Огляд каталогу
- 1,857 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 1857 результатів
Перегляньте кафе обід у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,857 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 668,309 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе обід з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Фастів та інших міст.
“Чисто, смачно. Ціни помірні. Все дуже сподобалось. Особливо вдячні офіціантові Артуру. Він молодець!”
“Все дуже, смачно, замовили борщ, ну прям такий смачний, наче бабуля моя готує, дякую за затишок як вдома”
“Дуже смачно, гарно обслуговують”
“Дуже смачні комплексні обіди і ціни нормальні. Велика подяка власнику і персоналу за знижку для військових.”
“Працюють з самого ранку, смачна кава і дуже привітний персонал”
“Неймовірно смачні десерти й ароматна кава. Все свіже, подача стильна. Ідеальне місце для солодкої паузи. Дуже привітний персонал, швидке обслуговування і приємна музика. Кавʼярня, в яку хочеться повертатися.”
“Такого смачного салату ''Цезар'' я не їла нігде. Люлякебаб і шашлик просто супер! Обов'язково завітаю ще!”
Кафе «Варенична Майстерня» розташоване в Ірпені на вулиці Антонова, 8а та спеціалізується на традиційній українській кухні. Це місце, куди заходять за домашніми смаками у невимушеній атмосфері — від швидкого обіду до ситної вечері. У меню акцент зроблено на варениках із різними начинками, які є фірмовою позицією закладу.
“Місце моєї сили ,найсмачніша кухня, обслуговування на високому рівні.Офіціанти ввічливі,кухарі просто з золотими ручками-одним словом професіонали!!! Дякую смачно,затишно,дуже по-французьки❤️”
“Швидко прийняли замовлення та подали на стіл. Їжа смачна, порції великі. Замовляв суп картопляний з фрикадельками та картоплю з відвивною зі свинини. Витратив 260 грн.”
“Ззовні кафе непримітне, а всередині атмосферно і затишно, гарний авторський дизайн. Швидко приносять замовлення. Ми замовляли пасту карбонара, салат цезар і пухкенькі дерунчики. Все сподобалось, смачна кухня, повар і офіціант великі молодці.”
“Чудове кафе і недороге,приємний персонал Завжди радий тут бути!”
“Відмінний заклад. Є справжня Арабіка. Рекомендую!”
“Даже атмосферне місце. Тихо і затишно. Тут є міні зоопарк, в ньому живуть фазани. Є дитячий майданчик, окремі бесідки для різних компаній, персонал досить ввічливий, цінник-вище середнього по місту.”
“Гарний дворик. Затишок від шуму і вітру. Чути як співають птахи Кава смачна Є іграшки і столики дитячі”
“Замовляла 14.12.23 поминальний обід. Трохи, як для поминального кафе, спантеличив дизайн і назва. Але все норм. Адміністратор запропонував меню, порадив скільки чого треба. На обід прийшло більше людей, ніж ми очікували. Офіціанти оперативно вирішили це питання. Доставили столи, стільці, прибори, їжу... Приємно вразили! Всього вистачило! Смачні блюда, ввічливі співробітники, затишна атмосфера, тепло, чисто, охайно. Рекомендую.”
“Неймовірне місце. Сама крута кава тут))”
“Дуже смачний чай в них з імбирем, обліпіхою.”
“Автентичне кафе з японськими нотками. Мені здається, що про автентичність японського закладу можна говорити, якщо в ньому є такоякі) якщо не пробували, рекомендую скуштувати. Це дуже популярна вулична їжа. Такоякі є в меню тільки по будням після 16:00, але воно того варте, бо мені смак нагадав вулиці Кіото) а ще дуже рекомендую карааге курочку, вона тут супер смачна)! А ще тут є манга японською”
“Замовляла 14.12.23 поминальний обід. Трохи, як для поминального кафе, спантеличив дизайн і назва. Але все норм. Адміністратор запропонував меню, порадив скільки чого треба. На обід прийшло більше людей, ніж ми очікували. Офіціанти оперативно вирішили це питання. Доставили столи, стільці, прибори, їжу... Приємно вразили! Всього вистачило! Смачні блюда, ввічливі співробітники, затишна атмосфера, тепло, чисто, охайно. Рекомендую.”
“Відвідала заклад вдруге після тривалоі перерви. Дуже смачно, затишно і комфортне обслуговування. Тантар тут нереально смачний! І манго сауер теж ❤️”
“Смачна кухня. Адекватні ціни. Рекомендую”
“Тут цікаво. Подача страв чудова. Круасани - це хмарки з неба - повітряні, легкі, я вперше такий круасан їла. З яблуками пиріг - смак вражаючий, теж легкий. Кава смачна, скуштуйте. Книжки почитати можна. Піца звичайна, на яку ми чекали 50 хвилин. Це було трохи дивно, адже не було повної заповнененості закладу.”
“Великий вибір страв, все дуже смачно, неймовірно приємний персонал. Багато місця, великі вікна, в які можна спростерігати за життям міста. Можна купити різну веганську продукцію, а ще після 20:00 діють знижки на всі страви!”
“Розташування, обслуговування, страви, та ціни дуже привабливі.”
“Дуже все сподобалось. Дуже смачно, ситно, швидко і затишно. Тбіліський салат і гарбузовий суп пюре супер. Дякую”
“Стейки просто чудові. З картоплею по селянській Рекомендую кафе « Ной»!”
“Дуже кліентоарентований заклад ,графік роботи зручний ,якось подзвонила їм в неробочий час але мені все одно не відмовили і зробили замовлення ,дякую за вашу людяність та повагу до клієнтів )”
“Затишне кафе. По-домашньому. Замовляли чебуреки з собою. Дуже смачні, великі та соковиті❤️”
“Смачна піца і дуже смачні чебуреки.”