Кава з Совою
“Подобається атмосфера мережі кав'ярень, обслуговування, смачна кава та десерти Дякую”
Знайдено 13 результатів
“Подобається атмосфера мережі кав'ярень, обслуговування, смачна кава та десерти Дякую”
“Найсмачніша кава на всьому районі. Баристи вічливі, підказують, терпеливі, привітливі. Багато місць, де можна посидіти і одному, і в компанії. Літка топ, дуже затишна. Тут дуже люблять тваринок, є для них вкусняшки.”
“Перше враження - воно надовго!Затишна кавʼярня з привітним персоналом.Мені сподобалася атмосфера,кава і смачні десерти.Рекомендую завітати,хто ще був.”
“Ввічливий водій. Ціни недорогі. Рекомендую!”
“Я там не був, но точно знаю що там добре)”
“Ввічливий персонал і прекрасна атмосфера”
“Супер піца! Такої в Обухові немає.Рекомендую”
“Завжди смачно варять каву) ввічливий персонал! Матча кави є”
“Кав'ярня "Сова" — чудове місце, щоб відпочити від міської метушні. Тут завжди панує приємна і затишна атмосфера, що робить її ідеальним вибором як для неспішного сніданку, так і для зустрічі з друзями. Окремо хочу відзначити ввічливий та привітний персонал, який завжди готовий допомогти з вибором. А кава та десерти — це справжнє задоволення! Рекомендую!”
“Неймовірні враження від цього простору, дуже приємний персонал та смачні страви залишилися з дуже приємними емоціями від проведеного часу у вашому закладі”
“Затишна атмосфера, гарне обслуговування. Різноманітний асортимент смачних авторських напоїв. Хлопець бариста каву варить смачно. Найкраща кав'ярня на Лісовому!”