Огляд каталогу
- 382 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 382 результатів
Перегляньте кафе паб у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 382 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 181,704 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе паб з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Фастів, Васильків та інших міст.
“Пиво найсмачніше. Обслуговування привітне!”
«Кальян бар ГУСТОЙ» — це лаунж-заклад у Києві на вулиці Антоновича, де акцент зроблено на комфортному відпочинку та якісних кальянах. Розташування поруч із метро робить його зручним варіантом як для швидкої зустрічі, так і для довгого вечора з друзями.
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Дуже смачний борщ! Також офіціантка дуже мило і професійно обслуговує. Туалет приємний, сценічний, прибраний і із хорошим специфічним ароматом. Рекомендую усім!”
“Тут подають найсмачніші бургери!! Дуже великий асортимент різноманітних страв і велика барна карта! Окремий плюс бармену за дуже смачну каву!;) обов'язково прийдемо ще!”
“Затишне місце з чудовою кухнею. Полюбляємо посидіти у дворі на галявинці або ж у одній з бесідок. Молодша донька завжди має веселу компанію з +/- однолітків. Не соромно запросити гостей, що вперше у місті чи навіть у країні. Персонал поки що дещо недосвідчений, але дуже стараються. Cosy place with a remarkable kitchen. We like to sit on their grass plot or in one of gazebos they provide. The younger daughter always finds a cheerful company of +/- same aged kids here. Our guests first time visiting Boryspil or even Ukraine enjoy Barmaglot as well. The staff is not so experienced but, nevertheless, do their best.”
“Я поруч мешкаю і в цей парк давно знаю. Власники не змінюються і це, на маю думку, позитивно впливає на функціонування парку- вони знають що , кому і скільки потрібно для отримання необхідної дози здорового адреналіну- це , насамперед, вейкбордінг, потім сапи або просто чілінг на шезлонгах біля озера або доглянутого і чималого басейну з фільтрованою водою, єдиний на весь Крючок. Шезлонги платні і , якщо ви захочете пірнуть в басейн, то вас ще попросять заплатити. В озері купатись на території Вейкпарку заборонено, так як там постійно проходять тренування і є ризик травмувати плаваючу людину дошкою вейбордіста при виконанні розвороту або трюка. Окремо хочу сказати про тренерів, які працюють з вейкбордистами . Всі тренера проходять жорсткий відбір власниками парку, котрі знають що таке вейк не з інтернету, а самі приймають участь у всеукраїнських змаганнях і займають призові місця.Якщо кваліфікація тренера здається їм недостатньою, то вони персонально займаються з таким тренером, вчать його, аж потім допускають до роботи з клієнтами. Так , що рекомендую спробувати, якщо ще досі ввагаєтесь:)”
“атмосферне місце, приємно проводити час з друзями. особливо на літній терасі. недороге та смачне меню. швидко готуються, обслуговування на рівні.”
“Затишна атмосфера закладу, смачні та вишукані страви та чудове обслуговування.”
Арт-клуб «Черчіль» – це заклад у Білій Церкві, що поєднує ресторан та майданчик для заходів. Він вважається одним з найкращих місць у місті для проведення банкетів. Заклад має три красиві зали на вибір, включаючи два великих та один малий білий зал. Гостям пропонується смачна кухня з різноманітними стравами на будь-який смак.
«CHILL OUT» – це лаунж-бар у Білій Церкві, що пропонує гостям приємну атмосферу для відпочинку. Команда закладу забезпечує гарне та ввічливе обслуговування. Заклад спеціалізується на кальянному меню та пропонує вибір коктейлів.
Endorphine Bar у Білій Церкві — це крутий заклад з чудовою атмосферою для відпочинку. Тут пропонують смачні коктейлі з гарною подачею.
“Розглядаю і оцінюю це місце не лише, як ресторан. А й як місце, куди можна прийти яхтою, стати на пірсіку (лагом чи з якорем) - глибини дозволяють. Щодо страв. Смачніших ребер я ще не їла ніде. А ребра я дуже люблю і куштую усюди, де їх готують. По фото видно скілтки тут місця. Окреме щастя - вихід до ріки біленьким пісочком. Чудове місце, де можна відпочивати днями. Є будиночки для відпочинку. Є змога встановити намети, не споачуючи нічого. Словом. Клас!!!!”
