огляд каталогу
- 1,857 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 1857 результатів
Перегляньте кафе обіди у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,857 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 668,309 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе обіди з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Фастів та інших міст.
“Чудові працівники! Уважні та відповідальні! Найшвидшого відновлення,вдячних клієнтів та процвітання! P.S. дякую за сумку)”
“Дешево і смачно) Зручне розташування)”
Кафе «Карс» («Kars») — затишне місце в Білій Церкві, де можна швидко перекусити або спокійно провести вечір у невимушеній атмосфері. Заклад позиціонується як кафе з повноцінним меню та можливістю організовувати компанійні зустрічі.
“Дуже гарне, затишне і приємне місце для святкувань і відпочинку. На території багато чудової зелені, є затишні альтанки, фонтан. Ввічливий персонал, адекватні ціни, смачна кухня.”
“Мені цей мінімаркет сподобався - ввічливі продавчині та якісний товар. Якщо постояти, попити кави - то для цього теж є місце.”
“Гарне, затишне місце. Чудова кухня”
Магазин-кафе «Крамничка» розташований у Вищій Дубечні на вулиці Шкільній — це зручна зупинка для місцевих мешканців і тих, хто проїжджає повз. Формат «магазин + кава» поєднує щоденні покупки з можливістю швидко перепочити та перекусити.
“страви та риби в кафе Горець просто супер. всім раджу”
“Смачні десерти, ароматна кава. Дуже затишно ! Рекомендую ❤️”
“Вони мають свого персонального Лабуха, який на піаніно творить атмосферу”
“Все дже смачно персоналу великий + обслуговування на навищому рівні, дчякую за преємно проведений час”
“Чудове місце, смачна кухня за доступними цінами, приємний персонал”
“Дуже гарне кафе. Смачно та затишно!”
“Чудово, затишно, смачно, - а з веселою компанією драйвово! Святкували День народження!”
“На жаль я була тут вперше... Але я буду рекомендувати ваше кафе своїм знайомим!!!”
“Сьогодні побувала у цьому чудесному місці, пасту яку я куштувала це було просто витвір мистецтва. Вона була настільки смачна, що як тільки у мене буде можливість побувати тут ще раз, я буду брати тільки її) Моя вдячність повару))”
“Смачна кухня, гарний зал, велика площадка, красиві краєвиди. Ціна доступна. Рекомендую.”
“Гарне сімейне кафе. Є кімната для дітей з безліччю іграшок. Смачна кухня, хороший сервіс.”
“Насправді кафе може дати фору деяким ресторанам. Дуже приємно відпочити в гарно оформленому приміщенні з гарними стравами. Чисто, добре прибрано не дивлячись на багатолюдні відвідання його місця. Доволі різноманітний асортимент страв десертів та напоїв. І все це не виходячи з приміщення Єпіцентрів. Дуже зручно. Відпочив і можна на другий хід до маркету з новими силами.”
“Найкраще місце у цьому окрузі пообідати! Окремий респект дівчині продавцю!”
“Невимушена атмосфера, дуже приємний персонал.”
“Дуже смачна кава! Все якісно, бариста привітливі та щирі!!!”
“Найсмачніша кава ,а саме в Люди.Латте просто нереальне.Неймовірна пінка виходить тільки в неї Завжди підтримає розмову і зарядить гарним настроєм на день”
“Дуже приємне місце, хороша винна карта,смачна піцца, ціни вище середніх”
“Відвідали заклад у серпні 2025. Будній день, людей не було багато. Кава була із пінкою. Звичайно розташування закладу біля дороги не гарантувало спокою. Шум від машин та гості на столиках у формі голубів - не дивина.”
“Проводили поминальний обід на Димійвці, все було організовано просто чудово, дуже Вам вдячна! Сервіс супер, їжа смачна! Дякую.”
“Прекрасне місце для швидкого обіду. Особливо смачні страви з м'яса. З риби не дуже. Є випічка. Кухня схожа на домашню, можна брати з собою . Рекомендую.”
“Добре місце, смачно, швидко, не дорого, приємне обслуговування, є місце для машини.”
“Були в цьому кафе. Все сподобалось. Гарна кухня і персонал.”
“В кафе робили поминальний обід у маленькій залі - разрахована на 20 чол., максимум 22 чол., якщо дуже щільно сісти; зачиняється шторою. Інтер'єр дуже приємний і затишний. У великій залі набагато більше місця. Замовлення зробила як на такий випадок велике - без алкоголю та напоїв вийшло 280-300 грн./людину (досить багато їжі забрали з собою у власні лотки). Кухня ДУЖЕ смачна - всі страви. Обслуговування не нав'язливе. Дуже вдячна. Успіхів у роботі та гарних клієнтів.”