Огляд каталогу
- 1,857 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 1857 результатів
Перегляньте кафе обіди у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,857 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 668,309 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе обіди з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Фастів та інших міст.
“Зробив дублікат ключа від офісу. Зроблено за 5хв, швидко та якісно. Питань немає.”
“Відмінне місце, де можна добре провести час!”
“Відмінне місце всередині ТРЦ АртМолл зі справжніми сечами, привезеними з Японії ”
“Шалені, шикарні бургер. Прийдемо ще!))”
“Завжди смачно варять каву) ввічливий персонал! Матча кави є”
“Хороший кави, столики нові, чисті. Привітний бариста.”
“Недорого, смачно, швидко, чисто. Така собі їдальня для офісного плангтону) на 90грн стейк з овочевим гарніром, салат, пару шматків хліба, млинці та чай”
“Прекрасное обслуживание! Очень вежливый и общительный персонал. Также, само по себе, очень красивое и стильное место, подают отличный кофе!”
“Замовляли доставку додому, але у мене виникла проблема з телефоном, про яку я не підозрював, тому оператор не зміг зі мною зв'язатись. Написав компанії в чат гугла, відповідають миттєво, спочатку хотів сваритись, але виявили означену проблему і після ребуту телефона швидко вирішили всі питання, навіть незважаючи на те, що по часу це було майже закриття закладу:) Окреме дякую менеджеру Віталіні за оперативне вирішення питаннь та за комплімент у вигляді солодощів, хоча винуватий був я. Їжа смачна, комусь може буде мало солі, але сіль та перець додається у комплекті.”
“Шаурма-супер! Завжди її беремо, всі продукти правильно збалансовані у ній, вона соковита та смачна. Ми - постійні покупці, дякуємо за смакоти, сервіс, за сучасний та охайний інтер'єр та екстер'єр!! Оксана та Володимир.”
“Гарна кава, та все інше. Ввічливі робітники.”
“Це просто диво, дуже смачно, дуже швидке обслуговування!”
“Дуже привітне обслуговування і смачна кава!”
“Дуже смачно та на будь-який смак) салатики сподобались до нестями. А ось смажена рибка та ковбаски були сухими. Но також смачнісінькими.”
“Гарне місце і обслуговування. Саме те, щоб провести пару годин за книгою)”
“Дуже смачно)Дякую велике ,кухарям, які там працюють)Дівчата віжливі та приємні.Ціни доступні.”
“Кафе-їдальня всередині Новуса, де завжди можна швидко і дешево перекусити в відносно зручній обстановці.”