“Були в Локі барі в Димері — приємно здивовані. Атмосфера домашня, персонал привітний, їжа смачна і порції нормальні. Ціни не кусаються. Гарне місце, щоб просто посидіти й відпочити з друзями”
“Відмінне місце як для того, щоб поласувати кафе з круасаном, так і для того щоб повноцінно пообідати. Затишно, помірні ціни, смачна і свіжа їжа, привітний персонал.”
“Заїхали в суші бар «Сусіди» майже перед самим закриттям і були дуже приємно здивовані, що наше замовлення прийняли! Персонал — надзвичайно ввічливий і привітний, дівчина, що нас обслуговувала, посміхалась, все докладно пояснила та допомогла з вибором. Атмосфера в закладі приємна, все чистенько та охайно. Замовили піцу й сет суші — все приготували швидко. Піца була смачна, а суші — просто чудові! Дуже задоволені відвідинами, обов’язково ще повернемось. Рекомендуємо!”
“Чудове місце де можна провести час) все сподобалось, персонал на вищому рівні)”
“На вид заклад скромненький, але! М'ясо нереально смачне! Страви з мангалу крутезні, і дуже дуже смачні. Привітний персонал. Тепер за шашликом ми всією родиною тільки сюди!”
“Дуже приємне і душевне місто.Обожнюю таке.Атмосферно,кава смачна.Солодкий медовий кальян.Дякую вам за ваше тепло і обслугу.Рекомендую всім цей заклад!”
“Дуже крутий заклад. Завжди привітний персонал , спокійна атмосфера та гарна музика. Їжа 5+ , Кальян 5+ , обслуговування 5+ Ще з позитивного це додаток та система накопичення бонусів для постійних відвідувачів ) PS: заклад має зал під землею тому відчуваєш себе зараз у повній безпеці Рекомендую”
“Вчора гуляли з друзями по Подолу і на вулиці Оболонській 37 натрапили в Купальську ніч. Ми були вражені інтерєром та атмосферою закладу. Зі страв куряча відбивна 5 зірок смачнішої ще ніде не пробував. Караоке супер. Ще й більярд є”
“Затишна атмосфера, смачна кухня, ввічливий персонал. Ідеальне місце для сніданку, обіду, романтичної вечері, або просто завітати на філіжанку кави. Що може бути краще )”
“Дуже затишне місце, відпочивали з компанією неодноразово. Смачна кухня, ввічливі офіціанти, гарна територія, є окремі будиночки, де можна весело сидіти і нікому не заважати :) Всім раджу! Баклажани з горіховою пастою - моя окрема любов ❤️ Якщо шукаєте ресторан зі справжньою грузинською кухнею, то цей кращий з усіх, які я відвідувала. Рекомендую.”
“Добрий день. Сьогодні відвідали Ваш ресторан. Все,що замовили було дуже смачно. Дякуємо Оксані , дівчинці,яка обслуговувала наш столик. Дякуємо кухарям за смачну їжу. Єдине,не вистачило в другому залі колонок,щоб було чутно Вашу чарівну музику)))”
“У 2019 не працювало кафе, тільки магазин біля зупинки.”
“Чудове місце. Кожного дня різне меню для бізнес-ланчів. Смачно готують. 68₴ бізнес-ланч і 10-й в подарунок. Замовлення приносять до 5хв. Клієнтоорієнтовані.”
“Сподобався цей заклад! Десерти просто вау! Кава смачна. Інтерʼєр гарний. Дівчинка обслуговувала дуже мила та привітна. Єдиний мінус - очікували десерти 20 хвилин, вже і каву випили, поки чекали. Коли нагадали - одразу принесли. Вони стояли на вітрині, тож їх треба було просто дістати на тарілки і все. Людей було небагато в залі. Ми не поспішали, тому нам це не сильно зіпсувало враження, але враховуйте…”
“Раз у місяць стабільно приходимо посидіти компанією,гарне меню,великий асортимент що покурити,є настільні ігри,нам подобається,обслуговували добре завжди. Єдине,не вистачає своєї кухні,а так супер”